Premier League
Crystal_Palace
Crystal Palace
11 oktober 2026
15.00
Nottingham_Forest
Nottingham Forest
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Crystal-Palace-fans

Crystal Palace - Nottingham Forest: statistieken Premier League

Komende zondag staat Crystal Palace tegen Nottingham Forest op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Forest in het voordeel tegen Palace. Wat wordt de uitkomst in Selhurst Park?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar achtmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Forest twee keer en zes keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Forest het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor twee wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Palace won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Crystal Palace - Nottingham Forest
Premier League
11 oktober 2026
15.00, Selhurst Park

Terugblik: Forest wint onderlinge duels vaker dan Palace

Palace en The Tricky Trees kwamen elkaar sinds 2018 achtmaal tegen in de Premier League:
  • Er vielen twaalf goals, gemiddeld 1,5 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk zeven doelpunten. Gemiddeld zijn dit 0,88 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 44 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,5 schoten per wedstrijd. Beide teams schoten even vaak op doel.
  • Tweemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,25. Beide teams scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
01-02-2026Forest
Palace
1-1
24-08-2025Palace
Forest
1-1
05-05-2025Palace
Forest
1-1
21-10-2024Forest
Palace
1-0
30-03-2024Forest
Palace
1-1
07-10-2023Palace
Forest
0-0
28-05-2023Palace
Forest
1-1
12-11-2022Forest
Palace
1-0

Palace kleurloos

De ploeg uit Londen kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel speelde Palace gelijk tegen Leeds. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitieduels won Palace één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Palace de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Crystal Palace:

  • scoorde zes goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,2.
  • scoorde thuis drie keer en uit driemaal.
  • de spelers schoten in totaal dertien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,6 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Palace in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Leeds
Palace
0-0
12-09-2026Palace
Ipswich
2-3
05-09-2026Fulham
Palace
2-3
28-08-2026Palace
City
1-4
22-08-2026Everton
Palace
2-0

Spelerstats Crystal Palace:

  • Tyrick Mitchell is de topscorer van Palace deze competitie, met twee doelpunten.
  • Tyrick Mitchell scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Anan Khalaili en Jørgen Strand Larsen scoorden ieder één keer met de rechtervoet.
  • Daichi Kamada gaf driemaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Londen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tyrick Mitchell2000421
Ben Chilwell100031
Anan Khalaili1001380
Jørgen Strand Larsen1000302
Daichi Kamada0301443
Eddie Nketiah0100178
Walter Benitez0000180
Dean Henderson0000270
Honest Ahanor000090
Jaydee Canvot0000360
Axel Disasi0010141
Óscar Mingueza000018
Daniel Muñoz000056
Chadi Riad000072
Chris Richards0001450
Takehiro Tomiyasu0000192
Will Hughes000031
Jefferson Lerma000152
Quinten Timber0000254
Adam Wharton0001437
Zavier Gozo000030
Evann Guessand000056
Jean-Philippe Mateta000063
Dwight McNeil000086
Darío Osorio00002
Yéremy Pino0001310
Ismaïla Sarr000010

The Tricky Trees scoort weinig

Forest scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,8 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd verloor Forest van Coventry met 0-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Tricky Trees één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. Forest hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Nottingham Forest:

  • scoorde vier goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,8.
  • scoorde thuis nul keer en uit viermaal.
  • spelers schoten dertien keer op goal, gemiddeld 2,6 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Forest in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Forest
Coventry
0-1
12-09-2026Villa
Forest
1-2
05-09-2026Forest
Spurs
0-0
29-08-2026Liverpool
Forest
2-2
22-08-2026Forest
Leeds
0-1

Spelerstats Nottingham Forest:

  • Morgan Gibbs-White gaf twee keer een assist.

Spelers van The Tricky Trees met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Morgan Gibbs-White1200450
Liam Delap1002279
Igor Jesus1001259
Dan Ndoye1001322
Murillo0101450
Matz Sels0000450
Ola Aina0002309
Jair Cunha0002360
Ousmane Diomande0000164
Nikola Milenkovic0001270
Daniel Muñoz0000206
Luca Netz000029
Neco Williams0000450
Nicolás Domínguez00001
James McAtee0002419
Ibrahim Sangaré0000107
Xaver Schlager0001377
Callum Hudson-Odoi00001
Arnaud Kalimuendo00001
Chris Wood000065

De competitiestanden van de Premier League op 09-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City550013515
2Arsenal54018412
3Brighton531116510
4Brentford52301049
5Leeds5230739
6Liverpool5230749
7Everton5230639
8Hull5221648
9Newcastle5221998
10Chelsea521210127
11Ipswich52037116
12United5122885
13Forest5122455
14Sunderland51136104
15Palace51136114
16Villa5113494
17Bournemouth5032683
18Coventry51041103
19Fulham5023582
20Spurs5023282

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCrystal PalaceNottingham Forest
Minuut 0-1510
Minuut 15-3001
Minuut 30-4510
Minuut 45-6011
Minuut 60-7501
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalCrystal PalaceNottingham Forest
Minuut 0-1000
Minuut 10-2010
Minuut 30-4001
Minuut 40-5010
Minuut 50-6001
Minuut 70-8010
Minuut 80-9000