Premier League
Coventry City
31 oktober 2026
16.00
Sunderland
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Toto stats

Coventry City - Sunderland: statistieken Premier League

Komende zaterdag staat Coventry City tegen Sunderland op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Coventry lijkt in betere vorm tegen Sunderland, maar wie trekt er aan het langste eind in Coventry Building Society Arena?

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Coventry het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor drie wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Sunderland won niet, viermaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Coventry City - Sunderland
Premier League
31 oktober 2026
16.00, Coventry Building Society Arena

De ploeg uit Coventry zonder richting

The Bantams geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Coventry van Fulham. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Sky Blues twee duels en verloren er drie Coventry hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Coventry City:

  • scoorde zes goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,75.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit twee doelpunten.
  • spelers schoten negentien keer op goal, gemiddeld 2,38 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Coventry in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Coventry
Fulham
0-1
19-10-2026Spurs
Coventry
3-1
12-10-2026Coventry
Newcastle
4-1
19-09-2026Forest
Coventry
0-1
13-09-2026Coventry
Brighton
0-5

Spelerstats Coventry City:

  • Jack Rudoni is de topscorer van De ploeg uit Coventry deze competitie, met twee doelpunten.
  • Brandon Thomas-Asante gaf twee keer een assist.

Spelers van Coventry met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jack Rudoni2001562
Jay Dasilva1101715
Stephen Mfuni1000129
Sidiki Cherif1000236
Ellis Simms1000120
Brandon Thomas-Asante0200466
Carl Rushworth0100720
Aurèle Amenda0001360
Kaine Kesler-Hayden00004
Joel Latibeaudiere00001
Ethan Pinnock0001553
Bobby Thomas0000678
Milan van Ewijk0002630
Matt Grimes0000707
Gustavo Hamer000053
Ephron Mason-Clark0000332
Frank Onyeka0000384
Victor Torp000064
Caleb Yirenkyi0002474
Taiwo Awoniyi0010290
Tatsuhiro Sakamoto0000226
Loum Tchaouna0000214

De ploeg van Régis Le Bris al een tijd zonder winst

De ploeg van Régis Le Bris heeft het zwaar en kan de laatste zes duels geen overwinning boeken. Het vorige duel speelde Sunderland gelijk tegen Leeds. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitieduels verloor Sunderland vier wedstrijden en speelde er één gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Sunderland de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Sunderland:

  • maakte zes doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 0,75.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden één van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,12 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Sunderland in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Sunderland
Leeds
0-0
18-10-2026Bournemouth
Sunderland
2-0
10-10-2026Sunderland
Brighton
0-2
20-09-2026City
Sunderland
5-3
12-09-2026Sunderland
Arsenal
0-2

Spelerstats Sunderland:

  • Brian Brobbey is de topscorer van Sunderland deze competitie, met drie doelpunten.
  • Brian Brobbey scoorde driemaal met de rechtervoet.

Spelers van Sunderland met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Brian Brobbey3001467
Enzo Le Fée1100690
Nilson Angulo1101470
Wilson Isidor1000211
Thomas Meunier0100433
Habib Diarra010074
Robin Roefs0000720
Omar Alderete0001122
Daniel Ballard0002450
Kevin Danso0010377
Trai Hume0000479
Reinildo Mandava0011613
Dayann Methalie0001108
Nordi Mukiele0001592
Luke O'Nien0001189
Jules Ahoka000026
Christopher Rigg0001174
Noah Sadiki0001682
Chemsdine Talbi000044
Granit Xhaka0002720
Juan Angulo000010
Juan Riquelme Angulo000010
Malick Fofana0000120
Romaine Mundle00001
Jocelin Ta Bi000018
Timur Tutierov000085

De competitiestanden van de Premier League op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City870120921
2Arsenal870113521
3Brighton851223716
4Liverpool843111815
5Chelsea8413171513
6Brentford825114911
7Leeds82519611
8Newcastle8323121411
9Villa832391211
10Hull82429810
11Everton82428910
12Ipswich8314121610
13Bournemouth823312139
14Spurs82338109
15Fulham82248108
16United814310137
17Palace82159197
18Forest81346106
19Coventry82066156
20Sunderland81256145

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCoventry CitySunderland
Minuut 0-1511
Minuut 15-3000
Minuut 30-4501
Minuut 45-6031
Minuut 60-7500
Minuut 75-9020

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCoventry CitySunderland
Minuut 0-1010
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5001
Minuut 50-6020
Minuut 70-8011
Minuut 80-9000