Eredivisie
Polo met verticale rode, witte en blauwe strepen
Willem II
24 oktober 2026
18.45
Gele sportshirt met blauwe mouwen en strepen
SC Cambuur
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
willem-ii-fans

Willem II - SC Cambuur: statistieken Eredivisie

Willem II treft SC Cambuur in Tilburg voor de Eredivisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Cambuur in het voordeel tegen Willem II. Wat wordt de uitkomst in het Koning Willem II Stadion?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Eredivisie-seizoenen speelden ze twee keer tegen elkaar. Cambuur won één wedstrijd en éénmaal was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Cambuur het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor nul wedstrijden en speelde drie keer gelijk. Willem II won niet, viermaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Willem II - SC Cambuur
Eredivisie
24 oktober 2026
18.45, Koning Willem II Stadion

Terugblik: Cambuur wint onderlinge duels vaker dan Willem II

De club uit Tilburg en de Leeuwarders troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Eredivisie:
  • Er vielen zes goals, gemiddeld 3 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vijf goals. Dit is een gemiddelde van 2,5 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er elf keer op goal geschoten, gemiddeld 5,5 keer per wedstrijd. de Leeuwarders schoten het vaakst op doel, namelijk zes keer.

Vorige ontmoetingen in de Eredivisie:

DatumTeamsStand
11-05-2022Cambuur
Willem II
1-1
10-12-2021Willem II
Cambuur
1-3

Verliesreeks Willem II

De Tricolores moeten terugvechten. De club verloor de laatste vier duels. Het vorige duel verloor Willem II van Sparta. Het werd 2-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de Tilburgers vier duels en speelden er één gelijk. Willem II hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Willem II:

  • scoorde negen goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden drie van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal zestien keer op goal. Dit is gemiddeld 1,78 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Willem II in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Sparta
Willem II
3-2
11-10-2026Utrecht
Willem II
3-1
19-09-2026Willem II
Fortuna
0-1
15-09-2026Ajax
Willem II
5-1
11-09-2026AZ
Willem II
1-1

Spelerstats Willem II:

  • Devin Haen is de topscorer van de club uit Tilburg deze competitie, met drie doelpunten.
  • Uriël van Aalst en Devin Haen maakten ieder twee goals met de rechtervoet.

Spelers van Willem II met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Devin Haen3000810
Uriël van Aalst2201798
Alessandro Ciranni1000241
Tonny Vilhena1001380
Jaden Slory1001745
Thomas Verheydt1001101
Nathan Tjoe-a-on0202756
Vito van Crooij0202191
Hidde ter Avest0100623
Calvin Twigt0100534
Karst de Leeuw0000180
Maxime Delanghe0000540
Thomas Didillon-Hödl000068
Wouter van der Steen000023
Maxim Dekker0000487
Amine Et-Taïbi000059
Justin Hoogma0000225
Mats Lemmens0000200
Finn Stam0001810
Per van Loon0000322
Kasper Boogaard0001350
Divano Fernandez Iglesias00002
Jari Schuurman000010
Julian van Esdonk00001
Anass Zarrouk000085
Eser Gürbüz0000352
Ismael Mouhoul00011
Chido Obi000153

De formatie van Johan Plat al een tijd zonder verlies

De formatie van Johan Plat speelt stabiel. De laatste vijf wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Cambuur gelijk tegen AZ. Het werd 2-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Leeuwarders twee duels en speelden er drie gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Cambuur de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats SC Cambuur:

  • maakte dertien doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,44.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,78 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Cambuur in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Cambuur
AZ
2-2
11-10-2026PEC
Cambuur
0-1
19-09-2026ADO
Cambuur
1-1
12-09-2026Cambuur
NEC
3-0
06-09-2026Telstar
Cambuur
2-2

Spelerstats SC Cambuur:

  • Rafik El Arguioui en Ilyes Hamache zijn de topscorers van de formatie van Johan Plat deze competitie, met ieder vier doelpunten.
  • Nicolas Binder scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Iwan Henstra en Ilyes Hamache scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Rafik El Arguioui maakte vier goals met de rechtervoet.
  • Nicolas Binder en Billy van Duijl gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van Cambuur met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Rafik El Arguioui4101804
Ilyes Hamache4100652
Nicolas Binder3200347
Iwan Henstra1001378
Fabian Kvam1000347
Billy van Duijl0200540
Jamal Amofa0100469
Nicky Souren0102810
Sami Bouhoudane0101410
Jason Ceka0101125
Thijs Jansen0001810
Ismaël Baouf0001762
Jorn Berkhout000084
Devid Bouah0012400
Morgan Costarelli0001612
Lucas Jetten0001326
Rik Mulders0001112
Ryan van de Pavert000045
Ethan Apkakou0000124
Mathieu Maertens0001311
Wessel van der Goot000019
Wiebe Kooistra0001181
Skye Vink0000240

De competitiestanden van de Eredivisie op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Feyenoord9720311023
2AZ9621201020
3PSV9612271219
4Ajax9531271218
5Twente9522171017
6Fortuna9432161715
7Groningen9423221914
8Heerenveen9333151112
9Go Ahead9252202111
10Excelsior9324161811
11Utrecht9324162611
12NEC9243151610
13Sparta923416229
14Cambuur923413219
15PEC921610227
16Telstar913510186
17ADO913511206
18Willem II90279262

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWillem IISC Cambuur
Minuut 0-1501
Minuut 15-3011
Minuut 30-4502
Minuut 45-6002
Minuut 60-7521
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWillem IISC Cambuur
Minuut 0-1001
Minuut 10-2010
Minuut 30-4001
Minuut 40-5001
Minuut 50-6001
Minuut 70-8002
Minuut 80-9021