Premier League
Chelsea
31 oktober 2026
13.30
Manchester_United
Manchester United
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Chelsea-vlaggen

Chelsea - Manchester United: statistieken Premier League

Chelsea treft Manchester United in Londen voor de Premier League. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. United lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Chelsea, maar zijn The Blues in Stamford Bridge in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Chelsea twee keer, United won er zes en acht keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Chelsea op papier beter dan United. De ploeg uit Chelsea won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. De ploeg uit Manchester won niet, verloor twee duels en speelde driemaal gelijk.

Chelsea - Manchester United
Premier League
31 oktober 2026
13.30, Stamford Bridge

Terugblik: United wint onderlinge duels vaker dan Chelsea

De ploeg uit Chelsea en The Red Devils troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de Premier League:
  • Er vielen 40 goals, gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 24 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 92 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,75 keer per wedstrijd. Spelers van Chelsea schoten het vaakst, namelijk 49 keer.
  • Tienmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,62. United scoorde met zeven kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
18-04-2026Chelsea
United
0-1
20-09-2025United
Chelsea
2-1
16-05-2025Chelsea
United
1-0
03-11-2024United
Chelsea
1-1
04-04-2024Chelsea
United
4-3
06-12-2023United
Chelsea
2-1
25-05-2023United
Chelsea
4-1
22-10-2022Chelsea
United
1-1
28-04-2022United
Chelsea
1-1
28-11-2021Chelsea
United
1-1
28-02-2021Chelsea
United
0-0
24-10-2020United
Chelsea
0-0
17-02-2020Chelsea
United
0-2
11-08-2019United
Chelsea
4-0
28-04-2019United
Chelsea
1-1
20-10-2018Chelsea
United
2-2

Chelsea kleurloos

De ploeg uit Chelsea kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Chelsea van Spurs met 0-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Chelsea twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. Chelsea hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Chelsea:

  • scoorde zeventien goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,12.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,12 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Chelsea in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Chelsea
Spurs
0-2
17-10-2026Everton
Chelsea
0-2
10-10-2026Chelsea
Bournemouth
5-1
18-09-2026Brentford
Chelsea
3-0
12-09-2026Chelsea
Hull
2-2

Spelerstats Chelsea:

  • João Pedro is de topscorer van de ploeg uit Chelsea deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Cole Palmer en Pedro Neto maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • João Pedro scoorde viermaal met de rechtervoet.
  • Cole Palmer en João Pedro gaven ieder drie keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Chelsea met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
João Pedro5301522
Morgan Rogers4103703
Pedro Neto3102599
Cole Palmer2312701
Jordan Henderson2100360
Romeo Lavia1001283
Jorrel Hato0200415
Pep Chavarría0100302
Maxence Lacroix0101635
Emiliano Martínez0000525
Mike Penders0000106
Robert Sánchez000090
Josh Acheampong0001493
Levi Colwill0001611
Wesley Fofana0001315
Malo Gusto0000278
Reece James0001293
Marco Palestra000046
Valentín Barco0001118
Moisés Caicedo0000266
Enzo Fernández000026
Mahdi Nicoll-Jazuli00004
Geovany Quenda0000103
Estêvão000052
Danny Welbeck000099

The Mancunians al een tijd zonder winst

The Red Devils hebben het lastig en kunnen de laatste zes duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor United van Bournemouth met 0-3. De afgelopen vijf competitieduels verloor United twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield United de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Manchester United:

  • scoorde tien goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,25.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 28 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,5 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van United in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026United
Bournemouth
0-3
18-10-2026Leeds
United
1-1
10-10-2026United
Spurs
1-1
20-09-2026Fulham
United
1-1
13-09-2026United
City
0-1

Spelerstats Manchester United:

  • Bryan Mbeumo is de topscorer van United deze competitie, met vier doelpunten.
  • Benjamin Sesko maakte één goal uit een kopbal.
  • Bryan Mbeumo scoorde viermaal met de linkervoet.
  • Bruno Fernandes scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Matheus Cunha gaf tweemaal een assist.

Spelers van United met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Bryan Mbeumo4001720
Bruno Fernandes3102630
Matheus Cunha1200552
Benjamin Sesko100079
Patrick Dorgu0101174
Luke Shaw0102427
Kobbie Mainoo0100449
Youri Tielemans0101594
Senne Lammens0000720
Diogo Dalot0002561
Ayden Heaven0001156
Harry Maguire0003720
Lisandro Martínez0001521
Noussair Mazraoui0000144
Leny Yoro0000263
Carlos Baleba0000178
Amad Diallo0000227
Mason Mount0000118
Andrey Santos0002264
Shea Lacey000024
Marcus Rashford0000356
Joshua Zirkzee000072

De competitiestanden van de Premier League op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City870120921
2Arsenal870113521
3Brighton851223716
4Liverpool843111815
5Chelsea8413171513
6Brentford825114911
7Leeds82519611
8Newcastle8323121411
9Villa832391211
10Hull82429810
11Everton82428910
12Ipswich8314121610
13Bournemouth823312139
14Spurs82338109
15Fulham82248108
16United814310137
17Palace82159197
18Forest81346106
19Coventry82066156
20Sunderland81256145

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalChelseaManchester United
Minuut 0-1530
Minuut 15-3000
Minuut 30-4501
Minuut 45-6020
Minuut 60-7531
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalChelseaManchester United
Minuut 0-1030
Minuut 10-2000
Minuut 30-4000
Minuut 40-5001
Minuut 50-6020
Minuut 70-8000
Minuut 80-9020