Bundesliga
Bayern_Munchen
FC Bayern München
17 oktober 2026
18.30
RB Leipzig
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
bayern munchen fans

FC Bayern München - RB Leipzig: statistieken Bundesliga

FC Bayern München treft RB Leipzig in München voor de Bundesliga. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Bayern in het voordeel tegen Leipzig. Wat wordt de uitkomst in de Allianz Arena?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Bundesliga-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won Bayern achtmaal, de ploeg uit Leipzig won er één en zeven keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Bayern op papier beter dan Leipzig. De ploeg uit München won drie keer, verloor nul wedstrijden en speelde twee keer gelijk. De ploeg uit Leipzig won driemaal, verloor twee duels en speelde niet gelijk.

FC Bayern München - RB Leipzig
Bundesliga
17 oktober 2026
18.30, Allianz Arena

Terugkijkend: Bayern wint meer onderlinge duels dan Leipzig

Rekordmeister en Die Roten Bullen kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er vielen 57 goals, gemiddeld 3,56 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 31 goals. Dit is een gemiddelde van 1,94 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 94 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,88 schoten per wedstrijd. Die Roten schoten het vaakst op doel, namelijk 57 keer.
  • Zevenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,44. Die Roten maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk vijfmaal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
17-01-2026Leipzig
Bayern
1-5
22-08-2025Bayern
Leipzig
6-0
03-05-2025Leipzig
Bayern
3-3
20-12-2024Bayern
Leipzig
5-1
24-02-2024Bayern
Leipzig
2-1
30-09-2023Leipzig
Bayern
2-2
20-05-2023Bayern
Leipzig
1-3
20-01-2023Leipzig
Bayern
1-1
05-02-2022Bayern
Leipzig
3-2
11-09-2021Leipzig
Bayern
1-4
03-04-2021Leipzig
Bayern
0-1
05-12-2020Bayern
Leipzig
3-3
09-02-2020Bayern
Leipzig
0-0
14-09-2019Leipzig
Bayern
1-1
11-05-2019Leipzig
Bayern
0-0
19-12-2018Bayern
Leipzig
1-0

Rekordmeister al een tijd zonder verlies

Die Roten kunnen verlies al een tijd voorkomen. De laatste vijf wedstrijden won de club of speelde gelijk. De vorige competitiewedstrijd speelde Bayern gelijk tegen Augsburg (2-2). De afgelopen vijf competitieduels won FC Hollywood drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. Bayern hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Bayern München:

  • scoorde zestien goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 3,2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twaalf van deze goals en uit vier doelpunten.
  • spelers schoten 29 keer op goal, gemiddeld 5,8 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Bayern in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Augsburg
Bayern
2-2
18-09-2026Bayern
Union
7-0
13-09-2026Elversberg
Bayern
1-2
05-09-2026Schalke
Bayern
0-0
28-08-2026Bayern
Stuttgart
5-1

Spelerstats FC Bayern München:

  • Michael Olise is de topscorer van FC Hollywood deze competitie, met vier doelpunten.
  • Ismael Saibari scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Dayot Upamecano en Harry Kane maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Michael Olise scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Harry Kane scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Harry Kane gaf drie keer een assist.

Spelers van de ploeg uit München met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Michael Olise4100394
Harry Kane3300386
Ismael Saibari2200247
Jamal Musiala1100150
Aleksandar Pavlovic1101398
Nathaniel Brown1000203
Dayot Upamecano1002405
Lennart Karl1000133
Luis Díaz1000356
Alphonso Davies0200363
Tom Bischof0200121
Joshua Kimmich0200386
Manuel Neuer0000360
Jonas Urbig000090
Kim Min-jae0001219
Konrad Laimer0000180
Josip Stanisic0000264
Jonathan Tah0000277
Serge Gnabry000038

De ploeg uit Leipzig scoort veel

Die Roten Bullen scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 3 doelpunten. Leipzig boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Eintracht. Het werd 6-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Leipzig drie wedstrijden en verloor er twee In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Leipzig de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats RB Leipzig:

  • maakte vijftien doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 3.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden veertien van deze goals en uit één doelpunt.
  • de spelers schoten in totaal twintig keer op goal. Dit is gemiddeld 4 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Leipzig in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Leipzig
Eintracht
6-0
20-09-2026Leverkusen
Leipzig
2-0
13-09-2026Leipzig
HSV
5-0
05-09-2026Werder
Leipzig
3-1
29-08-2026Leipzig
Gladbach
3-0

Spelerstats RB Leipzig:

  • Christopher Nkunku is met vier goals de topscorer van Die Roten Bullen in deze competitie.
  • Ridle Baku maakte één goal uit een kopbal.
  • Christopher Nkunku scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Antonio Nusa scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Antonio Nusa gaf driemaal een assist.

Spelers van Leipzig met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Christopher Nkunku4100315
Antonio Nusa3302407
Tidiam Gomis2200257
Ridle Baku2000322
Ezechiel Banzuzi1200402
Willi Orbán1000450
Rocco Reitz1000101
Rômulo1000173
Benjamin Henrichs0101132
Neil El Aynaoui0102313
Andrija Maksimovic0100122
Maarten Vandevoordt0000450
Maxime Estève0000198
Max Finkgrafe000039
Castello Lukeba0001253
David Raum0000450
Brajan Gruda0000189
Assan Ouédraogo000035
Nicolas Seiwald0000238
Arthur Vermeeren00008
Johan Bakayoko000082
Marc Guiu000016
Conrad Harder00008
Samba Konate000014

De competitiestanden van de Bundesliga op 15-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Freiburg541014413
2Dortmund541011413
3Bayern532016411
4Leverkusen531114810
5Leipzig53021559
6Augsburg52211388
7Werder522110108
8Mainz521213107
9Elversberg5212887
10Köln52128107
11Stuttgart5203896
12HSV52035156
13Schalke5122465
14Eintracht51229165
15Paderborn5113374
16Union51135174
17Hoffenheim51049133
18Gladbach50057180

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC Bayern MünchenRB Leipzig
Minuut 0-1502
Minuut 15-3033
Minuut 30-4522
Minuut 45-6032
Minuut 60-7533
Minuut 75-9032

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC Bayern MünchenRB Leipzig
Minuut 0-1002
Minuut 10-2011
Minuut 30-4022
Minuut 40-5010
Minuut 50-6013
Minuut 70-8031
Minuut 80-9001