Bundesliga
FC Koln
1. FC Köln
30 september 2023
15.30
Stuttgart
VfB Stuttgart

1. FC Köln - VfB Stuttgart: statistieken Bundesliga

In de Bundesliga speelt 1. FC Köln tegen VfB Stuttgart. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Stuttgart in het voordeel tegen Köln. Welke uitslag levert het komende duel op?

fc koln fans

1. FC Köln - VfB Stuttgart: statistieken Bundesliga

In de Bundesliga speelt 1. FC Köln tegen VfB Stuttgart. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Stuttgart in het voordeel tegen Köln. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Bundesliga-seizoenen speelden ze zes keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Köln één keer, Stuttgart won er drie en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Stuttgart het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Köln won niet, viermaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

1. FC Köln - VfB Stuttgart
Bundesliga
30 september 2023
15.30, RheinEnergieStadion

Terugkijkend: Stuttgart wint meer onderlinge duels dan Köln

De ploeg uit Keulen en Die Schwaben kwamen elkaar sinds 2018 zesmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er vielen tien goals, gemiddeld 1,67 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zes goals. Dit is een gemiddelde van 1 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 36 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6 schoten per wedstrijd. Die Schwaben schoten het vaakst op doel, namelijk 24 keer.
  • Er werden vijf goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,83. Die Schwaben maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
18-02-2023Stuttgart
Köln
3-0
28-08-2022Köln
Stuttgart
0-0
14-05-2022Stuttgart
Köln
2-1
19-12-2021Köln
Stuttgart
1-0
20-02-2021Köln
Stuttgart
0-1
23-10-2020Stuttgart
Köln
1-1

Die Geißböcke al een tijd zonder winst

De ploeg uit Keulen heeft het zwaar en kan de laatste vijf duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Köln van Werder met 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren Die Geißböcke vier duels en speelden er één gelijk. Köln hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats 1. FC Köln:

  • scoorde vier goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,8.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit twee doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal vijftien keer op goal. Dit is gemiddeld 3 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Köln in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-09-2023Werder
Köln
2-1
16-09-2023Köln
Hoffenheim
1-3
03-09-2023Eintracht
Köln
1-1
26-08-2023Köln
Wolfsburg
1-2
19-08-2023Dortmund
Köln
1-0

Spelerstats 1. FC Köln:

  • Davie Selke is met twee goals de topscorer van Die Geißböcke in deze competitie.
  • Davie Selke scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Davie Selke scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Luca Waldschmidt scoorde éénmaal met de linkervoet.
  • Florian Kainz en Davie Selke scoorden ieder één keer met de rechtervoet.
  • Sargis Adamyan en Denis Huseinbasic gaven ieder één keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Keulen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Davie Selke2000260
Florian Kainz1000399
Luca Waldschmidt1000301
Denis Huseinbasic0100157
Sargis Adamyan0101142
Marvin Schwäbe0000450
Rasmus Carstensen0010265
Julian Chabot0001439
Max Finkgrafe000048
Dominique Heintz000014
Timo Hübers0001450
Luca Kilian000013
Leart Paqarada0000437
Benno Schmitz0001403
Dejan Ljubicic0001430
Linton Maina0000232
Eric Martel0001249
Mathias Olesen000080
Faride Alidou000192
Damion Downs00008
Steffen Tigges0000104

Stuttgart scoort veel

Die Schwaben scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 3,4 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd won Stuttgart van Darmstadt met 3-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Stuttgart vier wedstrijden en verloor er één In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Stuttgart de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats VfB Stuttgart:

  • maakte zeventien doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 3,4.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden dertien van deze goals en uit vier doelpunten.
  • spelers schoten zeventien keer op goal, gemiddeld 3,4 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Stuttgart in deze competitie:

DatumTeamsStand
22-09-2023Stuttgart
Darmstadt
3-1
16-09-2023Mainz
Stuttgart
1-3
02-09-2023Stuttgart
Freiburg
5-0
25-08-2023Leipzig
Stuttgart
5-1
19-08-2023Stuttgart
Bochum
5-0

Spelerstats VfB Stuttgart:

  • Serhou Guirassy is de topscorer van de ploeg uit Stuttgart deze competitie, met tien doelpunten.
  • Serhou Guirassy scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Dan-Axel Zagadou en Serhou Guirassy maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Enzo Millot en Serhou Guirassy scoorden ieder twee keer met de linkervoet.
  • Serhou Guirassy maakte zeven goals met de rechtervoet.
  • Chris Führich en Pascal Stenzel gaven ieder drie keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Stuttgart met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Serhou Guirassy10100432
Chris Führich2300423
Silas Katompa Mvumpa2100336
Enzo Millot2000281
Dan-Axel Zagadou1001450
Pascal Stenzel0300382
Hiroki Ito0201438
Atakan Karazor0200438
Waldemar Anton0101450
Maximilian Mittelstädt010085
Jeong Woo-yeong0100243
Angelo Stiller0101270
Deniz Undav010119
Alexander Nübel0000450
Anthony Rouault00002
Borna Sosa000046
Lilian Egloff000183
Genki Haraguchi000021
Roberto Massimo000060
Jamie Leweling000044
Jovan Milosevic000021

De competitiestanden van de Bundesliga op 28-09-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern541018413
2Leverkusen541017613
3Stuttgart540117712
4Leipzig540114412
5Hoffenheim540112612
6Dortmund53209511
7Wolfsburg5302769
8Eintracht5140437
9Freiburg52125107
10Union5203996
11Werder52038106
12Augsburg51229135
13Heidenheim51139134
14Bochum50324163
15Gladbach50238132
16Köln5014491
17Darmstadt50146161
18Mainz50144141

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
Interval1. FC KölnVfB Stuttgart
Minuut 0-1501
Minuut 15-3004
Minuut 30-4523
Minuut 45-6012
Minuut 60-7512
Minuut 75-9003

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
Interval1. FC KölnVfB Stuttgart
Minuut 0-1001
Minuut 10-2003
Minuut 30-4001
Minuut 40-5013
Minuut 50-6010
Minuut 70-8012
Minuut 80-9012