Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
Bayer 04 Leverkusen
31 oktober 2026
15.30
Stuttgart
VfB Stuttgart
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
bayer leverkusen

Bayer 04 Leverkusen - VfB Stuttgart: statistieken Bundesliga

Aanstaande zaterdag speelt Bayer 04 Leverkusen thuis tegen VfB Stuttgart in de 8e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Leverkusen in het voordeel tegen Stuttgart. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Bundesliga-seizoenen speelden ze veertien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Leverkusen zeven keer, Stuttgart won er twee en vijf keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Leverkusen het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Stuttgart won éénmaal, viermaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Bayer 04 Leverkusen - VfB Stuttgart
Bundesliga
31 oktober 2026
15.30, BayArena

Terugblik: Leverkusen wint onderlinge duels vaker dan Stuttgart

De ploeg uit Leverkusen en Die Schwaben kwamen elkaar sinds 2018 veertienmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er vielen 48 goals, gemiddeld 3,43 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 29 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,07 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 91 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,5 schoten per wedstrijd. Die Schwaben schoten het vaakst op doel, namelijk 49 keer.
  • Er werden zeven goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,5. Die Werkself maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk zesmaal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
09-05-2026Stuttgart
Leverkusen
3-1
10-01-2026Leverkusen
Stuttgart
1-4
16-03-2025Stuttgart
Leverkusen
3-4
01-11-2024Leverkusen
Stuttgart
0-0
27-04-2024Leverkusen
Stuttgart
2-2
10-12-2023Stuttgart
Leverkusen
1-1
14-05-2023Stuttgart
Leverkusen
1-1
12-11-2022Leverkusen
Stuttgart
2-0
12-02-2022Leverkusen
Stuttgart
4-2
19-09-2021Stuttgart
Leverkusen
1-3
06-02-2021Leverkusen
Stuttgart
5-2
03-10-2020Stuttgart
Leverkusen
1-1
13-04-2019Stuttgart
Leverkusen
0-1
23-11-2018Leverkusen
Stuttgart
2-0

De ploeg uit Leverkusen scoort veel

De ploeg uit Leverkusen scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd verloor Leverkusen van Hoffenheim met 0-3. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Leverkusen drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Leverkusen de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Bayer 04 Leverkusen:

  • maakte zestien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 2,29.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit acht doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 22 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,14 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Leverkusen in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Hoffenheim
Leverkusen
3-0
18-10-2026Leverkusen
Freiburg
2-1
10-10-2026Mainz
Leverkusen
3-4
20-09-2026Leverkusen
Leipzig
2-0
12-09-2026Augsburg
Leverkusen
2-2

Spelerstats Bayer 04 Leverkusen:

  • Patrik Schick is de topscorer van de ploeg uit Leverkusen deze competitie, met zes doelpunten.
  • Facundo Medina en Jarell Quansah scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Patrik Schick scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Patrik Schick maakte vier goals met de rechtervoet.
  • Miguel Gutiérrez gaf drie keer een assist.

Spelers van Die Werkself met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Patrik Schick6201526
Ibrahim Maza2202601
Christian Kofane2000137
Miguel Gutiérrez1301623
Jarell Quansah1101523
Facundo Medina1002546
Robert Andrich1000157
Ezequiel Fernández1001434
Moussa Diaby1000393
Edmond Tapsoba0101630
Aleix García0100624
Malik Tillman0100230
Afonso Moreira0101502
Mark Flekken0000630
Loïc Badé0001103
Guéla Doué000128
Lucas Vázquez000071
Jonas Hofmann000046
Nathan Tella0000112
Victor Boniface00006
Martin Terrier000039

Die Schwaben kleurloos

De ploeg uit Stuttgart kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Stuttgart van Gladbach. Het werd 2-3. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Stuttgart één wedstrijd en verloor er vier In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Stuttgart de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats VfB Stuttgart:

  • scoorde tien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,43.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 30 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,29 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Stuttgart in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Stuttgart
Gladbach
2-3
17-10-2026HSV
Stuttgart
1-0
10-10-2026Paderborn
Stuttgart
0-2
19-09-2026Stuttgart
Dortmund
0-1
12-09-2026Hoffenheim
Stuttgart
2-1

Spelerstats VfB Stuttgart:

  • Ermedin Demirovic is de topscorer van de ploeg uit Stuttgart deze competitie, met drie doelpunten.
  • Julian Chabot en Ermedin Demirovic maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Josha Vagnoman en Ermedin Demirovic maakten ieder twee goals met de rechtervoet.
  • Angelo Stiller gaf tweemaal een assist.

Spelers van Die Schwaben met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ermedin Demirovic3001449
Josha Vagnoman2100531
Maximilian Mittelstädt1101528
Julian Chabot1001507
Bilal El Khannous1000322
Grischa Prömel1001411
Chris Führich1000399
Angelo Stiller0201573
Finn Jeltsch0101559
Jamie Leweling0100276
Dzenan Pejcinovic0100351
Fabian Bredlow0000360
Dennis Seimen0000270
Chema Àndrés00003
Lorenz Assignon000057
Ramon Hendriks0000452
Leonidas Stergiou000017
Atakan Karazor0001221
Nikolas Nartey00007
Yanik Spalt000057
Leo Sauer0001106
Tiago Tomás000062
Deniz Undav0000446

De competitiestanden van de Bundesliga op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern752025617
2Dortmund752012417
3Freiburg741216913
4Leverkusen7412161213
5Leipzig7403201112
6Werder7331151412
7Mainz7313161310
8Elversberg7313121510
9Augsburg723217139
10Hoffenheim730414149
11HSV73046169
12Köln72238118
13Paderborn7223698
14Eintracht722310178
15Stuttgart720510136
16Schalke7133476
17Union71336186
18Gladbach710611223

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBayer 04 LeverkusenVfB Stuttgart
Minuut 0-1521
Minuut 15-3021
Minuut 30-4510
Minuut 45-6021
Minuut 60-7510
Minuut 75-9022

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBayer 04 LeverkusenVfB Stuttgart
Minuut 0-1021
Minuut 10-2020
Minuut 30-4001
Minuut 40-5000
Minuut 50-6011
Minuut 70-8020
Minuut 80-9010