Bundesliga
Augsburg
FC Augsburg
24 oktober 2026
15.30
Union berlin
1. FC Union Berlin
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
fc augsburg fans

FC Augsburg - 1. FC Union Berlin: statistieken Bundesliga

Aanstaande zaterdag speelt FC Augsburg thuis tegen 1. FC Union Berlin in de 7e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Augsburg in het voordeel tegen Union. Wat wordt de uitkomst in WWK ARENA?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Bundesliga-seizoenen zijn de ploegen elkaar veertienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Augsburg zes keer, Union won er drie en vijf keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Augsburg het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor twee wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Union won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

FC Augsburg - 1. FC Union Berlin
Bundesliga
24 oktober 2026
15.30, WWK ARENA

Terugblik: Augsburg wint onderlinge duels vaker dan Union

FCA en Die Eisernen troffen elkaar vanaf 2018 veertien keer in de Bundesliga:
  • Er vielen 33 goals, gemiddeld 2,36 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk achttien goals. Dit is een gemiddelde van 1,29 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 84 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6 schoten per wedstrijd. Die Fuggerstädter schoten het vaakst op doel, namelijk 44 keer.
  • Driemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,21. Die Fuggerstädter maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk tweemaal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
16-05-2026Union
Augsburg
4-0
15-01-2026Augsburg
Union
1-1
17-05-2025Augsburg
Union
1-2
15-01-2025Union
Augsburg
0-2
12-04-2024Augsburg
Union
2-0
25-11-2023Union
Augsburg
1-1
06-05-2023Augsburg
Union
1-0
09-11-2022Union
Augsburg
2-2
05-02-2022Augsburg
Union
2-0
11-09-2021Union
Augsburg
0-0
23-01-2021Augsburg
Union
2-1
19-09-2020Union
Augsburg
1-3
25-01-2020Union
Augsburg
2-0
24-08-2019Augsburg
Union
1-1

De ploeg uit Augsburg al een tijd zonder winst

De ploeg uit Augsburg heeft het zwaar en kan de laatste vier duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Augsburg van Elversberg met 3-4. De afgelopen vijf competitieduels won FCA één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Augsburg de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Augsburg:

  • scoorde zestien goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,67.
  • scoorde thuis zeven keer en uit negenmaal.
  • spelers schoten 26 keer op goal, gemiddeld 4,33 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Augsburg in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Elversberg
Augsburg
4-3
10-10-2026Augsburg
Bayern
2-2
19-09-2026Werder
Augsburg
3-2
12-09-2026Augsburg
Leverkusen
2-2
06-09-2026Eintracht
Augsburg
1-4

Spelerstats FC Augsburg:

  • Michael Gregoritsch is de topscorer van FCA deze competitie, met vier doelpunten.
  • Michael Gregoritsch scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Robin Fellhauer maakte drie goals met de rechtervoet.
  • Fabian Rieder gaf drie keer een assist.

Spelers van Die Fuggerstädter met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Michael Gregoritsch4000345
Robin Fellhauer3000468
Fabian Rieder2301533
Rodrigo Ribeiro2002192
Alexis Claude Maurice1100101
Anton Kade1100164
Calvin Brackelmann1000527
Mert Kömür1000145
Arijon Ibrahimovic1000276
Hennes Behrens0202540
Seol Young-woo0100130
Marius Wolf0100358
Han-Noah Massengo0102498
Finn Dahmen0000540
Juma Bah0000127
Noahkai Banks0002360
Jeffrey Gouweleeuw000070
Chrislain Matsima0002540
Yannik Keitel000052

Die Eisernen scoort weinig

Die Eisernen scoorden de laatste vijf duels slechts 0,4 doelpunten gemiddeld per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd speelde Union gelijk tegen Dortmund (0-0). De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Berlijn één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. Union hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats 1. FC Union Berlin:

  • scoorde vijf goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,83.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit nul doelpunten.
  • spelers schoten 23 keer op goal, gemiddeld 3,83 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Union in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Union
Dortmund
0-0
10-10-2026Union
Elversberg
1-0
18-09-2026Bayern
Union
7-0
11-09-2026Union
Schalke
1-3
05-09-2026Leverkusen
Union
4-0

Spelerstats 1. FC Union Berlin:

  • Tim Skarke is met twee goals de topscorer van Die Eisernen in deze competitie.
  • Leopold Querfeld en Emmanuel Latte Lath maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Tim Skarke scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Josip Juranovic gaf twee keer een assist.

Spelers van Die Eisernen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tim Skarke2002266
Leopold Querfeld1100270
Livan Burcu1001217
Emmanuel Latte Lath1000290
Josip Juranovic0200254
Tom Rothe0101540
Matheo Raab000090
Frederik Rønnow0000450
Derrick Köhn000018
Christopher Trimmel0000116
Felix Uduokhai0003450
Zeno Van Den Bosch0002380
Janik Haberer0002275
Kastriot Imeri0000104
Jeong Woo-yeong0000376
Aljoscha Kemlein0001231
Rani Khedira0001540
András Schäfer0000366
Robert Skov00001
Oliver Burke000013
Mekhi Gray000034
Linus Güther00001
Marin Ljubicic0001217

De competitiestanden van de Bundesliga op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern642022514
2Dortmund642011414
3Freiburg641115613
4Leverkusen641116913
5Mainz6312141010
6Elversberg6312121110
7Leipzig630316119
8Werder623112129
9HSV63036159
10Augsburg622216128
11Eintracht622210168
12Köln62138117
13Stuttgart62048106
14Hoffenheim620411146
15Schalke6123475
16Paderborn6123595
17Union61235175
18Gladbach60068200

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC Augsburg1. FC Union Berlin
Minuut 0-1510
Minuut 15-3010
Minuut 30-4500
Minuut 45-6050
Minuut 60-7520
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC Augsburg1. FC Union Berlin
Minuut 0-1010
Minuut 10-2010
Minuut 30-4000
Minuut 40-5000
Minuut 50-6020
Minuut 70-8030
Minuut 80-9020