Keuken Kampioen Divisie
Vitesse
23 oktober 2026
20.00
FC Emmen
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Vitesse - FC Emmen: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Aanstaande vrijdag speelt Vitesse thuis tegen FC Emmen in de 12e ronde van de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Vitesse lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Emmen, maar zijn de Emmenaren in de GelreDome in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze vier keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Vitesse twee keer en twee keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Emmen op papier beter dan Vitesse. De ploeg uit Emmen won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. De ploeg uit Arnhem won tweemaal, verloor twee duels en speelde éénmaal gelijk.

Vitesse - FC Emmen
Keuken Kampioen Divisie
23 oktober 2026
20.00, GelreDome

Terugkijkend: Vitesse wint meer onderlinge duels dan Emmen

Hollywood aan de Rijn en de Emmenaren troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen twintig goals, gemiddeld 5 doelpunten per wedstrijd.
  • Er werd in beide helften even vaak gescoord.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
03-04-2026Vitesse
Emmen
3-3
30-09-2025Emmen
Vitesse
2-4
10-02-2025Vitesse
Emmen
2-0
16-09-2024Emmen
Vitesse
3-3

De Arnhemmers kleurloos

Hollywood aan de Rijn kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Vitesse van Eindhoven met 1-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Arnhemmers twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Vitesse de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Vitesse:

  • maakte zestien doelpunten in elf competitieduels, een gemiddelde van 1,45.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit acht doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Vitesse in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-10-2026Eindhoven
Vitesse
0-1
09-10-2026Volendam
Vitesse
2-0
03-10-2026Vitesse
NAC
2-2
26-09-2026Heracles
Vitesse
2-0
19-09-2026Vitesse
Jong PSV
3-1

Spelerstats Vitesse:

  • Naoufal Bannis is de topscorer van de ploeg uit Arnhem deze competitie, met tien doelpunten.

Spelers van de Arnhemmers met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Naoufal Bannis10302938
Filipe de Carvalho2300681
Ayman Sellouf2003952
Connor van den Berg0110803
Omar Achouitar0100692
Nathan Markelo0101585
Marco Schikora0101872
Nino Zonneveld0101295
Maximilian Brüll0000185
Solomon Bonnah0002403
Alexander Büttner0001133
Chiel Olde Keizer0003619
Marcus Steffen0002378
Xiamaro Thenu0000334
Luuk Wouters000016
Valon Zumberi0001900
Pontus Dahbo0002362
Mathijs Marschalk0001492
Youssef Ouallil0001305
Yuval Ranon00004
Ricardo-Felipe Schwarz0002448
Koen te Veluwe000038
Jeredy Hilterman0001140
João Pinto0000172
Eduard Probst0000190

De Emmenaren kleurloos

De ploeg uit Emmen kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Emmen boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Almere City. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Emmenaren drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. Emmen hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats FC Emmen:

  • maakte 24 doelpunten in elf competitieduels, een gemiddelde van 2,18.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden dertien van deze goals en uit elf doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Emmen in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Emmen
Almere City
2-1
09-10-2026Dordrecht
Emmen
0-3
03-10-2026RKC
Emmen
1-1
26-09-2026Emmen
Oss
1-0
18-09-2026Eindhoven
Emmen
3-1

Spelerstats FC Emmen:

  • Jack Cooper-Love is met acht goals de topscorer van de rood-witten in deze competitie.
  • Jack Cooper-Love scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.

Spelers van de ploeg uit Emmen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jack Cooper-Love8302949
Freddy Quispel7201677
Michael Breij2103989
Sybrand Veldhuis2101709
Nelson Amadin2000289
Bryan Van Hove1203870
Mustafa Abdullatif1001246
Chiel Sunder100081
Luca Everink0403880
Yanis Dede-Lhomme0203979
Sam Karssies0100990
Casper Staring0100787
Daan Lambers0100198
Vincent Carus0000101
Joshua Mukeh0013638
Christian Østergaard000068
David Voûte0000113
Luca Denk0000125
Alessandro Hojabrpour0003391
Rodney Kongolo0001381
Torben Rhein0001365
Jasper Huijzer000010
Safyan Touré000012
Stan van Manen001157

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 21-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles11911361328
2Almere City1171323922
3VVV11713301822
4Emmen11713241922
5NAC11623221920
6Roda1154212919
7Vitesse11524161517
8Volendam11515231816
9MVV11515142516
10RKC11362201615
11Jong AZ11425262214
12Den Bosch11425161914
13Jong PSV11344151813
14Oss11407161712
15Eindhoven11326152311
16Jong Ajax11326152611
17De Graafschap11326142511
18Dordrecht11326142711
19Helmond1123616219
20Jong Utrecht1121817257

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalVitesseFC Emmen
Minuut 0-1511
Minuut 15-3012
Minuut 30-4512
Minuut 45-6011
Minuut 60-7511
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalVitesseFC Emmen
Minuut 0-1001
Minuut 10-2010
Minuut 30-4012
Minuut 40-5011
Minuut 50-6011
Minuut 70-8001
Minuut 80-9011