Premier League
Bournemouth
Bournemouth
21 oktober 2023
16.00
Wolverhampton_Wanderers
Wolverhampton Wanderers

Bournemouth - Wolverhampton Wanderers: statistieken Premier League

In de Premier League speelt Bournemouth tegen Wolverhampton Wanderers. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Wolverhampton in het voordeel tegen Bournemouth. Wat wordt het deze keer in het Vitality Stadium?

Bournemouth

Bournemouth - Wolverhampton Wanderers: statistieken Premier League

In de Premier League speelt Bournemouth tegen Wolverhampton Wanderers. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Wolverhampton in het voordeel tegen Bournemouth. Wat wordt het deze keer in het Vitality Stadium?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar zesmaal tegengekomen. Van deze duels won de ploeg uit Bournemouth éénmaal, de ploeg van manager Gary O'Neill won er drie en twee keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Wolverhampton op papier beter dan Bournemouth. De ploeg van manager Gary O'Neill won één keer, verloor twee wedstrijden en speelde twee keer gelijk. De ploeg uit Bournemouth won niet, verloor drie duels en speelde tweemaal gelijk.

Bournemouth - Wolverhampton Wanderers
Premier League
21 oktober 2023
16.00, Vitality Stadium

Terugblik: Wolverhampton wint onderlinge duels vaker dan Bournemouth

De ploeg uit Bournemouth en The Wolves kwamen elkaar sinds 2018 zesmaal tegen in de Premier League:
  • Er werden negen doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 1,5 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vijf goals. Dit is een gemiddelde van 0,83 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 27 keer op goal geschoten, gemiddeld 4,5 keer per wedstrijd. The Wolves schoten het vaakst op doel, namelijk negentien keer.
  • Er werden twee goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,33. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
18-02-2023Wolverhampton
Bournemouth
0-1
31-08-2022Bournemouth
Wolverhampton
0-0
24-06-2020Wolverhampton
Bournemouth
1-0
23-11-2019Bournemouth
Wolverhampton
1-2
23-02-2019Bournemouth
Wolverhampton
1-1
15-12-2018Wolverhampton
Bournemouth
2-0

De ploeg uit Bournemouth al een tijd zonder winst

The Poppies hebben het lastig en kunnen de laatste acht duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Bournemouth van Everton met 0-3. De afgelopen vijf competitieduels verloor de ploeg uit Bournemouth drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Bournemouth de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Bournemouth:

  • maakte vijf doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 0,62.
  • scoorde thuis één keer en uit viermaal.
  • spelers schoten 24 keer op goal, gemiddeld 3 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Bournemouth in deze competitie:

DatumTeamsStand
07-10-2023Everton
Bournemouth
3-0
30-09-2023Bournemouth
Arsenal
0-4
24-09-2023Brighton
Bournemouth
3-1
17-09-2023Bournemouth
Chelsea
0-0
02-09-2023Brentford
Bournemouth
2-2

Spelerstats Bournemouth:

  • Dominic Solanke is de topscorer van de ploeg van Andoni Iraola deze competitie, met drie doelpunten.
  • David Brooks en Dominic Solanke scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Dominic Solanke maakte twee goals met de rechtervoet.

Spelers van Bournemouth met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Dominic Solanke3001720
David Brooks1001175
Antoine Semenyo1001260
Marcos Senesi0102439
Ryan Christie0100577
Marcus Tavernier0100306
Neto0003720
Max Aarons0001619
James Hill000016
Lloyd Kelly0001278
Milos Kerkez0001673
Chris Mepham000134
Adam Smith000095
Illia Zabarnyi0001720
Philip Billing0000693
Lewis Cook0000471
Joe Rothwell0000272
Hamed Traorè000047
Jaidon Anthony0001154
Justin Kluivert0000340
Kieffer Moore000082
Dango Ouattara0000180
Luis Sinisterra000084

The Wolves al een tijd zonder verlies

De ploeg van manager Gary O'Neill kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste drie duels won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Wolverhampton gelijk tegen Villa. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van manager Gary O'Neill één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. Wolverhampton hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Wolverhampton Wanderers:

  • scoorde negen goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,12.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal negentien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,38 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Wolverhampton in deze competitie:

DatumTeamsStand
08-10-2023Wolverhampton
Villa
1-1
30-09-2023Wolverhampton
City
2-1
23-09-2023Luton
Wolverhampton
1-1
16-09-2023Wolverhampton
Liverpool
1-3
03-09-2023Palace
Wolverhampton
3-2

Spelerstats Wolverhampton Wanderers:

  • Hwang Hee-chan is de topscorer van de ploeg van manager Gary O'Neill deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Hwang Hee-chan scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Hwang Hee-chan scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Hwang Hee-chan en Pedro Neto scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Hwang Hee-chan maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Pedro Neto gaf vijfmaal een assist.

Spelers van The Wolves met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Hwang Hee-chan5002416
Pedro Neto1502720
Matheus Cunha1100636
Saša Kalajdžic100033
Pablo Sarabia0100175
José Sá0001720
Rayan Aït-Nouri0002521
Hugo Bueno0000144
Jonny Castro00005
Craig Dawson0003702
Matt Doherty0000138
Toti Gomes0000250
Max Kilman0001720
Nélson Semedo0004714
Jeanricner Bellegarde0010117
Tommy Doyle000014
João Gomes0003632
Mario Lemina0014708
Matheus Nunes0010180
Boubacar Traore000097
Fábio Silva0001257

De competitiestanden van de Premier League op 19-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Spurs862018820
2Arsenal862016620
3City860217618
4Liverpool852118917
5Villa8512191216
6Brighton8512211616
7West Ham8422151214
8Newcastle841320913
9Palace83327712
10United840491212
11Chelsea832311711
12Fulham832381311
13Forest82338109
14Wolverhampton82249148
15Brentford814311127
16Everton82159127
17Luton81166154
18Burnley81167204
19Bournemouth80355183
20Sheffield80176221

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBournemouthWolverhampton Wanderers
Minuut 0-1501
Minuut 15-3010
Minuut 30-4510
Minuut 45-6002
Minuut 60-7502
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBournemouthWolverhampton Wanderers
Minuut 0-1001
Minuut 10-2000
Minuut 30-4010
Minuut 40-5010
Minuut 50-6000
Minuut 70-8002
Minuut 80-9002