Bundesliga
1. FC Union Berlin
10 oktober 2026
15.30
SV Elversberg
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
union berlin fans

1. FC Union Berlin - SV Elversberg: statistieken Bundesliga

In de Bundesliga speelt 1. FC Union Berlin tegen SV Elversberg. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Elversberg lijkt in betere vorm tegen Union, maar wie trekt er aan het langste eind in Stadion An der Alten Försterei?

De laatste vier competitiewedstrijden presteert Elversberg op papier beter dan Union. De ploeg uit Spiesen-Elversberg won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. De ploeg uit Berlijn won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

1. FC Union Berlin - SV Elversberg
Bundesliga
10 oktober 2026
15.30, Stadion An der Alten Försterei

Die Eisernen al een tijd zonder winst

De ploeg uit Berlijn heeft het zwaar en kan de laatste vier duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Union van Bayern met 0-7. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Berlijn één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. Union hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats 1. FC Union Berlin:

  • scoorde 48 goals deze competitie in 38 wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,26.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden 30 van deze goals en uit achttien doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 102 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,68 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Union in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-09-2026Bayern
Union
7-0
11-09-2026Union
Schalke
1-3
05-09-2026Leverkusen
Union
4-0
29-08-2026Union
Eintracht
3-3
16-05-2026Union
Augsburg
4-0

Spelerstats 1. FC Union Berlin:

  • Tim Skarke is met twee goals de topscorer van Die Eisernen in deze competitie.
  • Leopold Querfeld en Emmanuel Latte Lath maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Tim Skarke scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Josip Juranovic gaf twee keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Berlijn met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tim Skarke2000118
Leopold Querfeld1100270
Emmanuel Latte Lath1000245
Josip Juranovic0200254
Tom Rothe0100360
Matheo Raab000090
Frederik Rønnow0000270
Derrick Köhn000018
Christopher Trimmel000088
Felix Uduokhai0003270
Zeno Van Den Bosch0002200
Janik Haberer0000109
Jeong Woo-yeong0000208
Aljoscha Kemlein0001215
Rani Khedira0001360
András Schäfer0000200
Robert Skov00001
Livan Burcu0001185
Marin Ljubicic0001217

Der Dorfklub scoren veel

Der Dorfklub scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. Het vorige duel speelde Elversberg gelijk tegen Schalke. Het werd 0-0. De afgelopen vier competitiewedstrijden wonnen Der Dorfklub twee duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. Elversberg hield éénmaal de nul in de voorgaande vier duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats SV Elversberg:

  • scoorde acht goals deze competitie in vier wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal tien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,5 keer per wedstrijd.

Laatste vier wedstrijden van Elversberg in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Schalke
Elversberg
0-0
13-09-2026Elversberg
Bayern
1-2
05-09-2026Gladbach
Elversberg
3-4
29-08-2026Elversberg
Leverkusen
3-2

Spelerstats SV Elversberg:

  • Maurice Krattenmacher is met drie goals de topscorer van Der Dorfklub in deze competitie.
  • Cole Campbell en Lukas Petkov scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Maurice Krattenmacher en David Mokwa scoorden ieder twee keer met de rechtervoet.

Spelers van Der Dorfklub met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Maurice Krattenmacher3000142
David Mokwa2000311
Lukas Petkov1100353
Felix Keidel1002343
Cole Campbell1001262
Lukas Pinckert0100360
Noah Darvich0101151
Francis Onyeka0101155
Noel Futkeu010049
Nicolas Kristof0001360
Lasse Günther0000331
Jan Gyamerah0000303
Florian Le Joncour00009
Nicholas Mickelson000031
Maximilian Rohr0001352
Luca Sirch000060
Amara Condé000122
Lukasz Poreba0000360
Luca Schnellbacher000024

De competitiestanden van de Bundesliga op 08-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Dortmund44009212
2Bayern431014210
3Freiburg431012310
4Augsburg42111167
5Leverkusen42111057
6Mainz42111067
7Elversberg4211877
8Werder4211887
9Leipzig4202956
10Eintracht41219105
11Schalke4121345
12Paderborn4112354
13Köln4112694
14Hoffenheim41037103
15Stuttgart4103693
16HSV41032133
17Union40134171
18Gladbach40046160

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
Interval1. FC Union BerlinSV Elversberg
Minuut 0-1522
Minuut 15-3001
Minuut 30-4510
Minuut 45-6011
Minuut 60-7502
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
Interval1. FC Union BerlinSV Elversberg
Minuut 0-1012
Minuut 10-2010
Minuut 30-4001
Minuut 40-5000
Minuut 50-6011
Minuut 70-8010
Minuut 80-9002