Bundesliga
Union berlin
1. FC Union Berlin
1 november 2026
15.30
Voetbalt-shirt met verticale rode en witte strepen.
1. FC Köln
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
union berlin fans

1. FC Union Berlin - 1. FC Köln: statistieken Bundesliga

In de Bundesliga speelt 1. FC Union Berlin tegen 1. FC Köln. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Union in het voordeel tegen Köln. Wat wordt het deze keer in Stadion An der Alten Försterei?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Bundesliga-seizoenen zijn de ploegen elkaar twaalfmaal tegengekomen. Van deze duels won de ploeg uit Berlijn achtmaal, de ploeg uit Keulen won er één en drie keer was het gelijkspel.

De afgelopen vijf duels in Bundesliga lijken de resultaten van de ploegen op elkaar: ze wonnen ieder éénmaal en verloren tweemaal.

1. FC Union Berlin - 1. FC Köln
Bundesliga
1 november 2026
15.30, Stadion An der Alten Försterei

Terugblik: Union wint onderlinge duels vaker dan Köln

De ploeg uit Berlijn en Die Geißböcke kwamen elkaar sinds 2018 twaalfmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er werden 29 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,42 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zestien goals. Dit is een gemiddelde van 1,33 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 66 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,5 keer per wedstrijd. Die Geißböcke schoten het vaakst op doel, namelijk 38 keer.
  • Er werden zeven goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,58. Die Eisernen maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
02-05-2026Union
Köln
2-2
20-12-2025Köln
Union
0-1
11-05-2024Köln
Union
3-2
20-12-2023Union
Köln
2-0
04-03-2023Union
Köln
0-0
11-09-2022Köln
Union
0-1
01-04-2022Union
Köln
1-0
07-11-2021Köln
Union
2-2
13-03-2021Union
Köln
2-1
22-11-2020Köln
Union
1-2
13-06-2020Köln
Union
1-2
08-12-2019Union
Köln
2-0

De ploeg uit Berlijn al een tijd zonder verlies

Die Eisernen kunnen verlies al een tijd voorkomen. De laatste drie wedstrijden won de club of speelde gelijk. Het vorige duel speelde Union gelijk tegen Augsburg. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Eisernen één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. Union hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft. Felix Uduokhai neemt de aankomende wedstrijd niet deel, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats 1. FC Union Berlin:

  • maakte zes doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 0,86.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit één doelpunt.
  • spelers schoten 23 keer op goal, gemiddeld 3,29 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Union in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Augsburg
Union
1-1
17-10-2026Union
Dortmund
0-0
10-10-2026Union
Elversberg
1-0
18-09-2026Bayern
Union
7-0
11-09-2026Union
Schalke
1-3

Spelerstats 1. FC Union Berlin:

  • Tim Skarke is met twee goals de topscorer van Die Eisernen in deze competitie.
  • Leopold Querfeld en Emmanuel Latte Lath maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Tim Skarke scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Josip Juranovic gaf tweemaal een assist.

Spelers van Die Eisernen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tim Skarke2002311
Leopold Querfeld1101336
Janik Haberer1003365
Livan Burcu1001242
Emmanuel Latte Lath1000290
Josip Juranovic0200254
Tom Rothe0101630
Matheo Raab000090
Frederik Rønnow0000540
Derrick Köhn000018
Christopher Trimmel0000116
Felix Uduokhai0013469
Zeno Van Den Bosch0002470
Kastriot Imeri0000104
Jeong Woo-yeong0000452
Aljoscha Kemlein0001232
Rani Khedira0001630
András Schäfer0000456
Robert Skov00001
Oliver Burke000028
Mekhi Gray000179
Linus Güther00001
Marin Ljubicic0001217

Die Geißböcke scoort weinig

Die Geißböcke scoorden de laatste vijf duels slechts 0,8 doelpunten gemiddeld per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd speelde Köln gelijk tegen Schalke (0-0). De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Keulen één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Köln de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats 1. FC Köln:

  • scoorde acht goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,14.
  • scoorde thuis zes keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal 27 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,86 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Köln in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Köln
Schalke
0-0
16-10-2026Eintracht
Köln
1-0
11-10-2026Köln
Gladbach
2-1
19-09-2026HSV
Köln
2-1
12-09-2026Köln
Werder
1-1

Spelerstats 1. FC Köln:

  • Thijs Dallinga en Said El Mala zijn de topscorers van de ploeg uit Keulen deze competitie, met ieder twee doelpunten.
  • Ragnar Ache maakte één goal uit een kopbal.
  • Ísak Bergmann Jóhannesson en Thijs Dallinga maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Said El Mala maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Linton Maina en Ellyes Skhiri gaven tweemaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Keulen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Thijs Dallinga2000153
Said El Mala2000415
Linton Maina1200497
Ísak Bergmann Jóhannesson1002477
Ragnar Ache1000195
Ellyes Skhiri0201295
Marvin Schwäbe0000630
Luka Lochoshvili0001618
Gideon Mensah0001334
Joël Schmied000083
Jahmai Simpson-Pusey0002630
Borna Sosa0001297
Alessio Castro-Montes0001335
Tom Krauß0002566
Paul Okon-Engstler0001146
Marius Bülter0001387
Reigan Heskey000033
Mikey Moore0000384
Imad Rondic00007
Sebastian Soraas Sebulonsen0000290
Jan Thielmann0000149
Luca Waldschmidt000041

De competitiestanden van de Bundesliga op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern752025617
2Dortmund752012417
3Freiburg741216913
4Leverkusen7412161213
5Leipzig7403201112
6Werder7331151412
7Mainz7313161310
8Elversberg7313121510
9Augsburg723217139
10Hoffenheim730414149
11HSV73046169
12Köln72238118
13Paderborn7223698
14Eintracht722310178
15Stuttgart720510136
16Schalke7133476
17Union71336186
18Gladbach710611223

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
Interval1. FC Union Berlin1. FC Köln
Minuut 0-1501
Minuut 15-3001
Minuut 30-4500
Minuut 45-6000
Minuut 60-7511
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
Interval1. FC Union Berlin1. FC Köln
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4001
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8000
Minuut 80-9001