Bundesliga
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
16 oktober 2026
20.30
Voetbalt-shirt met verticale rode en witte strepen.
1. FC Köln
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
eintracht frankfurt fans

Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln: statistieken Bundesliga

In de Bundesliga speelt Eintracht Frankfurt tegen 1. FC Köln. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Köln heeft historisch het overwicht bij treffers met Eintracht. Kunnen Die Geißböcke dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Bundesliga-seizoenen speelden ze twaalf keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Eintracht twee keer, Köln won er vier en zes keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Köln het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Eintracht won éénmaal, tweemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln
Bundesliga
16 oktober 2026
20.30, Deutsche Bank Park

Terugblik: Köln wint onderlinge duels vaker dan Eintracht

De ploeg uit Frankfurt en Die Geißböcke kwamen elkaar sinds 2018 twaalfmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er werden 35 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,92 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 24 goals. Dit is een gemiddelde van 2 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 68 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,67 schoten per wedstrijd. Die Adler schoten het vaakst op doel, namelijk 37 keer.
  • Zesmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
05-04-2026Eintracht
Köln
2-2
22-11-2025Köln
Eintracht
3-4
03-02-2024Köln
Eintracht
2-0
03-09-2023Eintracht
Köln
1-1
12-02-2023Köln
Eintracht
3-0
21-08-2022Eintracht
Köln
1-1
19-02-2022Köln
Eintracht
1-0
25-09-2021Eintracht
Köln
1-1
14-02-2021Eintracht
Köln
2-0
18-10-2020Köln
Eintracht
1-1
20-06-2020Köln
Eintracht
1-1
18-12-2019Eintracht
Köln
2-4

De ploeg uit Frankfurt zonder richting

Die Adler geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd verloor Eintracht van Leipzig met 0-6. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Frankfurt één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Eintracht de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Eintracht Frankfurt:

  • maakte negen doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 1,8.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden drie van deze goals en uit zes doelpunten.
  • spelers schoten negentien keer op goal, gemiddeld 3,8 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Eintracht in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Leipzig
Eintracht
6-0
19-09-2026Eintracht
Freiburg
2-2
12-09-2026Mainz
Eintracht
1-3
06-09-2026Eintracht
Augsburg
1-4
29-08-2026Union
Eintracht
3-3

Spelerstats Eintracht Frankfurt:

  • Younes Ebnoutalib is met vier goals de topscorer van Die Adler in deze competitie.
  • Jonathan Burkardt scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Younes Ebnoutalib maakte vier goals met de rechtervoet.

Spelers van de ploeg uit Frankfurt met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Younes Ebnoutalib4101327
Jonathan Burkardt3100409
Can Uzun2000415
Elias Baum0101352
Robin Koch0100405
Jeremiaha Maluze0101180
Mario Götze0101103
Ritsu Doan0100311
Noah Atubolu0000450
Lilian Brassier0000360
Nnamdi Collins0000120
Keita Kosugi0001405
Otávio00016
Love Arrhov000029
Noël Aséko Nkili0000177
Timothy Chandler000026
Oscar Højlund000157
Raphael Onyedika0004450
Ayoube Amaimouni0000108
Fares Chaibi0000130
Ansgar Knauff0001120
Malik Pimpong000029

Die Geißböcke kleurloos

De ploeg uit Keulen kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Köln boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Gladbach. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Keulen twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. Köln hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats 1. FC Köln:

  • maakte acht doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 1,6.
  • scoorde thuis zes keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal negentien keer op goal. Dit is gemiddeld 3,8 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Köln in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Köln
Gladbach
2-1
19-09-2026HSV
Köln
2-1
12-09-2026Köln
Werder
1-1
04-09-2026Stuttgart
Köln
4-1
29-08-2026Köln
Hoffenheim
3-2

Spelerstats 1. FC Köln:

  • Thijs Dallinga en Said El Mala zijn met twee goals de topscorers van Die Geißböcke in deze competitie.
  • Ragnar Ache maakte één goal uit een kopbal.
  • Ísak Bergmann Jóhannesson en Thijs Dallinga scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Said El Mala maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Linton Maina en Ellyes Skhiri gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van Die Geißböcke met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Thijs Dallinga2000153
Said El Mala2000250
Linton Maina1200338
Ísak Bergmann Jóhannesson1001319
Ragnar Ache1000195
Ellyes Skhiri0201295
Marvin Schwäbe0000450
Luka Lochoshvili0000438
Gideon Mensah0001334
Joël Schmied000014
Jahmai Simpson-Pusey0002450
Borna Sosa0000117
Alessio Castro-Montes0001312
Tom Krauß0001396
Paul Okon-Engstler0001112
Marius Bülter0001207
Reigan Heskey000016
Mikey Moore0000294
Imad Rondic00007
Sebastian Soraas Sebulonsen0000116
Jan Thielmann0000148
Luca Waldschmidt000011

De competitiestanden van de Bundesliga op 14-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Freiburg541014413
2Dortmund541011413
3Bayern532016411
4Leverkusen531114810
5Leipzig53021559
6Augsburg52211388
7Werder522110108
8Mainz521213107
9Elversberg5212887
10Köln52128107
11Stuttgart5203896
12HSV52035156
13Schalke5122465
14Eintracht51229165
15Paderborn5113374
16Union51135174
17Hoffenheim51049133
18Gladbach50057180

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalEintracht Frankfurt1. FC Köln
Minuut 0-1551
Minuut 15-3001
Minuut 30-4510
Minuut 45-6001
Minuut 60-7522
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalEintracht Frankfurt1. FC Köln
Minuut 0-1020
Minuut 10-2031
Minuut 30-4001
Minuut 40-5010
Minuut 50-6000
Minuut 70-8001
Minuut 80-9021