Premier League
Brentford
Brentford
25 november 2023
18.30
Arsenal

Brentford - Arsenal: statistieken Premier League

In de Premier League speelt Brentford tegen Arsenal. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Arsenal heeft historisch het overwicht bij treffers met Brentford. Kunnen The Gunners dit doortrekken?

Brentford - Arsenal: statistieken Premier League

In de Premier League speelt Brentford tegen Arsenal. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Arsenal heeft historisch het overwicht bij treffers met Brentford. Kunnen The Gunners dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. Van deze duels won de ploeg uit Brentford éénmaal, de ploeg uit Highbury won er twee en één keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Arsenal op papier beter dan Brentford. Het team van Mikel Arteta won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. De ploeg uit Brentford won driemaal, verloor twee duels en speelde niet gelijk.

Brentford - Arsenal
Premier League
25 november 2023
18.30, Gtech Community Stadium

Terugblik: Arsenal wint onderlinge duels vaker dan Brentford

De formatie van Thomas Frank en The Gunners kwamen elkaar sinds 2018 viermaal tegen in de Premier League:
  • Er werden tien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,5 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zeven goals. Dit is een gemiddelde van 1,75 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 26 keer op goal geschoten, gemiddeld 6,5 keer per wedstrijd. Spelers van Arsenal schoten het vaakst, namelijk 21 keer.
  • Viermaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 1. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
11-02-2023Arsenal
Brentford
1-1
18-09-2022Brentford
Arsenal
0-3
19-02-2022Arsenal
Brentford
2-1
13-08-2021Brentford
Arsenal
2-0

De ploeg uit Brentford zonder richting

De formatie van Thomas Frank kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Brentford van Liverpool met 0-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Bees drie duels en verloren er twee In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Brentford de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Brentford:

  • maakte negentien doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 1,58.
  • scoorde thuis twaalf keer en uit zevenmaal.
  • de spelers schoten in totaal 38 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,17 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Brentford in deze competitie:

DatumTeamsStand
12-11-2023Liverpool
Brentford
3-0
04-11-2023Brentford
West Ham
3-2
28-10-2023Chelsea
Brentford
0-2
21-10-2023Brentford
Burnley
3-0
07-10-2023United
Brentford
2-1

Spelerstats Brentford:

  • Bryan Mbeumo is met zes goals de topscorer van The Bees in deze competitie.
  • Bryan Mbeumo maakte zes goals met de linkervoet.
  • Mathias Jensen maakte twee goals met de rechtervoet.

Spelers van Brentford met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Bryan Mbeumo62011080
Mathias Jensen3202914
Yoane Wissa3101998
Neal Maupay1202268
Nathan Collins11021000
Christian Nørgaard11041033
Ethan Pinnock10001080
Saman Ghoddos100382
Kevin Schade1000260
Kristoffer Ajer0103640
Rico Henry0101402
Vitaly Janelt0102933
Frank Onyeka0103378
Mark Flekken0001945
Thomas Strakosha0000135
Aaron Hickey0005718
Mathias Jørgensen00007
Ben Mee0000244
Mads Roerslev0000424
Shandon Baptiste000019
Josh Dasilva000012
Yegor Yarmolyuk000061
Mikkel Damsgaard000054
Keane Lewis-Potter0000224
Michael Olakigbe000018

Arsenal scoort veel

The Gunners scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd won Arsenal van Burnley met 3-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Gunners drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Arsenal de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Arsenal:

  • maakte 26 doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 2,17.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden achttien van deze goals en uit acht doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 37 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,08 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Arsenal in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-11-2023Arsenal
Burnley
3-1
04-11-2023Newcastle
Arsenal
1-0
28-10-2023Arsenal
Sheffield
5-0
21-10-2023Chelsea
Arsenal
2-2
08-10-2023Arsenal
City
1-0

Spelerstats Arsenal:

  • Eddie Nketiah is met vijf goals de topscorer van The Gunners in deze competitie.
  • Martin Ødegaard en Bukayo Saka maakten ieder drie goals met de linkervoet.
  • Eddie Nketiah scoorde vijfmaal met de rechtervoet.
  • Bukayo Saka gaf viermaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Highbury met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Eddie Nketiah5002775
Bukayo Saka4401949
Martin Ødegaard3101791
Leandro Trossard3100306
Declan Rice21001025
Fábio Vieira1210244
Gabriel Martinelli1200728
William Saliba11001080
Kai Havertz1104718
Takehiro Tomiyasu1010422
Ben White1002949
Oleksandr Zinchenko1001670
Gabriel Jesus1002366
Emile Smith Rowe0100107
Aaron Ramsdale0000360
David Raya0000720
Gabriel0001746
Jakub Kiwior0000184
Jurriën Timber000150
Mohamed Elneny00002
Jorginho0001387
Thomas Partey0000252
Reiss Nelson000065

De competitiestanden van de Premier League op 23-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1City12912321228
2Liverpool12831271027
3Arsenal12831261027
4Spurs12822241526
5Villa12813291725
6United12705131621
7Newcastle12624271320
8Brighton12543252119
9West Ham12525212217
10Chelsea12444211616
11Brentford12444191716
12Wolverhampton12435162015
13Palace12435121615
14Forest12345141813
15Fulham12336102012
16Bournemouth1223711279
17Luton1213810226
18Sheffield1212910315
19Everton1242614174
20Burnley1211109304

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBrentfordArsenal
Minuut 0-1510
Minuut 15-3021
Minuut 30-4500
Minuut 45-6013
Minuut 60-7521
Minuut 75-9014

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBrentfordArsenal
Minuut 0-1000
Minuut 10-2010
Minuut 30-4021
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8013
Minuut 80-9020