Premier League
Aston_Villa
Aston Villa
31 oktober 2026
21.00
Fulham
Fulham
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Aston Villa

Aston Villa - Fulham: statistieken Premier League

Aston Villa treft Fulham in Birmingham voor de Premier League. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Villa in het voordeel tegen Fulham. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Villa acht keer en Fulham won er twee.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Villa op papier beter dan Fulham. Villa won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. De ploeg van manager Álvaro Arbeloa won tweemaal, verloor één duel en speelde tweemaal gelijk.

Aston Villa - Fulham
Premier League
31 oktober 2026
21.00, Villa Park

Terugkijkend: Villa wint meer onderlinge duels dan Fulham

De ploeg van Unai Emery en The Cottagers kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Premier League:
  • Er vielen 28 goals, gemiddeld 2,8 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk dertien goals. Dit is een gemiddelde van 1,3 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 58 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,8 keer per wedstrijd. The Cottagers schoten het vaakst op doel, namelijk 35 keer.
  • Er werden vier goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,4. The Lions maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
25-04-2026Fulham
Villa
1-0
28-09-2025Villa
Fulham
3-1
03-05-2025Villa
Fulham
1-0
19-10-2024Fulham
Villa
1-3
17-02-2024Fulham
Villa
1-2
12-11-2023Villa
Fulham
3-1
25-04-2023Villa
Fulham
1-0
20-10-2022Fulham
Villa
3-0
04-04-2021Villa
Fulham
3-1
28-09-2020Fulham
Villa
0-3

Villa kleurloos

De ploeg uit Birmingham kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Villa van City met 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Birmingham drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Villa de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Aston Villa:

  • scoorde negen goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,12.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit vier doelpunten.
  • spelers schoten vijftien keer op goal, gemiddeld 1,88 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Villa in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Villa
City
2-1
17-10-2026Newcastle
Villa
0-1
10-10-2026Villa
Brentford
2-2
19-09-2026Spurs
Villa
2-3
12-09-2026Villa
Forest
1-2

Spelerstats Aston Villa:

  • Nicolas Jackson is met vier goals de topscorer van The Lions in deze competitie.
  • Johan Manzambi en Alysson Edward scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Johan Manzambi scoorde éénmaal met de linkervoet.
  • Nicolas Jackson scoorde viermaal met de rechtervoet.
  • John McGinn gaf driemaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Birmingham met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Nicolas Jackson4002551
Johan Manzambi2201324
John McGinn1302637
Emiliano Buendia1002565
Alysson Edward1002199
João Gomes0112370
Boubacar Kamara0100714
Ibrahim Mbaye0100113
Marco Bizot000090
Zion Suzuki0000630
Matthew Cash0004568
Victor Lindelöf0000720
Ian Maatsen0001427
Tyrone Mings0001443
Matteo Ruggeri0000160
Pau Torres0000293
Aaron Wan-Bissaka0000276
Ross Barkley0000361
Lamare Bogarde000017
Leon Goretzka000028
George Hemmings0000300
Tammy Abraham000074
Alejandro Garnacho000034
Brian Madjo00019

Fulham scoort weinig

De ploeg van manager Álvaro Arbeloa scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,8 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd won Fulham van Coventry met 1-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Cottagers twee duels, verloren éénmaal en speelden twee keer gelijk. Fulham hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Fulham:

  • maakte acht doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis zes keer en uit tweemaal.
  • spelers schoten 29 keer op goal, gemiddeld 3,62 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Fulham in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Coventry
Fulham
0-1
17-10-2026Fulham
Hull
1-0
10-10-2026Ipswich
Fulham
2-1
20-09-2026Fulham
United
1-1
12-09-2026Liverpool
Fulham
0-0

Spelerstats Fulham:

  • Joshua King is met twee goals de topscorer van The Cottagers in deze competitie.
  • Gonzalo García maakte één goal uit een kopbal.

Spelers van de ploeg uit Fulham met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Joshua King2103662
Cesar Palacios1001255
Oscar Bobb1000583
Gonzalo García1000673
Alex Iwobi1000663
Ryan Sessegnon1010156
Timothy Castagne0102590
Sander Berge0101560
Bernd Leno0000720
David Affengruber0000450
Joachim Andersen0001191
Calvin Bassey0002720
Jorge Cuenca000090
Antonee Robinson0001611
Kenny Tete0001128
Manuel Angel000120
Tom Cairney000023
Shea Charles0001557
Hugo Larsson0000107
Kevin Macedo000080
Emile Smith Rowe000144
Rodrigo Muniz000173

De competitiestanden van de Premier League op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City870120921
2Arsenal870113521
3Brighton851223716
4Liverpool843111815
5Chelsea8413171513
6Brentford825114911
7Leeds82519611
8Newcastle8323121411
9Villa832391211
10Hull82429810
11Everton82428910
12Ipswich8314121610
13Bournemouth823312139
14Spurs82338109
15Fulham82248108
16United814310137
17Palace82159197
18Forest81346106
19Coventry82066156
20Sunderland81256145

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAston VillaFulham
Minuut 0-1520
Minuut 15-3000
Minuut 30-4511
Minuut 45-6001
Minuut 60-7530
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAston VillaFulham
Minuut 0-1010
Minuut 10-2010
Minuut 30-4000
Minuut 40-5011
Minuut 50-6000
Minuut 70-8001
Minuut 80-9020