Premier League
Arsenal
10 oktober 2026
13.30
Leeds United
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Emirates-Stadium-Arsenal

Arsenal - Leeds United: statistieken Premier League

In de Premier League speelt Arsenal tegen Leeds United. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Arsenal heeft historisch het overwicht bij treffers met Leeds. Kunnen The Gunners dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze acht keer tegen elkaar. Arsenal won zeven wedstrijden en éénmaal was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Arsenal op papier beter dan Leeds. De ploeg uit Highbury won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Leeds won tweemaal, verloor nul duels en speelde driemaal gelijk.

Arsenal - Leeds United
Premier League
10 oktober 2026
13.30, Emirates Stadium

Terugblik: Arsenal wint onderlinge duels vaker dan Leeds

Het team van Mikel Arteta en The Peacocks troffen elkaar vanaf 2018 acht keer in de Premier League:
  • Er werden 29 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,62 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vijftien goals. Dit is een gemiddelde van 1,88 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 47 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,88 keer per wedstrijd. The Gunners schoten het vaakst op doel, namelijk 28 keer.
  • Vijfmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,62. Arsenal scoorde met vier kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
31-01-2026Leeds
Arsenal
0-4
23-08-2025Arsenal
Leeds
5-0
01-04-2023Arsenal
Leeds
4-1
16-10-2022Leeds
Arsenal
0-1
08-05-2022Arsenal
Leeds
2-1
18-12-2021Leeds
Arsenal
1-4
14-02-2021Arsenal
Leeds
4-2
22-11-2020Leeds
Arsenal
0-0

The Gunners kleurloos

Het team van Mikel Arteta kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Arsenal van Brighton met 0-3. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Highbury vier wedstrijden en verloor er één In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Arsenal de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Arsenal:

  • scoorde acht goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,6.
  • scoorde thuis vijf keer en uit driemaal.
  • de spelers schoten in totaal zeventien keer op goal. Dit is gemiddeld 3,4 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Arsenal in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Brighton
Arsenal
3-0
12-09-2026Sunderland
Arsenal
0-2
06-09-2026Arsenal
Chelsea
2-1
31-08-2026Villa
Arsenal
0-1
21-08-2026Arsenal
Coventry
3-0

Spelerstats Arsenal:

  • Bukayo Saka is de topscorer van het team van Mikel Arteta deze competitie, met drie doelpunten.
  • Kai Havertz en Bukayo Saka maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • Riccardo Calafiori en Declan Rice gaven tweemaal een assist.

Spelers van The Gunners met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Bukayo Saka3000419
Kai Havertz2001438
Martin Ødegaard2000382
Bruno Guimarães1000125
Riccardo Calafiori0200417
Declan Rice0201414
Ben White0100315
Christos Tzolis0102365
David Raya0000450
Gabriel0002450
Piero Hincapié000035
Ezri Konsa0000282
Cristhian Mosquera0000169
Jurriën Timber0000105
Eberechi Eze000088
Myles Lewis-Skelly0000273
Mikel Merino000186
Martín Zubimendi000094
Max Dowman000010
Viktor Gyökeres000031
Noni Madueke000024

De ploeg uit Leeds al een tijd zonder verlies

De ploeg uit Leeds speelt stabiel. De laatste vijf wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd speelde Leeds gelijk tegen Palace (0-0). De afgelopen vijf competitieduels won de equipe van Daniel Farke twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. Leeds hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Leeds United:

  • scoorde zeven goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,4.
  • scoorde thuis vijf keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal twaalf keer op goal. Dit is gemiddeld 2,4 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Leeds in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Leeds
Palace
0-0
14-09-2026Leeds
Newcastle
4-1
05-09-2026Brighton
Leeds
1-1
30-08-2026Leeds
Brentford
1-1
22-08-2026Forest
Leeds
0-1

Spelerstats Leeds United:

  • Dominic Calvert-Lewin is met drie goals de topscorer van The Peacocks in deze competitie.
  • Dominic Calvert-Lewin scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Dominic Calvert-Lewin en Noah Okafor maakten ieder één goal met de linkervoet.

Spelers van Leeds met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Dominic Calvert-Lewin3003422
Jayden Bogle1002370
Anton Stach1000448
Noah Okafor1000303
James Justin0100450
Tarik Muharemovic0100450
Ao Tanaka0101258
Lukas Nmecha010068
James Trafford0000450
Ethan Ampadu0000450
Melvin Bard000018
Jaka Bijol0000164
Nico Elvedi0000327
Gabriel Gudmundsson0000253
Joe Rodon0000124
Brenden Aaronson0000198
Jean Bahoya00001
Sean Longstaff000012
Daniel James000055
Harry Wilson0001148

De competitiestanden van de Premier League op 08-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City550013515
2Arsenal54018412
3Brighton531116510
4Brentford52301049
5Leeds5230739
6Liverpool5230749
7Everton5230639
8Hull5221648
9Newcastle5221998
10Chelsea521210127
11Ipswich52037116
12United5122885
13Forest5122455
14Sunderland51136104
15Palace51136114
16Villa5113494
17Bournemouth5032683
18Coventry51041103
19Fulham5023582
20Spurs5023282

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalArsenalLeeds United
Minuut 0-1500
Minuut 15-3031
Minuut 30-4501
Minuut 45-6041
Minuut 60-7500
Minuut 75-9002

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalArsenalLeeds United
Minuut 0-1000
Minuut 10-2011
Minuut 30-4020
Minuut 40-5001
Minuut 50-6010
Minuut 70-8031
Minuut 80-9000