Bundesliga
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
25 november 2023
18.30
Stuttgart
VfB Stuttgart

Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart: statistieken Bundesliga

Aanstaande zaterdag speelt Eintracht Frankfurt thuis tegen VfB Stuttgart in de 12e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Eintracht in het voordeel tegen Stuttgart. Welke uitslag levert het komende duel op?

eintracht frankfurt fans

Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart: statistieken Bundesliga

Aanstaande zaterdag speelt Eintracht Frankfurt thuis tegen VfB Stuttgart in de 12e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Eintracht in het voordeel tegen Stuttgart. Welke uitslag levert het komende duel op?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Bundesliga-seizoenen zijn de ploegen elkaar achtmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Eintracht vier keer en vier keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Eintracht het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor nul wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Stuttgart won driemaal, tweemaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart
Bundesliga
25 november 2023
18.30, Deutsche Bank Park

Terugblik: Eintracht wint onderlinge duels vaker dan Stuttgart

De ploeg uit Frankfurt en Die Schwaben kwamen elkaar sinds 2018 achtmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er werden 25 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,12 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zeventien goals. Dit is een gemiddelde van 2,12 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 47 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,88 schoten per wedstrijd. Die Adler schoten het vaakst op doel, namelijk 30 keer.
  • Er werden zes goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,75. Eintracht scoorde met vijf kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
11-03-2023Eintracht
Stuttgart
1-1
17-09-2022Stuttgart
Eintracht
1-3
05-02-2022Stuttgart
Eintracht
2-3
12-09-2021Eintracht
Stuttgart
1-1
06-03-2021Eintracht
Stuttgart
1-1
07-11-2020Stuttgart
Eintracht
2-2
31-03-2019Eintracht
Stuttgart
3-0
02-11-2018Stuttgart
Eintracht
0-3

De ploeg uit Frankfurt al een tijd zonder verlies

De ploeg uit Frankfurt speelt stabiel. De laatste vijf wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Eintracht gelijk tegen Werder. Het werd 2-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Frankfurt drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Eintracht de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Eintracht Frankfurt:

  • scoorde zeventien goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,55.
  • scoorde thuis zeven keer en uit tienmaal.
  • spelers schoten 28 keer op goal, gemiddeld 2,55 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Eintracht in deze competitie:

DatumTeamsStand
12-11-2023Werder
Eintracht
2-2
04-11-2023Union
Eintracht
0-3
29-10-2023Eintracht
Dortmund
3-3
21-10-2023Hoffenheim
Eintracht
1-3
08-10-2023Eintracht
Heidenheim
2-0

Spelerstats Eintracht Frankfurt:

  • Omar Marmoush is de topscorer van de ploeg uit Frankfurt deze competitie, met zes doelpunten.
  • Hrvoje Smolcic en Rafael Borré maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Niels Nkounkou en Eric Ebimbe scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Omar Marmoush scoorde zesmaal met de rechtervoet.

Spelers van de ploeg uit Frankfurt met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Omar Marmoush6104752
Ellyes Skhiri2100990
Ansgar Knauff2012418
Eric Ebimbe1101600
Hugo Larsson1100793
Fares Chaibi1101551
Niels Nkounkou1000219
Hrvoje Smolcic1000222
Nacho Ferri100053
Randal Kolo Muani1000155
Jens Grahl010090
Aurélio Buta0102636
Philipp Max0102625
Lucas Tuta0100822
Paxten Aaronson010045
Mario Götze0111510
Kevin Trapp0001900
Makoto Hasebe000027
Robin Koch0004900
Christopher Lenz000010
William Pacho0003990
Kristijan Jakic0001155
Jesper Lindström000084
Sebastian Rode000024
Jens Petter Hauge0000102
Jessic Ngankam0002204

De ploeg uit Stuttgart scoort veel

Die Schwaben scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. Stuttgart boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Dortmund. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Stuttgart drie wedstrijden en verloor er twee In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Stuttgart de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats VfB Stuttgart:

  • scoorde 29 goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,64.
  • scoorde thuis twintig keer en uit negenmaal.
  • de spelers schoten in totaal 42 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,82 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Stuttgart in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-11-2023Stuttgart
Dortmund
2-1
05-11-2023Heidenheim
Stuttgart
2-0
28-10-2023Stuttgart
Hoffenheim
2-3
21-10-2023Union
Stuttgart
0-3
07-10-2023Stuttgart
Wolfsburg
3-1

Spelerstats VfB Stuttgart:

  • Serhou Guirassy is met vijftien goals de topscorer van Die Schwaben in deze competitie.
  • Serhou Guirassy en Deniz Undav maakten ieder twee goals uit een kopbal.
  • Enzo Millot en Serhou Guirassy maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • Serhou Guirassy scoorde elfmaal met de rechtervoet.
  • Chris Führich gaf vijfmaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Stuttgart met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Serhou Guirassy15100666
Deniz Undav5203396
Chris Führich3501900
Silas Katompa Mvumpa3100574
Enzo Millot2101718
Dan-Axel Zagadou1001753
Pascal Stenzel0300605
Hiroki Ito0201895
Atakan Karazor0202917
Jeong Woo-yeong0200349
Waldemar Anton0102990
Maximilian Mittelstädt0100292
Anthony Rouault0102403
Angelo Stiller0101810
Jamie Leweling0100358
Alexander Nübel0000990
Borna Sosa000046
Leonidas Stergiou000020
Josha Vagnoman000024
Lilian Egloff0001107
Genki Haraguchi000021
Roberto Massimo000060
Luca Raimund000020
Jovan Milosevic000030

De competitiestanden van de Bundesliga op 23-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Leverkusen111010341031
2Bayern1192042929
3Stuttgart11803291424
4Leipzig11722281023
5Dortmund11632211721
6Hoffenheim11614232019
7Eintracht11461171118
8Freiburg11425142214
9Gladbach11344232313
10Augsburg11344202313
11Wolfsburg11416152013
12Werder11326182211
13Heidenheim11317172610
14Bochum1116411259
15Darmstadt1122714328
16Mainz1114611247
17Köln111379236
18Union1120911266

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalEintracht FrankfurtVfB Stuttgart
Minuut 0-1540
Minuut 15-3021
Minuut 30-4511
Minuut 45-6000
Minuut 60-7533
Minuut 75-9025

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalEintracht FrankfurtVfB Stuttgart
Minuut 0-1020
Minuut 10-2021
Minuut 30-4020
Minuut 40-5010
Minuut 50-6001
Minuut 70-8000
Minuut 80-9022