Premier League
Crystal_Palace
Crystal Palace
25 oktober 2026
15.00
Newcastle_United
Newcastle United
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Crystal-Palace-fans

Crystal Palace - Newcastle United: statistieken Premier League

In de Premier League speelt Crystal Palace tegen Newcastle United. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Newcastle lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Palace, maar zijn The Glaziers in Selhurst Park in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won de ploeg uit Londen vijfmaal, Newcastle won er zes en vijf keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Palace op papier beter dan Newcastle. De ploeg uit Londen won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. De ploeg uit Newcastle upon Tyne won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

Crystal Palace - Newcastle United
Premier League
25 oktober 2026
15.00, Selhurst Park

Terugkijkend: Newcastle wint meer onderlinge duels dan Palace

Palace en The Magpies troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de Premier League:
  • Er werden 29 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 1,81 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vijftien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 0,94 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 102 keer op goal geschoten, gemiddeld 6,38 keer per wedstrijd. Spelers van Newcastle schoten het vaakst, namelijk 52 keer.
  • Zesmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,38. The Glaziers maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
12-04-2026Palace
Newcastle
2-1
04-01-2026Newcastle
Palace
2-0
16-04-2025Newcastle
Palace
5-0
30-11-2024Palace
Newcastle
1-1
24-04-2024Palace
Newcastle
2-0
21-10-2023Newcastle
Palace
4-0
21-01-2023Palace
Newcastle
0-0
03-09-2022Newcastle
Palace
0-0
20-04-2022Newcastle
Palace
1-0
23-10-2021Palace
Newcastle
1-1
02-02-2021Newcastle
Palace
1-2
27-11-2020Palace
Newcastle
0-2
22-02-2020Palace
Newcastle
1-0
21-12-2019Newcastle
Palace
1-0
06-04-2019Newcastle
Palace
0-1
22-09-2018Palace
Newcastle
0-0

The Eagles kleurloos

The Eagles geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Palace van Brighton. Het werd 0-5. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Londen twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Palace de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Crystal Palace:

  • scoorde negen goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,29.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit drie doelpunten.
  • spelers schoten achttien keer op goal, gemiddeld 2,57 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Palace in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Brighton
Palace
5-0
11-10-2026Palace
Forest
3-1
20-09-2026Leeds
Palace
0-0
12-09-2026Palace
Ipswich
2-3
05-09-2026Fulham
Palace
2-3

Spelerstats Crystal Palace:

  • Tyrick Mitchell is met twee goals de topscorer van The Glaziers in deze competitie.
  • Jefferson Lerma maakte één goal uit een kopbal.
  • Tyrick Mitchell scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Daichi Kamada gaf driemaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Londen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tyrick Mitchell2000601
Daichi Kamada1302614
Ben Chilwell100031
Anan Khalaili1001560
Jefferson Lerma1002162
Yéremy Pino1002454
Jørgen Strand Larsen1000446
Quinten Timber0100389
Adam Wharton0101617
Eddie Nketiah0100216
Walter Benitez0000360
Dean Henderson0000270
Honest Ahanor0000162
Jaydee Canvot0000540
Axel Disasi0010141
Óscar Mingueza000018
Daniel Muñoz000056
Chadi Riad000072
Chris Richards0001630
Takehiro Tomiyasu0000192
Will Hughes000041
Zavier Gozo000030
Evann Guessand000056
Jean-Philippe Mateta000093
Dwight McNeil0000132
Darío Osorio00002
Ismaïla Sarr000018

The Magpies kleurloos

The Magpies geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Newcastle van Villa. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Newcastle upon Tyne één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Newcastle de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Newcastle United:

  • scoorde tien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,43.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal veertien keer op goal. Dit is gemiddeld 2 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Newcastle in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Newcastle
Villa
0-1
12-10-2026Coventry
Newcastle
4-1
19-09-2026Newcastle
Hull
2-1
14-09-2026Leeds
Newcastle
4-1
05-09-2026Newcastle
Bournemouth
2-2

Spelerstats Newcastle United:

  • Joe Willock en Anthony Elanga zijn met twee goals de topscorers van The Magpies in deze competitie.
  • Harvey Barnes gaf twee keer een assist.

Spelers van Newcastle met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Joe Willock2000405
Anthony Elanga2001235
Harvey Barnes1200630
Lewis Hall1100630
Yoane Wissa1103610
Sven Botman1002630
Jacob Ramsey100172
Bazoumana Touré1000119
Amar Dedic0100360
Nico González0102347
William Osula0101103
Nick Woltemade010020
Lukáš Hornícek0001630
Dan Burn00002
Tino Livramento000134
Fabian Schär000026
Malick Thiaw0001630
Aladji Bamba000030
Joelinton0002122
Lewis Miley0001548
Sean Steur0000228
Matías Fernández-Pardo0000306
Jacob Murphy0003244

De competitiestanden van de Premier League op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City770019721
2Arsenal760111518
3Brighton751123516
4Chelsea7412171313
5Liverpool73319812
6Brentford724113810
7Leeds72419610
8Everton72418710
9Hull7232879
10Ipswich730411159
11Newcastle722310148
12Villa72237118
13United714210107
14Palace72149177
15Bournemouth71339136
16Spurs71336106
17Coventry72056146
18Fulham71247105
19Forest7124595
20Sunderland71156144

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCrystal PalaceNewcastle United
Minuut 0-1512
Minuut 15-3000
Minuut 30-4521
Minuut 45-6020
Minuut 60-7501
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCrystal PalaceNewcastle United
Minuut 0-1002
Minuut 10-2010
Minuut 30-4000
Minuut 40-5011
Minuut 50-6010
Minuut 70-8020
Minuut 80-9000