Premier League
Coventry City
24 oktober 2026
16.00
Fulham
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Craven-Cottage

Coventry City - Fulham: statistieken Premier League

Komende zaterdag staat Coventry City tegen Fulham op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Coventry lijkt in betere vorm tegen Fulham, maar wie trekt er aan het langste eind in Coventry Building Society Arena?

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Coventry op papier beter dan Fulham. De ploeg uit Coventry won twee keer, verloor drie wedstrijden en speelde nul keer gelijk. De ploeg van manager Álvaro Arbeloa won éénmaal, verloor twee duels en speelde tweemaal gelijk.

Coventry City - Fulham
Premier League
24 oktober 2026
16.00, Coventry Building Society Arena

De ploeg uit Coventry zonder richting

The Sky Blues geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Coventry van Spurs. Het werd 1-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Bantams twee duels en verloren er drie Coventry hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Coventry City:

  • maakte zes doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 0,86.
  • scoorde thuis vier keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal zeventien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,43 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Coventry in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Spurs
Coventry
3-1
12-10-2026Coventry
Newcastle
4-1
19-09-2026Forest
Coventry
0-1
13-09-2026Coventry
Brighton
0-5
05-09-2026City
Coventry
1-0

Spelerstats Coventry City:

  • Jack Rudoni is de topscorer van De ploeg uit Coventry deze competitie, met twee doelpunten.
  • Jack Rudoni scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Brandon Thomas-Asante gaf twee keer een assist.

Spelers van The Sky Blues met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jack Rudoni2001472
Jay Dasilva1101625
Stephen Mfuni100098
Sidiki Cherif1000169
Ellis Simms1000120
Brandon Thomas-Asante0200399
Carl Rushworth0100630
Aurèle Amenda0001360
Kaine Kesler-Hayden00004
Joel Latibeaudiere00001
Ethan Pinnock0001463
Bobby Thomas0000618
Milan van Ewijk0002540
Matt Grimes0000617
Gustavo Hamer000048
Ephron Mason-Clark0000308
Frank Onyeka0000360
Victor Torp000064
Caleb Yirenkyi0002407
Taiwo Awoniyi0010266
Tatsuhiro Sakamoto0000140
Loum Tchaouna0000214

The Cottagers kleurloos

The Cottagers geven laatste wedstrijden weinig richting. Fulham boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Hull. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Cottagers één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Fulham de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft. Ryan Sessegnon speelt het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Fulham:

  • maakte zeven doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit één doelpunt.
  • spelers schoten 26 keer op goal, gemiddeld 3,71 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Fulham in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Fulham
Hull
1-0
10-10-2026Ipswich
Fulham
2-1
20-09-2026Fulham
United
1-1
12-09-2026Liverpool
Fulham
0-0
05-09-2026Fulham
Palace
2-3

Spelerstats Fulham:

  • Joshua King is met twee goals de topscorer van The Cottagers in deze competitie.
  • Gonzalo García scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Joshua King en Ryan Sessegnon maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Timothy Castagne en Sander Berge gaven ieder één keer een assist.

Spelers van Fulham met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Joshua King2003581
Cesar Palacios1001238
Gonzalo García1000599
Alex Iwobi1000589
Ryan Sessegnon1010156
Timothy Castagne0102500
Sander Berge0101532
Bernd Leno0000630
David Affengruber0000360
Joachim Andersen0001191
Calvin Bassey0002630
Jorge Cuenca000090
Antonee Robinson0000521
Kenny Tete0001118
Manuel Angel000120
Tom Cairney000013
Shea Charles0000467
Hugo Larsson000044
Kevin Macedo000080
Emile Smith Rowe000144
Oscar Bobb0000502
Rodrigo Muniz000156

De competitiestanden van de Premier League op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City770019721
2Arsenal760111518
3Brighton751123516
4Chelsea7412171313
5Liverpool73319812
6Brentford724113810
7Leeds72419610
8Everton72418710
9Hull7232879
10Ipswich730411159
11Newcastle722310148
12Villa72237118
13United714210107
14Palace72149177
15Bournemouth71339136
16Spurs71336106
17Coventry72056146
18Fulham71247105
19Forest7124595
20Sunderland71156144

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCoventry CityFulham
Minuut 0-1511
Minuut 15-3000
Minuut 30-4502
Minuut 45-6031
Minuut 60-7500
Minuut 75-9020

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCoventry CityFulham
Minuut 0-1010
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5001
Minuut 50-6021
Minuut 70-8011
Minuut 80-9000