Premier League
Bournemouth
31 oktober 2026
16.00
Leeds United
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Bournemouth

Bournemouth - Leeds United: statistieken Premier League

Aanstaande zaterdag speelt Bournemouth thuis tegen Leeds United in de 9e ronde van de Premier League. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Zijn The Poppies in een betere vorm tegen de ploeg uit Leeds in het Vitality Stadium?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. Iedere ploeg won éénmaal en twee wedstrijden eindigden met gelijke stand.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Bournemouth op papier beter dan Leeds. De ploeg uit Bournemouth won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. De equipe van Daniel Farke won éénmaal, verloor één duel en speelde driemaal gelijk.

Bournemouth - Leeds United
Premier League
31 oktober 2026
16.00, Vitality Stadium

Terugkijkend: teams opgewassen tegen elkaar

De ploeg uit Bournemouth en The Peacocks troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Premier League:
  • Er vielen twintig goals, gemiddeld 5 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk elf goals. Dit is een gemiddelde van 2,75 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 27 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,75 schoten per wedstrijd. Spelers van Bournemouth schoten het vaakst, namelijk veertien keer.
  • Er werden drie goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,75. Leeds scoorde met drie kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
22-04-2026Bournemouth
Leeds
2-2
27-09-2025Leeds
Bournemouth
2-2
30-04-2023Bournemouth
Leeds
4-1
05-11-2022Leeds
Bournemouth
4-3

Bournemouth kleurloos

De ploeg uit Bournemouth kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Bournemouth van United met 3-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Bournemouth twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Bournemouth de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Bournemouth:

  • scoorde twaalf goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis vijf keer en uit zevenmaal.
  • de spelers schoten in totaal 29 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,62 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Bournemouth in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026United
Bournemouth
0-3
18-10-2026Bournemouth
Sunderland
2-0
10-10-2026Chelsea
Bournemouth
5-1
20-09-2026Bournemouth
Liverpool
0-1
12-09-2026Bournemouth
Brentford
2-2

Spelerstats Bournemouth:

  • Marcus Tavernier is met vijf goals de topscorer van The Poppies in deze competitie.
  • Marcus Tavernier en Evanilson scoorden minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Marcus Tavernier scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Marcus Tavernier scoorde viermaal met de linkervoet.
  • Evanilson scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Evanilson gaf viermaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Bournemouth met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Marcus Tavernier5003666
Evanilson3401683
Justin Kluivert1101391
Alex Scott1001447
Rayan1000708
Adrien Truffert0102714
Lewis Cook0102340
Djordje Petrovic0000720
Bafodé Diakité00005
James Hill0001720
Juanlu Sánchez000018
António Silva0003720
Adam Smith0003686
Julio Soler00007
Tyler Adams0002552
Ryan Christie0002284
Alex Tóth000018
Amine Adli000016
David Brooks000194
Ben Gannon-Doak000090
Daniel Jebbison000033
Eli Junior Kroupi00004
Álvaro Rodríguez000041

Leeds al een tijd zonder winst

De equipe van Daniel Farke heeft het moeilijk en kan de laatste vier wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel speelde Leeds gelijk tegen Sunderland. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Peacocks één duel, verloren éénmaal en speelden drie keer gelijk. Leeds hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Leeds United:

  • maakte negen doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 1,12.
  • scoorde thuis zes keer en uit driemaal.
  • spelers schoten 23 keer op goal, gemiddeld 2,88 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Leeds in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Sunderland
Leeds
0-0
18-10-2026Leeds
United
1-1
10-10-2026Arsenal
Leeds
2-1
20-09-2026Leeds
Palace
0-0
14-09-2026Leeds
Newcastle
4-1

Spelerstats Leeds United:

  • Dominic Calvert-Lewin is de topscorer van Leeds deze competitie, met vier doelpunten.
  • Dominic Calvert-Lewin scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Dominic Calvert-Lewin en Noah Okafor maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Dominic Calvert-Lewin scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Tarik Muharemovic gaf tweemaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Leeds met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Dominic Calvert-Lewin4003687
James Justin1101709
Jayden Bogle1003636
Anton Stach1000654
Noah Okafor1000473
Tarik Muharemovic0201720
Gabriel Gudmundsson0101523
Ao Tanaka0102499
Lukas Nmecha0100103
James Trafford0000720
Ethan Ampadu0003720
Melvin Bard000018
Jaka Bijol0000259
Nico Elvedi0000503
Joe Rodon0000124
Brenden Aaronson0000284
Jean Bahoya00006
Sean Longstaff000024
Daniel James000055
Harry Wilson0001233

De competitiestanden van de Premier League op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City870120921
2Arsenal870113521
3Brighton851223716
4Liverpool843111815
5Chelsea8413171513
6Brentford825114911
7Leeds82519611
8Newcastle8323121411
9Villa832391211
10Hull82429810
11Everton82428910
12Ipswich8314121610
13Bournemouth823312139
14Spurs82338109
15Fulham82248108
16United814310137
17Palace82159197
18Forest81346106
19Coventry82066156
20Sunderland81256145

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBournemouthLeeds United
Minuut 0-1510
Minuut 15-3000
Minuut 30-4531
Minuut 45-6033
Minuut 60-7510
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBournemouthLeeds United
Minuut 0-1010
Minuut 10-2000
Minuut 30-4000
Minuut 40-5021
Minuut 50-6020
Minuut 70-8023
Minuut 80-9000