Bundesliga
Borussia Mönchengladbach
31 oktober 2026
15.30
SC Paderborn 07
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
borussia monchengladbach fans

Borussia Mönchengladbach - SC Paderborn 07: statistieken Bundesliga

Aanstaande zaterdag speelt Borussia Mönchengladbach thuis tegen SC Paderborn 07 in de 8e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Gladbach lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Paderborn, maar zijn Paderborn in het Borussia-Park in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Bundesliga-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Alle duels werden gewonnen door de ploeg uit Mönchengladbach.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Paderborn op papier beter dan Gladbach. De ploeg uit Paderborn won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Gladbach won éénmaal, verloor vier duels en speelde niet gelijk.

Borussia Mönchengladbach - SC Paderborn 07
Bundesliga
31 oktober 2026
15.30, Borussia-Park

Terugblik: Gladbach wint onderlinge duels vaker dan Paderborn

Gladbach en Paderborn kwamen elkaar sinds 2018 tweemaal tegen in de Bundesliga:
  • Er vielen zes goals, gemiddeld 3 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vijf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er dertien keer op goal geschoten, gemiddeld 6,5 keer per wedstrijd. Spelers van Gladbach schoten het vaakst, namelijk elf keer.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
20-06-2020Paderborn
Gladbach
1-3
18-12-2019Gladbach
Paderborn
2-0

Gladbach kleurloos

Gladbach kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Gladbach van Stuttgart met 3-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Fohlen één duel en verloren er vier In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Gladbach de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Borussia Mönchengladbach:

  • scoorde elf goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,57.
  • scoorde thuis zeven keer en uit viermaal.
  • spelers schoten 22 keer op goal, gemiddeld 3,14 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Gladbach in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Stuttgart
Gladbach
2-3
18-10-2026Gladbach
Hoffenheim
1-2
11-10-2026Köln
Gladbach
2-1
19-09-2026Gladbach
Mainz
3-4
12-09-2026Freiburg
Gladbach
5-0

Spelerstats Borussia Mönchengladbach:

  • Joe Scally is met drie goals de topscorer van Die Fohlen in deze competitie.
  • Wael Mohya scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Joe Scally en Shuto Machino maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Franck Honorat en Lukas Ullrich gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van Die Fohlen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Joe Scally3102510
Wael Mohya2101372
Hugo Bolin2001562
Shuto Machino2003201
Florian Neuhaus1102282
Isac Lidberg1000272
Lukas Ullrich0202505
Franck Honorat0200239
Zento Uno0102191
Moritz Nicolas0000630
Fabio Chiarodia0000165
Kevin Diks0003540
Daiki Hashioka0000291
David Herold0000142
Ko Itakura0000354
Yukhym Konoplia000020
Jan Leszczynski0001184
Lion Schweers00007
Fritz Fleck000011
Robin Hack0001256
Mathieu Nguefack0001145
Philipp Sander0001630
Kevin Stöger0001162
Iaia Manco Danfa000013
Tim Kleindienst0010219
Nicolas Kühn000022

Paderborn kleurloos

Paderborn geven laatste wedstrijden weinig richting. Paderborn boekte de vorige wedstrijd een overwinning op HSV. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Paderborn twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. Paderborn hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats SC Paderborn 07:

  • maakte zes doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 0,86.
  • scoorde thuis vier keer en uit tweemaal.
  • spelers schoten achttien keer op goal, gemiddeld 2,57 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Paderborn in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Paderborn
HSV
1-0
17-10-2026Werder
Paderborn
2-2
10-10-2026Paderborn
Stuttgart
0-2
20-09-2026Paderborn
Hoffenheim
3-1
12-09-2026Dortmund
Paderborn
3-0

Spelerstats SC Paderborn 07:

  • Stefano Marino en Steffen Tigges zijn met twee goals de topscorers van Paderborn in deze competitie.
  • Steffen Tigges maakte één goal uit een kopbal.
  • Santiago Castaneda en Rayan Philippe scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Stefano Marino maakte twee goals met de rechtervoet.

Spelers van de ploeg uit Paderborn met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Steffen Tigges2100296
Stefano Marino2001433
Santiago Castaneda1001630
Rayan Philippe1000137
Felix Götze010051
Jonah Sticker010062
Laurin Curda0101607
Nahuel Noll0000630
Mattes Hansen0001585
Ruben Müller000016
Tjark Scheller0001625
Jano ter Horst0002594
Tom Baack0000102
Luka Ðuric000014
Clemens Lippmann000025
Niklas Mohr00001
Raphael Obermair0000603
Laurin Ulrich0001534
Oliver Batista Meier000052
Sven Michel000012
Marvin Pieringer0001422
Gabriel Vidovic0000530

De competitiestanden van de Bundesliga op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern752025617
2Dortmund752012417
3Freiburg741216913
4Leverkusen7412161213
5Leipzig7403201112
6Werder7331151412
7Mainz7313161310
8Elversberg7313121510
9Augsburg723217139
10Hoffenheim730414149
11HSV73046169
12Köln72238118
13Paderborn7223698
14Eintracht722310178
15Stuttgart720510136
16Schalke7133476
17Union71336186
18Gladbach710611223

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBorussia MönchengladbachSC Paderborn 07
Minuut 0-1510
Minuut 15-3002
Minuut 30-4522
Minuut 45-6030
Minuut 60-7511
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBorussia MönchengladbachSC Paderborn 07
Minuut 0-1000
Minuut 10-2011
Minuut 30-4001
Minuut 40-5021
Minuut 50-6011
Minuut 70-8020
Minuut 80-9011