Bundesliga
Eintracht Frankfurt
1 november 2026
17.30
HSV
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
eintracht frankfurt fans

Eintracht Frankfurt - HSV: statistieken Bundesliga

Komende zondag staat Eintracht Frankfurt tegen HSV op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt HSV in het voordeel tegen Eintracht. Wat wordt de uitkomst in het Deutsche Bank Park?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Bundesliga-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. HSV won één wedstrijd en éénmaal was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet HSV het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor twee wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Eintracht won tweemaal, tweemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Eintracht Frankfurt - HSV
Bundesliga
1 november 2026
17.30, Deutsche Bank Park

Terugblik: HSV wint onderlinge duels vaker dan Eintracht

De ploeg uit Frankfurt en de spelers uit Hamburg kwamen elkaar sinds 2018 tweemaal tegen in de Bundesliga:
  • Er vielen vijf goals, gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk drie doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er tienmaal op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5 schoten per wedstrijd. Spelers van Eintracht schoten het vaakst, namelijk zes keer.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
02-05-2026Eintracht
HSV
1-2
20-12-2025HSV
Eintracht
1-1

Die Adler kleurloos

Die Adler geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd verloor Eintracht van Dortmund met 0-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Frankfurt twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. Eintracht hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Eintracht Frankfurt:

  • maakte tien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,43.
  • scoorde thuis vier keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten 28 keer op goal, gemiddeld 4 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Eintracht in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Dortmund
Eintracht
1-0
16-10-2026Eintracht
Köln
1-0
10-10-2026Leipzig
Eintracht
6-0
19-09-2026Eintracht
Freiburg
2-2
12-09-2026Mainz
Eintracht
1-3

Spelerstats Eintracht Frankfurt:

  • Younes Ebnoutalib is de topscorer van de ploeg uit Frankfurt deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Jonathan Burkardt scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Younes Ebnoutalib scoorde vijfmaal met de rechtervoet.

Spelers van Die Adler met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Younes Ebnoutalib5101493
Jonathan Burkardt3100568
Can Uzun2000430
Elias Baum0101451
Robin Koch0100585
Jeremiaha Maluze0101180
Noël Aséko Nkili0100281
Mario Götze0102181
Ritsu Doan0100488
Noah Atubolu0000630
Lilian Brassier0001540
Nnamdi Collins0001281
Keita Kosugi0001495
Otávio00016
Love Arrhov000036
Timothy Chandler000026
Oscar Højlund000157
Raphael Onyedika0004630
Ayoube Amaimouni0000112
Fares Chaibi0001304
Ansgar Knauff0001154
Malik Pimpong000029

De spelers uit Hamburg kleurloos

De ploeg uit Hamburg kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor HSV van Paderborn met 0-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Hamburg drie wedstrijden en verloor er twee HSV hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats HSV:

  • scoorde zes goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,86.
  • scoorde thuis drie keer en uit driemaal.
  • spelers schoten zeventien keer op goal, gemiddeld 2,43 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van HSV in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Paderborn
HSV
1-0
17-10-2026HSV
Stuttgart
1-0
10-10-2026Hoffenheim
HSV
2-3
19-09-2026HSV
Köln
2-1
13-09-2026Leipzig
HSV
5-0

Spelerstats HSV:

  • Miro Muheim en Yussuf Poulsen zijn met twee goals de topscorers van de spelers uit Hamburg in deze competitie.
  • Nicolas Capaldo en Terem Moffi maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Miro Muheim maakte twee goals met de linkervoet.
  • Yussuf Poulsen maakte één goal met de rechtervoet.
  • Albert Grønbæk gaf twee keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Hamburg met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Miro Muheim2100211
Yussuf Poulsen2000264
Nicolas Capaldo1002540
Terem Moffi1000251
Albert Grønbæk0201370
Zakaria El Ouahdi0101359
Daniel Fernandes0000630
Sebastiaan Bornauw0000450
Louis Lemke0000264
David Møller Wolfe0000521
Shafiq Nandja0002208
Warmed Omari0001378
Jordan Torunarigha0001307
Martin Adeline0000359
Kofi Amoako000022
Bakery Jatta000098
Bilal Nadir0000209
Nicolai Remberg0000401
Albert Sambi Lokonga0002353
Fábio Vieira0000334
Patson Daka0000209
Rayan Philippe00002
Alexander Rossing-Lelesiit000017
Otto Stange0001202

De competitiestanden van de Bundesliga op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern752025617
2Dortmund752012417
3Freiburg741216913
4Leverkusen7412161213
5Leipzig7403201112
6Werder7331151412
7Mainz7313161310
8Elversberg7313121510
9Augsburg723217139
10Hoffenheim730414149
11HSV73046169
12Köln72238118
13Paderborn7223698
14Eintracht722310178
15Stuttgart720510136
16Schalke7133476
17Union71336186
18Gladbach710611223

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalEintracht FrankfurtHSV
Minuut 0-1521
Minuut 15-3000
Minuut 30-4511
Minuut 45-6001
Minuut 60-7510
Minuut 75-9012

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalEintracht FrankfurtHSV
Minuut 0-1010
Minuut 10-2011
Minuut 30-4000
Minuut 40-5010
Minuut 50-6002
Minuut 70-8000
Minuut 80-9010