Serie A
Udinese
Udinese
12 november 2023
15.00
Atalanta
Atalanta

Udinese - Atalanta: statistieken Serie A

Udinese treft Atalanta in Udine voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Atalanta in het voordeel tegen Udinese. Wat wordt het deze keer in Stadio Friuli?

Udinese

Udinese - Atalanta: statistieken Serie A

Udinese treft Atalanta in Udine voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Atalanta in het voordeel tegen Udinese. Wat wordt het deze keer in Stadio Friuli?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Atalanta won zes wedstrijden en viermaal was het gelijkspel.

De afgelopen vijf competitiewedstrijden lijken de resultaten van de twee clubs op elkaar: Udinese won één keer en verloor nul keer. Atalanta won twee wedstrijden en verloor er twee.

Udinese - Atalanta
Serie A
12 november 2023
15.00, Stadio Friuli
Scheidsrechter, Gianluca Aureliano

Terugkijkend: Atalanta wint meer onderlinge duels dan Udinese

Udinese en de spelers van Atalanta kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Serie A:
  • Er vielen 40 goals, gemiddeld 4 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 22 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,2 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 58 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,8 schoten per wedstrijd. de spelers van Atalanta schoten het vaakst op doel, namelijk 45 keer.
  • Er werden vier goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,4. De spelers van Udinese maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
04-03-2023Atalanta
Udinese
0-0
09-10-2022Udinese
Atalanta
2-2
09-01-2022Udinese
Atalanta
2-6
24-10-2021Atalanta
Udinese
1-1
03-04-2021Atalanta
Udinese
3-2
20-01-2021Udinese
Atalanta
1-1
28-06-2020Udinese
Atalanta
2-3
27-10-2019Atalanta
Udinese
7-1
29-04-2019Atalanta
Udinese
2-0
09-12-2018Udinese
Atalanta
1-3

De spelers van Udinese al een tijd zonder verlies

Udinese speelt stabiel. De laatste vijf wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Udinese boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Milan. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Udinese één duel en speelden er vier gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Udinese de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Udinese:

  • scoorde zeven goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,64.
  • scoorde thuis drie keer en uit viermaal.
  • spelers schoten 38 keer op goal, gemiddeld 3,45 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Udinese in deze competitie:

DatumTeamsStand
04-11-2023Milan
Udinese
0-1
29-10-2023Monza
Udinese
1-1
23-10-2023Udinese
Lecce
1-1
06-10-2023Empoli
Udinese
0-0
01-10-2023Udinese
Genoa
2-2

Spelerstats Udinese:

  • Lazar Samardzic en Lorenzo Lucca zijn met twee goals de topscorers van de spelers van Udinese in deze competitie.
  • Lazar Samardzic en Florian Thauvin maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Lorenzo Lucca maakte twee goals met de rechtervoet.

Spelers van Udinese met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Lorenzo Lucca2100639
Lazar Samardzic2000766
Roberto Pereyra1002429
Florian Thauvin1003655
Christian Kabasele0105578
Isaac Success0101464
Marco Silvestri0000990
Jaka Bijol0000990
Festy Ebosele0001667
Enzo Ebosse00008
João Ferreira0002342
Axel Guessand000045
Hassane Kamara0000677
Thomas Kristensen0000350
Nehuén Pérez0003990
Jordan Zemura0000320
Sandi Lovric0011572
Simone Pafundi00008
Martín Payero0000369
Domingos Quina000013
Walace0001916
Oier Zarraga000054
Marley Aké000010
Beto000074
Vivaldo000012

La Dea zonder richting

Atalanta kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Atalanta van Inter met 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won Atalanta twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. Atalanta hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Atalanta:

  • scoorde negentien goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,73.
  • scoorde thuis acht keer en uit elfmaal.
  • spelers schoten 37 keer op goal, gemiddeld 3,36 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Atalanta in deze competitie:

DatumTeamsStand
04-11-2023Atalanta
Inter
1-2
30-10-2023Empoli
Atalanta
0-3
22-10-2023Atalanta
Genoa
2-0
08-10-2023Lazio
Atalanta
3-2
01-10-2023Atalanta
Juventus
0-0

Spelerstats Atalanta:

  • Gianluca Scamacca is de topscorer van Atalanta deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Gianluca Scamacca scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Teun Koopmeiners maakte twee goals met de linkervoet.
  • Ademola Lookman en Gianluca Scamacca scoorden ieder drie keer met de rechtervoet.
  • Marten de Roon gaf vier keer een assist.

Spelers van de spelers van Atalanta met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Gianluca Scamacca5100459
Teun Koopmeiners3200802
Ademola Lookman3202618
Ederson Silva3101915
Charles De Ketelaere1200577
Mario Pašalic1100300
Sead Kolašinac1001802
Nadir Zortea100196
Duvan Zapata1000113
Marten de Roon0404990
Matteo Ruggeri0301926
Michel Ndary Adopo010032
Luís Muriel0100142
Marco Carnesecchi0000270
Juan Musso0000720
Mitchel Bakker000047
Berat Djimsiti0002885
Hans Hateboer0001172
Emil Holm0001104
Jose Luis Palomino00004
Giorgio Scalvini0000815
Rafael Tolói0012433
Davide Zappacosta0001639
Aleksey Miranchuk000075

De competitiestanden van de Serie A op 10-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter1191127628
2Juventus1182117626
3Milan11713181222
4Napoli11632241221
5Atalanta11614191019
6Bologna1146112818
7Roma11524221417
8Fiorentina11524181517
9Monza11443121016
10Lazio11515131316
11Frosinone11434171815
12Torino1143491315
13Lecce11344111413
14Genoa11326121611
15Sassuolo11326141911
16Udinese1117371410
17Cagliari1123611229
18Hellas112277158
19Empoli112184217
20Salernitana110476224

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalUdineseAtalanta
Minuut 0-1501
Minuut 15-3011
Minuut 30-4501
Minuut 45-6011
Minuut 60-7523
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalUdineseAtalanta
Minuut 0-1001
Minuut 10-2000
Minuut 30-4011
Minuut 40-5001
Minuut 50-6010
Minuut 70-8001
Minuut 80-9023