Keuken Kampioen Divisie
Willem_2
Willem II
27 oktober 2023
20.00
Jong_PSV
Jong PSV

Willem II - Jong PSV: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Willem II treft Jong PSV in Tilburg voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Kan de ploeg van Wil Boessen de winstreeks van de Tricolores doorbreken? We zullen het zien in het Koning Willem II Stadion.

willem-ii-fans

Willem II - Jong PSV: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Willem II treft Jong PSV in Tilburg voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Kan de ploeg van Wil Boessen de winstreeks van de Tricolores doorbreken? We zullen het zien in het Koning Willem II Stadion.

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze twee keer tegen elkaar. Jong PSV won één wedstrijd en éénmaal was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Willem II op papier beter dan Jong PSV. De club uit Tilburg won vijf keer, verloor nul wedstrijden en speelde nul keer gelijk. De ploeg van Wil Boessen won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

Willem II - Jong PSV
Keuken Kampioen Divisie
27 oktober 2023
20.00, Koning Willem II Stadion

Terugblik: Jong PSV wint onderlinge duels vaker dan Willem II

De club uit Tilburg en de jonge Eindhovenaren troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen zeven goals, gemiddeld 3,5 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zes goals. Dit is een gemiddelde van 3 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
30-01-2023Jong PSV
Willem II
3-2
05-08-2022Willem II
Jong PSV
1-1

De ploeg van trainer Reinier Robbemond werkt aan winstreeks

De club uit Tilburg is goed op dreef. De club kon de laatste vijf wedstrijden winnen. De vorige competitiewedstrijd won Willem II van Roda met 1-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Tricolores alles. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Willem II de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Willem II:

  • scoorde achttien goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,64.
  • scoorde thuis veertien keer en uit viermaal.

Laatste vijf wedstrijden van Willem II in deze competitie:

DatumTeamsStand
21-10-2023Roda
Willem II
0-1
15-10-2023Willem II
Den Bosch
3-1
06-10-2023Willem II
De Graafschap
4-2
03-10-2023Willem II
Oss
2-1
29-09-2023Jong AZ
Willem II
0-2

Spelerstats Willem II:

  • Jeremy Bokila is de topscorer van de ploeg van trainer Reinier Robbemond deze competitie, met vijf doelpunten.

Spelers van de Tricolores met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jeremy Bokila5004329
Jesse Bosch2204945
Thijs Oosting2101742
Max Svensson2000408
Raffael Behounek1101990
Freek Heerkens1103782
Ringo Meerveld1101943
Jeredy Hilterman1100431
Max de Waal1000359
Michael de Leeuw1001327
Niels van Berkel0301397
Rúnar Thór Sigurgeirsson0204594
Nick Doodeman0201214
Joshua Smits0001990
Amine Lachkar00003
Erik Schouten0000982
Tommy St. Jago0001126
Valentino Vermeulen000185
Jayden Houtriet00002
Matthias Verreth0003988
Patrick Joosten0000294

Jong PSV kleurloos

De ploeg van Wil Boessen kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Jong PSV van Eindhoven. Het werd 3-4. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de jonge Eindhovenaren één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Jong PSV de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Jong PSV:

  • maakte zestien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1,6.
  • scoorde thuis negen keer en uit zevenmaal.

Voorgaande vijf duels van Jong PSV in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2023Jong PSV
Eindhoven
3-4
06-10-2023Jong PSV
MVV
2-3
29-09-2023Cambuur
Jong PSV
3-4
22-09-2023Jong PSV
VVV
0-0
18-09-2023Groningen
Jong PSV
4-0

Spelerstats Jong PSV:

  • Jason van Duiven is de topscorer van de ploeg van Wil Boessen deze competitie, met vier doelpunten.

Spelers van Jong PSV met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jason van Duiven4000630
Jesper Uneken3101297
Tygo Land2102600
Tay Abed2002557
Emir Bars1200379
Muhlis Dagasan1101522
Matteo Dams1000489
Dantaye Gilbert1001173
Tim van den Heuvel1001515
Mylian Jimenez0404570
Renzo Tytens0211429
Mohamed Nassoh0100900
Jeremy Antonisse010046
Iggy Houben0101262
Kjell Peersman0000270
Niek Schiks0000540
Roy Steur000190
Floris Bos000012
Livano Comenencia000190
Reda El Meliani0000115
Yaël Gil y Muiños0001296
Koen Jansen000074
Wessel Kuhn000132
Fredrik Oppegard0000180
Yiandro Raap000183
Bram Rovers0001154
Emmanuel van de Blaak0001630
Raf van de Riet000079
Jordy Bawuah000074
Simon Colyn000012
Jaden de Guzmán00008
Jevon Simons0000238
Malik Tillman000145
Julian Kwaaitaal0001424
Robin van Duiven00002
Onesime Zimuangana000090

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 25-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Roda1172223723
2Willem II11722181123
3ADO11641171022
4Eindhoven1155114920
5Emmen11542201519
6Dordrecht11461231518
7VVV11533171718
8Helmond11524191417
9Jong AZ11524181417
10NAC11524212117
11De Graafschap11524131517
12Groningen11425151214
13Cambuur11425242514
14Jong PSV10415162313
15Jong Utrecht10325101911
16MVV11326162011
17Den Bosch1130813209
18Oss112189167
19Telstar1121811227
20Jong Ajax1113716286

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWillem IIJong PSV
Minuut 0-1520
Minuut 15-3003
Minuut 30-4510
Minuut 45-6001
Minuut 60-7533
Minuut 75-9051

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWillem IIJong PSV
Minuut 0-1010
Minuut 10-2010
Minuut 30-4003
Minuut 40-5010
Minuut 50-6000
Minuut 70-8001
Minuut 80-9031