Bundesliga
Dortmund
Borussia Dortmund
24 oktober 2026
18.30
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
borussia dortmund fans

Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt: statistieken Bundesliga

Aanstaande zaterdag speelt Borussia Dortmund thuis tegen Eintracht Frankfurt in de 7e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Dortmund in het voordeel tegen Eintracht. Wat wordt de uitkomst in het Signal Iduna Park?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Bundesliga-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze duels won BVB negenmaal, de ploeg uit Frankfurt won er twee en vijf keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Dortmund het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor nul wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Eintracht won tweemaal, tweemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt
Bundesliga
24 oktober 2026
18.30, Signal Iduna Park

Terugblik: Dortmund wint onderlinge duels vaker dan Eintracht

De ploeg uit Dortmund en Die Adler kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er werden 63 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,94 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 31 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,94 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 93 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,81 schoten per wedstrijd. Spelers van Dortmund schoten het vaakst, namelijk 50 keer.
  • Er werden vier goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,25. Dortmund scoorde met drie kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
08-05-2026Dortmund
Eintracht
3-2
09-01-2026Eintracht
Dortmund
3-3
17-01-2025Eintracht
Dortmund
2-0
24-08-2024Dortmund
Eintracht
2-0
17-03-2024Dortmund
Eintracht
3-1
29-10-2023Eintracht
Dortmund
3-3
22-04-2023Dortmund
Eintracht
4-0
29-10-2022Eintracht
Dortmund
1-2
08-01-2022Eintracht
Dortmund
2-3
14-08-2021Dortmund
Eintracht
5-2
03-04-2021Dortmund
Eintracht
1-2
05-12-2020Eintracht
Dortmund
1-1
14-02-2020Dortmund
Eintracht
4-0
22-09-2019Eintracht
Dortmund
2-2
02-02-2019Eintracht
Dortmund
1-1
14-09-2018Dortmund
Eintracht
3-1

BVB al een tijd zonder verlies

De ploeg uit Dortmund kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste zes duels won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd speelde Dortmund gelijk tegen Union (0-0). De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Borussen drie duels en speelden er twee gelijk. Dortmund hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Borussia Dortmund:

  • maakte elf doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1,83.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zeven van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 24 keer op goal. Dit is gemiddeld 4 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Dortmund in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Union
Dortmund
0-0
09-10-2026Dortmund
Werder
2-2
19-09-2026Stuttgart
Dortmund
0-1
12-09-2026Dortmund
Paderborn
3-0
05-09-2026Hoffenheim
Dortmund
2-3

Spelerstats Borussia Dortmund:

  • Nico Schlotterbeck maakte één goal uit een kopbal.
  • Daniel Svensson en Fábio Silva maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Felix Nmecha en Serhou Guirassy maakten ieder twee goals met de rechtervoet.
  • Maximilian Beier en Serhou Guirassy gaven tweemaal een assist.

Spelers van Die Borussen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Serhou Guirassy2201523
Fábio Silva2100164
Felix Nmecha2001415
Maximilian Beier1201422
Nico Schlotterbeck1001347
Daniel Svensson1001540
Giannis Konstantelias100054
Waldemar Anton0101540
Jobe Bellingham0102461
Konstantinos Karetsas0100195
Marcel Sabitzer0100148
Joey Veerman0102208
Gregor Kobel0000540
Ramy Bensebaini000023
Joane Gadou0001513
Filippo Mané000050
Kauã Prates00007
Luca Reggiani000128
Julian Ryerson0002413
Carney Chukwuemeka000026
Ethan Nwaneri0001311
Mathis Albert000020
Samuele Inácio00104

Die Adler kleurloos

Die Adler geven laatste wedstrijden weinig richting. Eintracht boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Köln. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Adler twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. Eintracht hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Eintracht Frankfurt:

  • maakte tien doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1,67.
  • scoorde thuis vier keer en uit zesmaal.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,17 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Eintracht in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-10-2026Eintracht
Köln
1-0
10-10-2026Leipzig
Eintracht
6-0
19-09-2026Eintracht
Freiburg
2-2
12-09-2026Mainz
Eintracht
1-3
06-09-2026Eintracht
Augsburg
1-4

Spelerstats Eintracht Frankfurt:

  • Younes Ebnoutalib is de topscorer van de ploeg uit Frankfurt deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Jonathan Burkardt maakte één goal uit een kopbal.
  • Younes Ebnoutalib scoorde vijf keer met de rechtervoet.

Spelers van Eintracht met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Younes Ebnoutalib5101417
Jonathan Burkardt3100491
Can Uzun2000415
Elias Baum0101361
Robin Koch0100495
Jeremiaha Maluze0101180
Noël Aséko Nkili0100197
Mario Götze0102174
Ritsu Doan0100401
Noah Atubolu0000540
Lilian Brassier0001450
Nnamdi Collins0000191
Keita Kosugi0001495
Otávio00016
Love Arrhov000029
Timothy Chandler000026
Oscar Højlund000157
Raphael Onyedika0004540
Ayoube Amaimouni0000108
Fares Chaibi0000220
Ansgar Knauff0001140
Malik Pimpong000029

De competitiestanden van de Bundesliga op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern642022514
2Dortmund642011414
3Freiburg641115613
4Leverkusen641116913
5Mainz6312141010
6Elversberg6312121110
7Leipzig630316119
8Werder623112129
9HSV63036159
10Augsburg622216128
11Eintracht622210168
12Köln62138117
13Stuttgart62048106
14Hoffenheim620411146
15Schalke6123475
16Paderborn6123595
17Union61235175
18Gladbach60068200

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBorussia DortmundEintracht Frankfurt
Minuut 0-1513
Minuut 15-3000
Minuut 30-4501
Minuut 45-6000
Minuut 60-7531
Minuut 75-9041

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBorussia DortmundEintracht Frankfurt
Minuut 0-1012
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5001
Minuut 50-6000
Minuut 70-8000
Minuut 80-9021