Serie A
Udinese
Udinese
31 oktober 2026
18.00
AS_Roma
AS Roma
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Udinese

Udinese - AS Roma: statistieken Serie A

Udinese treft AS Roma in Udine voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Roma in het voordeel tegen Udinese. Wat wordt de uitkomst in ?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Udinese vier keer, Roma won er elf en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Roma op papier beter dan Udinese. AS Roma won twee keer, verloor nul wedstrijden en speelde drie keer gelijk. Udinese won niet, verloor vier duels en speelde éénmaal gelijk.

Udinese - AS Roma
Serie A
31 oktober 2026
18.00,

Terugblik: Roma wint onderlinge duels vaker dan Udinese

Udinese en de spelers van AS Roma kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Serie A:
  • Er werden 38 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,38 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 25 goals. Dit is een gemiddelde van 1,56 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 87 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,44 schoten per wedstrijd. de spelers van AS Roma schoten het vaakst op doel, namelijk 54 keer.
  • Zesmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,38. Roma scoorde met vijf kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
02-02-2026Udinese
Roma
1-0
09-11-2025Roma
Udinese
2-0
26-01-2025Udinese
Roma
1-2
22-09-2024Roma
Udinese
3-0
25-04-2024Udinese
Roma
1-2
26-11-2023Roma
Udinese
3-1
16-04-2023Roma
Udinese
3-0
04-09-2022Udinese
Roma
4-0
13-03-2022Udinese
Roma
1-1
23-09-2021Roma
Udinese
1-0
14-02-2021Roma
Udinese
3-0
03-10-2020Udinese
Roma
0-1
02-07-2020Roma
Udinese
0-2
30-10-2019Udinese
Roma
0-4
13-04-2019Roma
Udinese
1-0
24-11-2018Udinese
Roma
1-0

De spelers van Udinese al een tijd zonder winst

Udinese heeft het moeilijk en kan de laatste zeven wedstrijden geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd speelde Udinese gelijk tegen Parma (0-0). De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de spelers van Udinese vier duels en speelden er één gelijk. Udinese hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Udinese:

  • maakte negen doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis twee keer en uit zevenmaal.
  • de spelers schoten in totaal 28 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,11 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Udinese in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-10-2026Parma
Udinese
0-0
25-10-2026Udinese
Milan
0-2
18-10-2026Udinese
Lecce
0-3
12-10-2026Torino
Udinese
2-1
19-09-2026Udinese
Cagliari
0-1

Spelerstats Udinese:

  • Jurgen Ekkelenkamp is de topscorer van Udinese deze competitie, met drie doelpunten.
  • James Abankwah maakte één goal uit een kopbal.
  • Hassane Kamara maakte twee goals met de linkervoet.
  • Jurgen Ekkelenkamp scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Keinan Davis gaf tweemaal een assist.

Spelers van Udinese met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jurgen Ekkelenkamp3100795
Hassane Kamara2101691
James Abankwah1001676
Jesper Karlström1004784
Jakub Piotrowski1002256
Idrissa Gueye1000178
Keinan Davis0201544
Unai Gómez0101312
Vakoun Issouf Bayo010195
Maduka Okoye0000810
David Alaba000064
Nicolo Bertola0002150
Enzo Ebosse0000557
Christian Kabasele0000394
Matteo Palma0000270
Oumar Solet0000398
Mërgim Vojvoda0000681
Alessandro Zanoli000048
Juan Arizala000088
Giorgi Chakvetadze0000390
Sandi Lovric000019
Lennon Miller0001310
Nicolò Zaniolo0002247
Oier Zarraga0000164
Lazar Jovanovic000019
Giulio Vinciati00008

Roma al een tijdje ongeslagen

De spelers van AS Roma kunnen verlies al een tijd voorkomen. De laatste negen wedstrijden won de club of speelde gelijk. De vorige competitiewedstrijd won Roma van Cagliari met 4-2. De afgelopen vijf competitieduels won AS Roma twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Roma de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats AS Roma:

  • scoorde 23 goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,56.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden veertien van deze goals en uit negen doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 31 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,44 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Roma in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-10-2026Roma
Cagliari
4-2
24-10-2026Napoli
Roma
3-3
17-10-2026Roma
Genoa
2-0
11-10-2026Como
Roma
0-0
19-09-2026Roma
Inter
2-2

Spelerstats AS Roma:

  • Donyell Malen is de topscorer van AS Roma deze competitie, met zeven doelpunten.
  • Matías Soulé scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Donyell Malen scoorde vijfmaal met de rechtervoet.
  • Paulo Dybala gaf viermaal een assist.

Spelers van AS Roma met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Donyell Malen7111516
Matías Soulé3102596
Niccolò Pisilli3002395
Emanuele Lulli2100478
Leonardo Balerdi2001334
Manu Koné2002412
Rodrigo Mora2000280
Santiago Castro1100289
Mario Hermoso1002564
Paulo Dybala0400496
Gianluca Mancini0200648
Nahuel Molina0200378
Wesley0200568
Daniele Ghilardi0101163
Pierluigi Gollini0000360
Mile Svilar0000450
Konstantinos Koulierakis0001187
Evan N'Dicka0001548
Devyne Rensch0001204
Bryan Cristante0001604
Marten de Roon0002360
Alessandro Di Nunzio00003
Neil El Aynaoui000012
Lorenzo Pellegrini000071

De competitiestanden van de Serie A op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter9810251025
2Lazio981022725
3Roma963023821
4Como962117820
5Milan9531181118
6Frosinone9522221417
7Napoli9423171114
8Juventus9423111014
9Torino9414141413
10Cagliari941481313
11Bologna9324121211
12Atalanta9324161711
13Genoa931581310
14Lecce930610199
15Sassuolo922514228
16Monza921616227
17Udinese91269185
18Fiorentina912611215
19Parma91265155
20Venezia91086193

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalUdineseAS Roma
Minuut 0-1501
Minuut 15-3002
Minuut 30-4511
Minuut 45-6001
Minuut 60-7503
Minuut 75-9003

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalUdineseAS Roma
Minuut 0-1001
Minuut 10-2001
Minuut 30-4001
Minuut 40-5001
Minuut 50-6010
Minuut 70-8001
Minuut 80-9002