Premier League
Coventry City
12 oktober 2026
21.00
Newcastle United
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Newcastle United

Coventry City - Newcastle United: statistieken Premier League

Komende maandag staat Coventry City tegen Newcastle United op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Newcastle lijkt in betere vorm tegen Coventry, maar wie trekt er aan het langste eind in Coventry Building Society Arena?

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Newcastle het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Coventry won éénmaal, viermaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Coventry City - Newcastle United
Premier League
12 oktober 2026
21.00, Coventry Building Society Arena

De ploeg uit Coventry scoort weinig

De ploeg uit Coventry scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,2 goals per wedstrijd. Coventry boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Forest. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won De ploeg uit Coventry één wedstrijd en verloor er vier In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Coventry de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Coventry City:

  • scoorde één goal deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden nul van deze goals en uit één doelpunt.
  • spelers schoten vijftien keer op goal, gemiddeld 3 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Coventry in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Forest
Coventry
0-1
13-09-2026Coventry
Brighton
0-5
05-09-2026City
Coventry
1-0
29-08-2026Coventry
Hull
0-1
21-08-2026Arsenal
Coventry
3-0

Spelerstats Coventry City:

  • Jay Dasilva is de topscorer van De ploeg uit Coventry deze competitie, met één doelpunt.
  • Jay Dasilva scoorde één keer met de linkervoet.
  • Carl Rushworth gaf éénmaal een assist.

Spelers van The Bantams met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jay Dasilva1000445
Carl Rushworth0100450
Aurèle Amenda0001360
Joel Latibeaudiere00001
Stephen Mfuni000090
Ethan Pinnock0001283
Bobby Thomas0000438
Milan van Ewijk0001360
Matt Grimes0000444
Gustavo Hamer000035
Ephron Mason-Clark0000234
Frank Onyeka0000316
Jack Rudoni0000302
Victor Torp000056
Caleb Yirenkyi0001269
Taiwo Awoniyi0010235
Sidiki Cherif000031
Tatsuhiro Sakamoto000032
Ellis Simms0000107
Loum Tchaouna0000214
Brandon Thomas-Asante0000231

De ploeg uit Newcastle upon Tyne zonder richting

De ploeg uit Newcastle upon Tyne kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Newcastle boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Hull. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van Eddie Howe twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Newcastle de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Newcastle United:

  • maakte negen doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 1,8.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit drie doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal acht keer op goal. Dit is gemiddeld 1,6 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Newcastle in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Newcastle
Hull
2-1
14-09-2026Leeds
Newcastle
4-1
05-09-2026Newcastle
Bournemouth
2-2
29-08-2026Spurs
Newcastle
0-2
23-08-2026Newcastle
Liverpool
2-2

Spelerstats Newcastle United:

  • Joe Willock en Anthony Elanga zijn de topscorers van de ploeg van Eddie Howe deze competitie, met ieder twee doelpunten.
  • Harvey Barnes gaf twee keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Newcastle upon Tyne met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Joe Willock2000289
Anthony Elanga2001235
Harvey Barnes1200450
Lewis Hall1100450
Yoane Wissa1102442
Jacob Ramsey100172
Bazoumana Touré100052
Amar Dedic0100328
William Osula010056
Nick Woltemade010020
Lukáš Hornícek0001450
Sven Botman0001450
Tino Livramento000134
Fabian Schär000026
Malick Thiaw0000450
Aladji Bamba000030
Nico González0001167
Lewis Miley0001399
Sean Steur0000228
Matías Fernández-Pardo0000160
Jacob Murphy0003185

De competitiestanden van de Premier League op 10-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City550013515
2Arsenal650110515
3Brighton641118513
4Brentford624012610
5Chelsea6312151310
6Leeds6231859
7Liverpool5230749
8Everton5230639
9Ipswich63039129
10Hull5221648
11Newcastle5221998
12United6132996
13Forest5122455
14Villa61236115
15Palace51136114
16Sunderland61146124
17Bournemouth60337133
18Spurs6033393
19Coventry51041103
20Fulham60246102

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCoventry CityNewcastle United
Minuut 0-1503
Minuut 15-3000
Minuut 30-4501
Minuut 45-6011
Minuut 60-7502
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCoventry CityNewcastle United
Minuut 0-1003
Minuut 10-2000
Minuut 30-4000
Minuut 40-5001
Minuut 50-6000
Minuut 70-8011
Minuut 80-9001