Premier League
Chelsea
24 oktober 2026
18.30
grijs TOTO sportshirt met korte mouwen
Tottenham Hotspur
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Chelsea-vlaggen

Chelsea - Tottenham Hotspur: statistieken Premier League

Chelsea treft Tottenham Hotspur in Londen voor de Premier League. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Chelsea heeft historisch het overwicht bij treffers met Spurs. Kunnen The Blues dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Chelsea twaalf keer, Spurs won er twee en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Chelsea op papier beter dan Spurs. De ploeg uit Chelsea won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. De ploeg uit Tottenham won éénmaal, verloor één duel en speelde driemaal gelijk.

Chelsea - Tottenham Hotspur
Premier League
24 oktober 2026
18.30, Stamford Bridge

Terugkijkend: Chelsea wint meer onderlinge duels dan Spurs

De ploeg uit Chelsea en The Spurs troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de Premier League:
  • Er werden 42 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,62 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 25 goals. Dit is een gemiddelde van 1,56 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 86 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,38 keer per wedstrijd. Spelers van Chelsea schoten het vaakst, namelijk 51 keer.
  • Er werden acht goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,5. Chelsea scoorde met zes kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
19-05-2026Chelsea
Spurs
2-1
01-11-2025Spurs
Chelsea
0-1
03-04-2025Chelsea
Spurs
1-0
08-12-2024Spurs
Chelsea
3-4
02-05-2024Chelsea
Spurs
2-0
06-11-2023Spurs
Chelsea
1-4
26-02-2023Spurs
Chelsea
2-0
14-08-2022Chelsea
Spurs
2-2
23-01-2022Chelsea
Spurs
2-0
19-09-2021Spurs
Chelsea
0-3
04-02-2021Spurs
Chelsea
0-1
29-11-2020Chelsea
Spurs
0-0
22-02-2020Chelsea
Spurs
2-1
22-12-2019Spurs
Chelsea
0-2
27-02-2019Chelsea
Spurs
2-0
24-11-2018Spurs
Chelsea
3-1

The Blues scoren veel

The Blues scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd won Chelsea van Everton met 2-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Blues twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Chelsea de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Chelsea:

  • maakte zeventien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 2,43.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 21 keer op goal. Dit is gemiddeld 3 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Chelsea in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Everton
Chelsea
0-2
10-10-2026Chelsea
Bournemouth
5-1
18-09-2026Brentford
Chelsea
3-0
12-09-2026Chelsea
Hull
2-2
06-09-2026Arsenal
Chelsea
2-1

Spelerstats Chelsea:

  • João Pedro is met vijf goals de topscorer van The Blues in deze competitie.
  • Cole Palmer en Pedro Neto maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • João Pedro maakte vier goals met de rechtervoet.
  • Cole Palmer en João Pedro gaven driemaal een assist.

Spelers van The Blues met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
João Pedro5301522
Morgan Rogers4102613
Pedro Neto3101511
Cole Palmer2302621
Jordan Henderson2100270
Romeo Lavia1001283
Jorrel Hato0300350
Pep Chavarría0100302
Maxence Lacroix0101545
Emiliano Martínez0000525
Mike Penders000016
Robert Sánchez000090
Josh Acheampong0001403
Levi Colwill0001521
Wesley Fofana0001315
Malo Gusto0000278
Reece James0001293
Marco Palestra000020
Valentín Barco0001118
Moisés Caicedo0000176
Enzo Fernández000026
Mahdi Nicoll-Jazuli00004
Geovany Quenda000030
Estêvão000034
Danny Welbeck000096

Spurs kleurloos

De ploeg uit Tottenham kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Spurs boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Coventry. Het werd 3-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Spurs één duel, verloren éénmaal en speelden drie keer gelijk. Spurs hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Tottenham Hotspur:

  • scoorde zes goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,86.
  • scoorde thuis vijf keer en uit éénmaal.
  • de spelers schoten in totaal 22 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,14 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Spurs in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Spurs
Coventry
3-1
10-10-2026United
Spurs
1-1
19-09-2026Spurs
Villa
2-3
12-09-2026Spurs
Everton
0-0
05-09-2026Forest
Spurs
0-0

Spelerstats Tottenham Hotspur:

  • Jan Paul van Hecke en Dominic Solanke scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Ben Davies scoorde éénmaal met de linkervoet.
  • Mohammed Kudus en Andy Robertson gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van The Spurs met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Dominic Solanke1101355
Ben Davies100022
Jan Paul van Hecke1002630
Conor Gallagher1002231
James Maddison1000148
Omar Marmoush1000453
Andy Robertson0200438
Mohammed Kudus0200278
Sandro Tonali0100609
Antonin Kinsky0000630
Tosin Adarabioyo000077
Pedro Porro0000199
Marcos Senesi0000179
Iyenoma Udogie0001162
Micky van de Ven0001467
Rodrigo Bentancur0010386
Lucas Bergvall0000146
Archie Gray0001492
Dejan Kulusevski00004
Mateus Fernandes0001273
Mikey Moore000090
Mykhaylo Mudryk000017
Richarlison000068
Savinho0000331
Mathys Tel0000265

De competitiestanden van de Premier League op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City770019721
2Arsenal760111518
3Brighton751123516
4Chelsea7412171313
5Liverpool73319812
6Brentford724113810
7Leeds72419610
8Everton72418710
9Hull7232879
10Ipswich730411159
11Newcastle722310148
12Villa72237118
13United714210107
14Palace72149177
15Bournemouth71339136
16Spurs71336106
17Coventry72056146
18Fulham71247105
19Forest7124595
20Sunderland71156144

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalChelseaTottenham Hotspur
Minuut 0-1541
Minuut 15-3000
Minuut 30-4500
Minuut 45-6021
Minuut 60-7530
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalChelseaTottenham Hotspur
Minuut 0-1040
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5000
Minuut 50-6020
Minuut 70-8001
Minuut 80-9020