Bundesliga
Augsburg
FC Augsburg
31 oktober 2026
15.30
Freiburg
SC Freiburg
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
fc augsburg fans

FC Augsburg - SC Freiburg: statistieken Bundesliga

In de Bundesliga speelt FC Augsburg tegen SC Freiburg. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Freiburg in het voordeel tegen Augsburg. Wat wordt de uitkomst in WWK ARENA?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Bundesliga-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze duels won FCA driemaal, de ploeg uit Freiburg won er acht en vijf keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Freiburg op papier beter dan Augsburg. De ploeg uit Freiburg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. FCA won niet, verloor twee duels en speelde driemaal gelijk.

FC Augsburg - SC Freiburg
Bundesliga
31 oktober 2026
15.30, WWK ARENA

Terugkijkend: Freiburg wint meer onderlinge duels dan Augsburg

De ploeg uit Augsburg en Der Breisgau-Brasilianer kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er vielen 50 goals, gemiddeld 3,12 doelpunten per wedstrijd.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 25 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,56 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 115 keer op goal geschoten, gemiddeld 7,19 keer per wedstrijd. Der Breisgau-Brasilianer schoten het vaakst op doel, namelijk 59 keer.
  • Er werden tien goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,62. Freiburg scoorde met zeven kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
18-01-2026Augsburg
Freiburg
2-2
23-08-2025Freiburg
Augsburg
1-3
02-03-2025Augsburg
Freiburg
0-0
19-10-2024Freiburg
Augsburg
3-1
25-02-2024Augsburg
Freiburg
2-1
01-10-2023Freiburg
Augsburg
2-0
28-01-2023Freiburg
Augsburg
3-1
06-08-2022Augsburg
Freiburg
0-4
19-02-2022Augsburg
Freiburg
1-2
26-09-2021Freiburg
Augsburg
3-0
21-03-2021Freiburg
Augsburg
2-0
28-11-2020Augsburg
Freiburg
1-1
15-02-2020Augsburg
Freiburg
1-1
21-09-2019Freiburg
Augsburg
1-1
23-02-2019Freiburg
Augsburg
5-1
30-09-2018Augsburg
Freiburg
4-1

Die Fuggerstädter al een tijd zonder winst

Die Fuggerstädter hebben het lastig en kunnen de laatste vijf duels niet winnen. Het vorige duel speelde Augsburg gelijk tegen Union. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitieduels verloor FCA twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. Augsburg hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft. Juma Bah speelt het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats FC Augsburg:

  • maakte zeventien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 2,43.
  • scoorde thuis acht keer en uit negenmaal.
  • spelers schoten 30 keer op goal, gemiddeld 4,29 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Augsburg in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Augsburg
Union
1-1
17-10-2026Elversberg
Augsburg
4-3
10-10-2026Augsburg
Bayern
2-2
19-09-2026Werder
Augsburg
3-2
12-09-2026Augsburg
Leverkusen
2-2

Spelerstats FC Augsburg:

  • Michael Gregoritsch is met vier goals de topscorer van Die Fuggerstädter in deze competitie.
  • Michael Gregoritsch maakte drie goals met de linkervoet.
  • Robin Fellhauer scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Fabian Rieder gaf viermaal een assist.

Spelers van Augsburg met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Michael Gregoritsch4000435
Robin Fellhauer3000487
Fabian Rieder2401623
Rodrigo Ribeiro2002194
Alexis Claude Maurice1100101
Anton Kade1100253
Han-Noah Massengo1102587
Calvin Brackelmann1000539
Mert Kömür1000164
Arijon Ibrahimovic1000348
Hennes Behrens0202630
Seol Young-woo0100130
Marius Wolf0100430
Finn Dahmen0000630
Juma Bah0010190
Noahkai Banks0002360
Jeffrey Gouweleeuw0000149
Chrislain Matsima0002630
Yannik Keitel000052
Uchenna Ogundu00002

Der Breisgau-Brasilianer scoren veel

Der Breisgau-Brasilianer scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,2 doelpunten. Het vorige duel verloor Freiburg van Bayern. Het werd 1-3. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Freiburg twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Freiburg de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats SC Freiburg:

  • scoorde zestien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,29.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twaalf van deze goals en uit vier doelpunten.
  • spelers schoten 21 keer op goal, gemiddeld 3 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Freiburg in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Freiburg
Bayern
1-3
18-10-2026Leverkusen
Freiburg
2-1
11-10-2026Freiburg
Schalke
2-1
19-09-2026Eintracht
Freiburg
2-2
12-09-2026Freiburg
Gladbach
5-0

Spelerstats SC Freiburg:

  • Yuito Suzuki is de topscorer van de ploeg uit Freiburg deze competitie, met vier doelpunten.
  • Yuito Suzuki scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Maximilian Eggestein en Igor Matanovic maakten ieder twee goals met de rechtervoet.
  • Matthias Ginter gaf driemaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Freiburg met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Yuito Suzuki4011477
Igor Matanovic3100512
Maximilian Eggestein3001630
Derry Scherhant2200551
Yanik Engelhardt2001500
Keisuke Goto1001127
Matthias Ginter0301630
Jordy Makengo0200630
Philipp Treu0101522
Niklas Beste0101483
Vincenzo Grifo010085
Mio Backhaus0001630
Lukas Kübler0000149
Philipp Lienhart0001596
Max Rosenfelder000036
Berkay Yilmaz00009
Patrick Osterhage000071
Rihito Yamamoto000033
Lucas Höler0002149
Cyriaque Irie0001116

De competitiestanden van de Bundesliga op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern752025617
2Dortmund752012417
3Freiburg741216913
4Leverkusen7412161213
5Leipzig7403201112
6Werder7331151412
7Mainz7313161310
8Elversberg7313121510
9Augsburg723217139
10Hoffenheim730414149
11HSV73046169
12Köln72238118
13Paderborn7223698
14Eintracht722310178
15Stuttgart720510136
16Schalke7133476
17Union71336186
18Gladbach710611223

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC AugsburgSC Freiburg
Minuut 0-1512
Minuut 15-3012
Minuut 30-4501
Minuut 45-6031
Minuut 60-7520
Minuut 75-9014

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC AugsburgSC Freiburg
Minuut 0-1010
Minuut 10-2012
Minuut 30-4002
Minuut 40-5001
Minuut 50-6001
Minuut 70-8030
Minuut 80-9010