Serie A
Venezia
17 oktober 2026
15.00
Napoli
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Napoli

Venezia - Napoli: statistieken Serie A

Aanstaande zaterdag speelt Venezia thuis tegen Napoli in de 7e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Napoli in het voordeel tegen Venezia. Welke uitslag levert het komende duel op?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Napoli drie keer en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Napoli op papier beter dan Venezia. Napoli won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Venezia won niet, verloor vijf duels en speelde niet gelijk.

Venezia - Napoli
Serie A
17 oktober 2026
15.00,
Scheidsrechter, Juan Luca Sacchi

Terugblik: Napoli wint onderlinge duels vaker dan Venezia

Venezia en de spelers van Napoli troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Serie A:
  • Er werden vijf doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 1,25 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vijf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,25 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 32 keer op goal geschoten, gemiddeld 8 keer per wedstrijd. de spelers van Napoli schoten het vaakst op doel, namelijk negentien keer.
  • Éénmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,25. Napoli scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
16-03-2025Venezia
Napoli
0-0
29-12-2024Napoli
Venezia
1-0
06-02-2022Venezia
Napoli
0-2
22-08-2021Napoli
Venezia
2-0

Verliesreeks Venezia

Venezia moet terugvechten. De club verloor de laatste zes duels. Het vorige duel verloor Venezia van Atalanta. Het werd 1-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de spelers van Venezia alles. Venezia hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Venezia:

  • scoorde vijf goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,83.
  • scoorde thuis twee keer en uit driemaal.
  • de spelers schoten in totaal twintig keer op goal. Dit is gemiddeld 3,33 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Venezia in deze competitie:

DatumTeamsStand
12-10-2026Atalanta
Venezia
3-1
19-09-2026Venezia
Lazio
0-2
11-09-2026Venezia
Fiorentina
2-4
06-09-2026Frosinone
Venezia
3-2
28-08-2026Milan
Venezia
2-0

Spelerstats Venezia:

  • Antoine Hainaut is de topscorer van Venezia deze competitie, met twee doelpunten.
  • Antoine Hainaut scoorde éénmaal met het hoofd.
  • John Yeboah scoorde één keer met de linkervoet.
  • Gianluca Busio gaf tweemaal een assist.

Spelers van Venezia met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Antoine Hainaut2100535
Richie Sagrado1100248
John Yeboah1000471
Akor Adams1000497
Gianluca Busio0201315
Ridgeciano Haps0101257
Filip Stankovic0000540
Armel Bella-Kotchap0000196
Thierry Correia0001196
Bartol Franjic0000135
Redouane Halhal0001226
Juan Jesus0002202
Matías Moreno0003258
Joël Schingtienne0003458
Toma Basic0000234
Matteo Dagasso000121
Lamine Fanne000018
Toni Fernández000161
Thorir Helgason0000127
Kike Pérez0002510
Simon Sohm0002327
Lion Lauberbach000050
Albion Rrahmani000084

Napoli kleurloos

De spelers van Napoli geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd won Napoli van Frosinone met 3-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Napoli twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. Napoli hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Napoli:

  • scoorde tien goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,67.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal negentien keer op goal. Dit is gemiddeld 3,17 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Napoli in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Napoli
Frosinone
3-0
20-09-2026Fiorentina
Napoli
1-1
13-09-2026Napoli
Bologna
1-0
05-09-2026Inter
Napoli
3-2
30-08-2026Napoli
Como
1-2

Spelerstats Napoli:

  • Kevin De Bruyne is de topscorer van Napoli deze competitie, met drie doelpunten.
  • Rasmus Højlund maakte twee goals met de linkervoet.
  • Kevin De Bruyne maakte drie goals met de rechtervoet.

Spelers van de spelers van Napoli met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kevin De Bruyne3100356
Rasmus Højlund2000424
Antonio Vergara1101131
Matteo Politano1101347
Billy Gilmour1000211
Stanislav Lobotka1000511
Noa Lang1000256
Giovanni Di Lorenzo0101540
Amir Rrahmani0101540
Costantino Favasuli010063
Giovane010019
Alex Meret0000360
Vanja Milinkovic-Savic0000180
Benoît Badiashile0001101
Rafa Márin0001531
Mathías Olivera0000159
Leonardo Spinazzola0000386
Scott McTominay0000176
André-Frank Zambo Anguissa0000238
Lorenzo Lucca0000122
David Neres0000134
Alisson Santos0000181

De competitiestanden van de Serie A op 15-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter651018816
2Lazio651011416
3Roma642014314
4Cagliari64116313
5Milan633011512
6Juventus63219511
7Como63219611
8Napoli631210610
9Frosinone63129710
10Atalanta6303889
11Sassuolo622210108
12Torino6213797
13Lecce62046126
14Bologna6123575
15Udinese61149134
16Monza61149154
17Genoa61145114
18Parma61144104
19Fiorentina61147144
20Venezia60065160

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalVeneziaNapoli
Minuut 0-1500
Minuut 15-3012
Minuut 30-4512
Minuut 45-6002
Minuut 60-7521
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalVeneziaNapoli
Minuut 0-1000
Minuut 10-2000
Minuut 30-4012
Minuut 40-5012
Minuut 50-6000
Minuut 70-8002
Minuut 80-9011