Premier League
Brentford
Brentford
31 oktober 2026
16.00
Nottingham_Forest
Nottingham Forest
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Koning TOTO met kroon en groene cape wijst naar TOTO EXTRA

Brentford - Nottingham Forest: statistieken Premier League

Brentford treft Nottingham Forest in Londen voor de Premier League. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Brentford lijkt in betere vorm tegen Forest, maar wie trekt er aan het langste eind in het Gtech Community Stadium?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze acht keer tegen elkaar. De teams wonnen ieder drie keer en twee wedstrijden eindigden in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Brentford het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor één wedstrijd en speelde drie keer gelijk. Forest won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Brentford - Nottingham Forest
Premier League
31 oktober 2026
16.00, Gtech Community Stadium

Terugblik: clubs aan elkaar gewaagd

De formatie van Keith Andrews en The Tricky Trees troffen elkaar vanaf 2018 acht keer in de Premier League:
  • Er werden 24 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk twaalf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 39 keer op goal geschoten, gemiddeld 4,88 keer per wedstrijd. Spelers van Forest schoten het vaakst, namelijk twintig keer.
  • Vijfmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,62. The Tricky Trees maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
25-01-2026Brentford
Forest
0-2
17-08-2025Forest
Brentford
3-1
01-05-2025Forest
Brentford
0-2
21-12-2024Brentford
Forest
0-2
20-01-2024Brentford
Forest
3-2
01-10-2023Forest
Brentford
1-1
29-04-2023Brentford
Forest
2-1
05-11-2022Forest
Brentford
2-2

The Bees al een tijd zonder winst

De formatie van Keith Andrews heeft het zwaar en kan de laatste drie duels geen overwinning boeken. Het vorige duel speelde Brentford gelijk tegen Hull. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Bees één duel, verloren éénmaal en speelden drie keer gelijk. Brentford hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Brentford:

  • scoorde veertien goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,75.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit zes doelpunten.
  • spelers schoten 21 keer op goal, gemiddeld 2,62 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Brentford in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Hull
Brentford
1-1
17-10-2026Brentford
Liverpool
1-2
10-10-2026Villa
Brentford
2-2
18-09-2026Brentford
Chelsea
3-0
12-09-2026Bournemouth
Brentford
2-2

Spelerstats Brentford:

  • Kevin Schade is met drie goals de topscorer van The Bees in deze competitie.
  • Vitaly Janelt en Kevin Schade scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Igor Thiago gaf tweemaal een assist.

Spelers van Brentford met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kevin Schade3001607
Keane Lewis-Potter2100631
Vitaly Janelt2014630
Igor Thiago1204713
Yegor Yarmolyuk1111332
Jaidon Anthony1101462
Kristoffer Ajer1002720
Michael Kayode1001568
Fabio Carvalho10004
Dango Ouattara1000330
Jannik Schuster0100299
Mamadou Sangaré0102497
Caoimhin Kelleher0000720
Nathan Collins0001197
El Hadji Malick Diouf0000158
Rico Henry00003
Aaron Hickey0001283
Sepp van den Berg0000161
Mathias Jensen0000226
Mikkel Damsgaard0000331
Callum Wilson000135

Forest al een tijdje zonder winst

Forest heeft het zwaar en kan de laatste vier duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd speelde Forest gelijk tegen Ipswich (1-1). De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Nottingham één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. Forest hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Nottingham Forest:

  • scoorde zes goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,75.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden nul van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 24 keer op goal. Dit is gemiddeld 3 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Forest in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Ipswich
Forest
1-1
18-10-2026Forest
Arsenal
0-1
11-10-2026Palace
Forest
3-1
19-09-2026Forest
Coventry
0-1
12-09-2026Villa
Forest
1-2

Spelerstats Nottingham Forest:

  • Dan Ndoye is de topscorer van Forest deze competitie, met twee doelpunten.
  • Dan Ndoye maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Morgan Gibbs-White gaf twee keer een assist.

Spelers van Forest met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Dan Ndoye2001536
Morgan Gibbs-White1200630
Neco Williams1001714
Liam Delap1002531
Igor Jesus1001259
Daniel Muñoz0100476
Murillo0103720
Matz Sels0000720
Ola Aina0003392
Jair Cunha0002535
Ousmane Diomande0000344
Nikola Milenkovic0001360
Luca Netz000036
Nicolás Domínguez000075
James McAtee0002684
Ibrahim Sangaré0000149
Xaver Schlager0001623
Callum Hudson-Odoi000048
Arnaud Kalimuendo000027
Chris Wood000091

De competitiestanden van de Premier League op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City870120921
2Arsenal870113521
3Brighton851223716
4Liverpool843111815
5Chelsea8413171513
6Brentford825114911
7Leeds82519611
8Newcastle8323121411
9Villa832391211
10Hull82429810
11Everton82428910
12Ipswich8314121610
13Bournemouth823312139
14Spurs82338109
15Fulham82248108
16United814310137
17Palace82159197
18Forest81346106
19Coventry82066156
20Sunderland81256145

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBrentfordNottingham Forest
Minuut 0-1512
Minuut 15-3000
Minuut 30-4520
Minuut 45-6011
Minuut 60-7520
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalBrentfordNottingham Forest
Minuut 0-1001
Minuut 10-2011
Minuut 30-4000
Minuut 40-5010
Minuut 50-6011
Minuut 70-8010
Minuut 80-9020