Premier League
Bournemouth
18 oktober 2026
15.00
Sunderland
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Bournemouth

Bournemouth - Sunderland: statistieken Premier League

Bournemouth treft Sunderland in Bournemouth voor de Premier League. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Sunderland in het voordeel tegen Bournemouth. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze twee keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Sunderland één keer en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Sunderland op papier beter dan Bournemouth. De ploeg van Régis Le Bris won één keer, verloor drie wedstrijden en speelde één keer gelijk. De ploeg uit Bournemouth won niet, verloor twee duels en speelde driemaal gelijk.

Bournemouth - Sunderland
Premier League
18 oktober 2026
15.00, Vitality Stadium

Terugblik: Sunderland wint onderlinge duels vaker dan Bournemouth

De ploeg uit Bournemouth en The Black Cats troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Premier League:
  • Er vielen zeven goals, gemiddeld 3,5 doelpunten per wedstrijd.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vier doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2 goals per duel.
  • Daarnaast werd er veertien keer op goal geschoten, gemiddeld 7 keer per wedstrijd. The Poppies schoten het vaakst op doel, namelijk acht keer.
  • Éénmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. The Black Cats maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk éénmaal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
28-02-2026Bournemouth
Sunderland
1-1
29-11-2025Sunderland
Bournemouth
3-2

The Poppies al een tijd zonder winst

De ploeg uit Bournemouth heeft het zwaar en kan de laatste zes duels geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Bournemouth van Chelsea. Het werd 1-5. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren The Poppies twee duels en speelden er drie gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Bournemouth de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Bournemouth:

  • maakte zeven doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1,17.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden drie van deze goals en uit vier doelpunten.
  • spelers schoten 24 keer op goal, gemiddeld 4 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Bournemouth in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Chelsea
Bournemouth
5-1
20-09-2026Bournemouth
Liverpool
0-1
12-09-2026Bournemouth
Brentford
2-2
05-09-2026Newcastle
Bournemouth
2-2
29-08-2026Bournemouth
Everton
1-1

Spelerstats Bournemouth:

  • Marcus Tavernier is de topscorer van de ploeg uit Bournemouth deze competitie, met drie doelpunten.
  • Marcus Tavernier scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Alex Scott en Evanilson scoorden ieder één keer met de rechtervoet.
  • Evanilson gaf drie keer een assist.

Spelers van The Poppies met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Marcus Tavernier3003500
Evanilson1301517
Justin Kluivert1001299
Alex Scott1001447
Djordje Petrovic0000540
James Hill0001540
Juanlu Sánchez000018
António Silva0002540
Adam Smith0003508
Julio Soler00007
Adrien Truffert0002534
Tyler Adams0001373
Ryan Christie0001178
Lewis Cook0001203
Alex Tóth000018
David Brooks000194
Ben Gannon-Doak000060
Daniel Jebbison000033
Rayan0000529
Álvaro Rodríguez000029

The Black Cats al een tijd zonder winst

De ploeg van Régis Le Bris heeft het zwaar en kan de laatste vier duels geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Sunderland van Brighton. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Black Cats één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Sunderland de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Sunderland:

  • maakte zes doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden één van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • spelers schoten 21 keer op goal, gemiddeld 3,5 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Sunderland in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Sunderland
Brighton
0-2
20-09-2026City
Sunderland
5-3
12-09-2026Sunderland
Arsenal
0-2
05-09-2026Brentford
Sunderland
1-1
30-08-2026Sunderland
Fulham
1-0

Spelerstats Sunderland:

  • Brian Brobbey is de topscorer van De ploeg uit Sunderland deze competitie, met drie doelpunten.
  • Brian Brobbey scoorde drie keer met de rechtervoet.

Spelers van Sunderland met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Brian Brobbey3001402
Enzo Le Fée1100521
Nilson Angulo1101391
Wilson Isidor1000211
Thomas Meunier0100433
Habib Diarra010030
Robin Roefs0000540
Omar Alderete000024
Daniel Ballard0002450
Kevin Danso0000360
Trai Hume0000299
Reinildo Mandava0010433
Dayann Methalie0001108
Nordi Mukiele0001450
Luke O'Nien000167
Christopher Rigg000019
Noah Sadiki0001502
Chemsdine Talbi000032
Granit Xhaka0002540
Juan Angulo000010
Juan Riquelme Angulo000010
Malick Fofana0000120
Romaine Mundle00001
Jocelin Ta Bi000018

De competitiestanden van de Premier League op 16-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City660016518
2Arsenal650110515
3Brighton641118513
4Brentford624012610
5Everton62408510
6Chelsea6312151310
7Leeds6231859
8Hull6231869
9Liverpool6231779
10Ipswich63039129
11Newcastle622210138
12Palace62139127
13United6132996
14Coventry62045116
15Forest6123585
16Villa61236115
17Sunderland61146124
18Bournemouth60337133
19Spurs6033393
20Fulham60246102

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBournemouthSunderland
Minuut 0-1511
Minuut 15-3000
Minuut 30-4521
Minuut 45-6021
Minuut 60-7500
Minuut 75-9002

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBournemouthSunderland
Minuut 0-1010
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5011
Minuut 50-6010
Minuut 70-8021
Minuut 80-9000