Premier League
Rood-wit sportshirt met korte mouwen
Arsenal
24 oktober 2026
16.00
Everton
Everton
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Emirates-Stadium-Arsenal

Arsenal - Everton: statistieken Premier League

Arsenal treft Everton in Londen voor de Premier League. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Arsenal in het voordeel tegen Everton. Wat wordt het deze keer in het Emirates Stadium?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Arsenal acht keer, Everton won er vijf en drie keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Arsenal op papier beter dan Everton. Het team van Mikel Arteta won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. De ploeg uit Liverpool won éénmaal, verloor één duel en speelde driemaal gelijk.

Arsenal - Everton
Premier League
24 oktober 2026
16.00, Emirates Stadium

Terugblik: Arsenal wint onderlinge duels vaker dan Everton

Het team van Mikel Arteta en The Toffees kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Premier League:
  • Er werden 35 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,19 goals per duel.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk zeventien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,06 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 75 keer op goal geschoten, gemiddeld 4,69 keer per wedstrijd. The Gunners schoten het vaakst op doel, namelijk 40 keer.
  • Er werden vijf goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,31. The Toffees maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
14-03-2026Arsenal
Everton
2-0
20-12-2025Everton
Arsenal
0-1
05-04-2025Everton
Arsenal
1-1
14-12-2024Arsenal
Everton
0-0
19-05-2024Arsenal
Everton
2-1
17-09-2023Everton
Arsenal
0-1
01-03-2023Arsenal
Everton
4-0
04-02-2023Everton
Arsenal
1-0
22-05-2022Arsenal
Everton
5-1
06-12-2021Everton
Arsenal
2-1
23-04-2021Arsenal
Everton
0-1
19-12-2020Everton
Arsenal
2-1
23-02-2020Arsenal
Everton
3-2
21-12-2019Everton
Arsenal
0-0
07-04-2019Everton
Arsenal
1-0
23-09-2018Arsenal
Everton
2-0

De ploeg uit Highbury zonder richting

The Gunners geven laatste wedstrijden weinig richting. Arsenal boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Forest. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Highbury vier wedstrijden en verloor er één In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Arsenal de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Arsenal:

  • scoorde elf goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,57.
  • scoorde thuis zeven keer en uit viermaal.
  • de spelers schoten in totaal 21 keer op goal. Dit is gemiddeld 3 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Arsenal in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Forest
Arsenal
0-1
10-10-2026Arsenal
Leeds
2-1
19-09-2026Brighton
Arsenal
3-0
12-09-2026Sunderland
Arsenal
0-2
06-09-2026Arsenal
Chelsea
2-1

Spelerstats Arsenal:

  • Bukayo Saka is met drie goals de topscorer van The Gunners in deze competitie.
  • Kai Havertz en Bukayo Saka scoorden ieder twee keer met de linkervoet.
  • Bruno Guimarães maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Declan Rice gaf vier keer een assist.

Spelers van The Gunners met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Bukayo Saka3000599
Bruno Guimarães2000219
Kai Havertz2001567
Martin Ødegaard2001562
Riccardo Calafiori1200589
Noni Madueke1001159
Declan Rice0401594
Ben White0200444
Christos Tzolis0102365
David Raya0000630
Gabriel0002630
Piero Hincapié000044
Ezri Konsa0000462
Cristhian Mosquera0000169
Jurriën Timber0000158
Eberechi Eze0000133
Myles Lewis-Skelly0000336
Mikel Merino0001112
Martín Zubimendi000094
Max Dowman000010
Viktor Gyökeres000084

De formatie van David Moyes zonder richting

De formatie van David Moyes kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Everton van Chelsea met 0-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Liverpool één wedstrijd, verloor éénmaal en speelde drie keer gelijk. Everton hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Everton:

  • maakte acht doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,14.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit drie doelpunten.
  • spelers schoten 28 keer op goal, gemiddeld 4 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Everton in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Everton
Chelsea
0-2
11-10-2026Hull
Everton
2-2
19-09-2026Everton
Ipswich
1-0
12-09-2026Spurs
Everton
0-0
06-09-2026Everton
United
2-2

Spelerstats Everton:

  • Thierno Barry is met drie goals de topscorer van The Toffees in deze competitie.
  • Kiernan Dewsbury-Hall en Thierno Barry maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Kiernan Dewsbury-Hall scoorde éénmaal met de linkervoet.

Spelers van The Toffees met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Thierno Barry3000595
Kiernan Dewsbury-Hall2101630
James Tarkowski1101630
Ainsley Maitland-Niles1100312
Tyrique George1000374
Harrison Armstrong0103610
Hayden Hackney0100155
Iliman Ndiaye0100180
Jordan Pickford0000630
Jarrad Branthwaite0000630
Michael Keane000090
Vitaliy Mykolenko0001540
Jake O'Brien000030
Carlos Alcaráz000110
James Garner0002510
Tim Iroegbunam00004
Christian Nørgaard00016
Merlin Röhl0001342
Beto000033
Tyler Dibling000030
Jack Grealish0000301
Brennan Johnson0001315

De competitiestanden van de Premier League op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City770019721
2Arsenal760111518
3Brighton751123516
4Chelsea7412171313
5Liverpool73319812
6Brentford724113810
7Leeds72419610
8Everton72418710
9Hull7232879
10Ipswich730411159
11Newcastle722310148
12Villa72237118
13United714210107
14Palace72149177
15Bournemouth71339136
16Spurs71336106
17Coventry72056146
18Fulham71247105
19Forest7124595
20Sunderland71156144

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalArsenalEverton
Minuut 0-1501
Minuut 15-3010
Minuut 30-4500
Minuut 45-6021
Minuut 60-7521
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalArsenalEverton
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4010
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8021
Minuut 80-9011