Serie A
Udinese
Udinese
18 oktober 2026
12.30
Lecce
Lecce
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Udinese

Udinese - Lecce: statistieken Serie A

Udinese treft Lecce in Udine voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Udinese heeft historisch het overwicht bij treffers met Lecce. Kunnen de spelers van Udinese dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Udinese vijf keer, Lecce won er drie en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De afgelopen vijf competitiewedstrijden lijken de resultaten van de twee clubs op elkaar: de ploegen wonnen ieder één keer en verloren vier wedstrijden.

Udinese - Lecce
Serie A
18 oktober 2026
12.30,

Terugblik: Udinese wint onderlinge duels vaker dan Lecce

Udinese en de spelers van Lecce kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Serie A:
  • Er werden 21 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,1 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk twaalf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,2 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 45 keer op goal geschoten, gemiddeld 4,5 keer per wedstrijd. Spelers van Udinese schoten het vaakst, namelijk 24 keer.
  • Er werden drie goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,3. Udinese scoorde met drie kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
08-02-2026Lecce
Udinese
2-1
25-10-2025Udinese
Lecce
3-2
21-02-2025Lecce
Udinese
0-1
05-10-2024Udinese
Lecce
1-0
13-05-2024Lecce
Udinese
0-2
23-10-2023Udinese
Lecce
1-1
28-04-2023Lecce
Udinese
1-0
04-11-2022Udinese
Lecce
1-1
29-07-2020Udinese
Lecce
1-2
06-01-2020Lecce
Udinese
0-1

Udinese op verliesreeks

Udinese moet het tij proberen te keren, want de ploeg verloor de laatste vier wedstrijden. Het vorige duel verloor Udinese van Torino. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Udinese één duel en verloren er vier In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Udinese de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Udinese:

  • maakte negen doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis twee keer en uit zevenmaal.
  • spelers schoten zestien keer op goal, gemiddeld 2,67 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Udinese in deze competitie:

DatumTeamsStand
12-10-2026Torino
Udinese
2-1
19-09-2026Udinese
Cagliari
0-1
14-09-2026Inter
Udinese
5-3
07-09-2026Udinese
Lazio
1-2
29-08-2026Monza
Udinese
2-3

Spelerstats Udinese:

  • Jurgen Ekkelenkamp is met drie goals de topscorer van de spelers van Udinese in deze competitie.
  • James Abankwah scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Hassane Kamara scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Jurgen Ekkelenkamp scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Keinan Davis gaf twee keer een assist.

Spelers van de spelers van Udinese met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jurgen Ekkelenkamp3100525
Hassane Kamara2100511
James Abankwah1001496
Jesper Karlström1002540
Jakub Piotrowski1002146
Idrissa Gueye1000178
Keinan Davis0201281
Unai Gómez0101278
Vakoun Issouf Bayo010195
Maduka Okoye0000540
David Alaba000019
Nicolo Bertola000286
Enzo Ebosse0000473
Christian Kabasele0000214
Matteo Palma000045
Oumar Solet0000308
Mërgim Vojvoda0000501
Alessandro Zanoli000021
Juan Arizala000016
Giorgi Chakvetadze0000153
Sandi Lovric000011
Lennon Miller0001257
Nicolò Zaniolo0001135
Oier Zarraga0000119
Lazar Jovanovic000019

De spelers van Lecce scoort weinig

De spelers van Lecce scoorden de laatste vijf duels slechts 0,8 doelpunten gemiddeld per wedstrijd. Het vorige duel verloor Lecce van Bologna. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won Lecce één wedstrijd en verloor er vier In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Lecce de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Lecce:

  • scoorde zes goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis vier keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal zestien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,67 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Lecce in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Lecce
Bologna
1-2
20-09-2026Milan
Lecce
3-0
13-09-2026Lecce
Monza
3-2
07-09-2026Cagliari
Lecce
1-0
31-08-2026Lecce
Roma
0-4

Spelerstats Lecce:

  • Tiago Gabriel en Lassana Coulibaly zijn de topscorers van Lecce deze competitie, met ieder twee doelpunten.
  • Tiago Gabriel maakte twee goals uit een kopbal.
  • Lassana Coulibaly scoorde één keer met de linkervoet.
  • Olaf Gorter scoorde één keer met de rechtervoet.
  • Danilo Veiga gaf driemaal een assist.

Spelers van Lecce met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Lassana Coulibaly2100540
Tiago Gabriel2000332
Olaf Gorter1000106
Amar Fatah1000181
Danilo Veiga0303540
Ivan Ilic0202257
Wladimiro Falcone0001540
Antonino Gallo0000405
Kialonda Gaspar0002336
Corrie Ndaba0000135
Jamil Siebert0001475
Medon Berisha00008
Omri Gandelman000013
Mohamed Kaba000027
Youssef Maleh0001335
Oumar Ngom0001307
Paco Esteban0001126
Willem Geubbels0000154
Joël Monteiro0000222
Konan N'Dri0001227
Santiago Pierotti0000434
Nikola Štulic0000264

De competitiestanden van de Serie A op 16-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter651018816
2Lazio651011416
3Roma642014314
4Cagliari64116313
5Milan633011512
6Juventus63219511
7Como63219611
8Napoli631210610
9Frosinone63129710
10Atalanta6303889
11Sassuolo622210108
12Torino6213797
13Lecce62046126
14Bologna6123575
15Udinese61149134
16Monza61149154
17Genoa61145114
18Parma61144104
19Fiorentina61147144
20Venezia60065160

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalUdineseLecce
Minuut 0-1512
Minuut 15-3011
Minuut 30-4520
Minuut 45-6020
Minuut 60-7501
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalUdineseLecce
Minuut 0-1011
Minuut 10-2011
Minuut 30-4001
Minuut 40-5010
Minuut 50-6030
Minuut 70-8000
Minuut 80-9001