Bundesliga
Augsburg
FC Augsburg
10 oktober 2026
15.30
Bayern_Munchen
FC Bayern München
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
fc augsburg fans

FC Augsburg - FC Bayern München: statistieken Bundesliga

In de Bundesliga speelt FC Augsburg tegen FC Bayern München. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Bayern heeft historisch het overwicht bij treffers met Augsburg. Kunnen Die Roten dit doortrekken?

In de afgelopen vijf Bundesliga-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Augsburg drie keer, Bayern won er elf en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Bayern het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Augsburg won tweemaal, tweemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

FC Augsburg - FC Bayern München
Bundesliga
10 oktober 2026
15.30, WWK ARENA

Terugkijkend: Bayern wint meer onderlinge duels dan Augsburg

FCA en Die Roten kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er vielen 58 goals, gemiddeld 3,62 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 29 goals. Dit is een gemiddelde van 1,81 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 120 keer op goal geschoten, gemiddeld 7,5 keer per wedstrijd. Spelers van Bayern schoten het vaakst, namelijk 86 keer.
  • Er werden elf goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,69. Bayern scoorde met zeven kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
24-01-2026Bayern
Augsburg
1-2
30-08-2025Augsburg
Bayern
2-3
04-04-2025Augsburg
Bayern
1-3
22-11-2024Bayern
Augsburg
3-0
27-01-2024Augsburg
Bayern
2-3
27-08-2023Bayern
Augsburg
3-1
11-03-2023Bayern
Augsburg
5-3
17-09-2022Augsburg
Bayern
1-0
09-04-2022Bayern
Augsburg
1-0
19-11-2021Augsburg
Bayern
2-1
22-05-2021Bayern
Augsburg
5-2
20-01-2021Augsburg
Bayern
0-1
08-03-2020Bayern
Augsburg
2-0
19-10-2019Augsburg
Bayern
2-2
15-02-2019Augsburg
Bayern
2-3
25-09-2018Bayern
Augsburg
1-1

Die Fuggerstädter scoren veel

Die Fuggerstädter scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd verloor Augsburg van Werder met 2-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Fuggerstädter twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. Augsburg hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Augsburg:

  • maakte 56 doelpunten in 38 competitieduels, een gemiddelde van 1,47.
  • scoorde thuis 30 keer en uit 26 keer.
  • spelers schoten 128 keer op goal, gemiddeld 3,37 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Augsburg in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Werder
Augsburg
3-2
12-09-2026Augsburg
Leverkusen
2-2
06-09-2026Eintracht
Augsburg
1-4
30-08-2026Augsburg
Schalke
3-0
16-05-2026Union
Augsburg
4-0

Spelerstats FC Augsburg:

  • Michael Gregoritsch is de topscorer van FCA deze competitie, met drie doelpunten.
  • Michael Gregoritsch scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Robin Fellhauer scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Fabian Rieder gaf drie keer een assist.

Spelers van Die Fuggerstädter met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Michael Gregoritsch3000291
Robin Fellhauer2000304
Fabian Rieder1301353
Alexis Claude Maurice1100101
Anton Kade110090
Calvin Brackelmann1000347
Arijon Ibrahimovic1000120
Rodrigo Ribeiro100073
Hennes Behrens0101360
Seol Young-woo010051
Marius Wolf0100313
Han-Noah Massengo0101318
Finn Dahmen0000360
Noahkai Banks0002360
Jeffrey Gouweleeuw000016
Chrislain Matsima0000360
Yannik Keitel000052
Mert Kömür0000111

Die Roten al een tijd zonder verlies

Die Roten kunnen verlies al een tijd voorkomen. De laatste negentien wedstrijden won de club of speelde gelijk. De vorige competitiewedstrijd won Bayern van Union met 7-0. De afgelopen vijf competitieduels won Rekordmeister vier wedstrijden en speelde er één gelijk. Bayern hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Bayern München:

  • scoorde 136 goals deze competitie in 38 wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 3,58.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden 80 van deze goals en uit 56 doelpunten.
  • spelers schoten 189 keer op goal, gemiddeld 4,97 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Bayern in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-09-2026Bayern
Union
7-0
13-09-2026Elversberg
Bayern
1-2
05-09-2026Schalke
Bayern
0-0
28-08-2026Bayern
Stuttgart
5-1
16-05-2026Bayern
Köln
5-1

Spelerstats FC Bayern München:

  • Michael Olise is de topscorer van Rekordmeister deze competitie, met vier doelpunten.
  • Harry Kane scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Dayot Upamecano en Harry Kane scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Michael Olise maakte drie goals met de linkervoet.
  • Harry Kane scoorde twee keer met de rechtervoet.

Spelers van Bayern met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Michael Olise4100304
Harry Kane3100296
Ismael Saibari1200180
Jamal Musiala1100150
Aleksandar Pavlovic1101311
Dayot Upamecano1002315
Lennart Karl1000129
Luis Díaz1000269
Alphonso Davies0200273
Tom Bischof0200117
Joshua Kimmich0200296
Manuel Neuer0000270
Jonas Urbig000090
Nathaniel Brown0000179
Kim Min-jae0001219
Konrad Laimer0000180
Josip Stanisic0000197
Jonathan Tah0000187
Serge Gnabry000014

De competitiestanden van de Bundesliga op 08-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Dortmund44009212
2Bayern431014210
3Freiburg431012310
4Augsburg42111167
5Leverkusen42111057
6Mainz42111067
7Elversberg4211877
8Werder4211887
9Leipzig4202956
10Eintracht41219105
11Schalke4121345
12Paderborn4112354
13Köln4112694
14Hoffenheim41037103
15Stuttgart4103693
16HSV41032133
17Union40134171
18Gladbach40046160

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC AugsburgFC Bayern München
Minuut 0-1502
Minuut 15-3024
Minuut 30-4502
Minuut 45-6052
Minuut 60-7514
Minuut 75-9023

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC AugsburgFC Bayern München
Minuut 0-1000
Minuut 10-2023
Minuut 30-4003
Minuut 40-5001
Minuut 50-6021
Minuut 70-8032
Minuut 80-9011