Keuken Kampioen Divisie
FC Den Bosch
18 september 2026
20.00
Helmond_Sport
Helmond Sport
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
fc-den-bosch-fans

FC Den Bosch - Helmond Sport: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Aanstaande vrijdag speelt FC Den Bosch thuis tegen Helmond Sport in de 7e ronde van de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Helmond in het voordeel tegen Den Bosch. Wat wordt de uitkomst in Stadion De Vliert?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Den Bosch vijf keer, Helmond won er zes en vijf keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Helmond het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Den Bosch won éénmaal, viermaal verloren en niet gelijkgespeeld.

FC Den Bosch - Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
18 september 2026
20.00, Stadion De Vliert

Terugkijkend: Helmond wint meer onderlinge duels dan Den Bosch

De ploeg uit Den Bosch en de Helmonders kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden 27 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 1,69 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zestien goals. Dit is een gemiddelde van 1 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
06-02-2026Helmond
Den Bosch
2-0
21-10-2025Den Bosch
Helmond
1-0
02-05-2025Den Bosch
Helmond
1-0
06-12-2024Helmond
Den Bosch
0-0
02-02-2024Den Bosch
Helmond
0-0
18-08-2023Helmond
Den Bosch
1-0
14-04-2023Den Bosch
Helmond
1-2
16-12-2022Helmond
Den Bosch
1-0
06-05-2022Helmond
Den Bosch
1-1
06-08-2021Den Bosch
Helmond
2-0
15-01-2021Helmond
Den Bosch
4-0
12-10-2020Den Bosch
Helmond
1-2
24-01-2020Helmond
Den Bosch
0-0
01-11-2019Den Bosch
Helmond
1-1
08-03-2019Den Bosch
Helmond
3-0
07-09-2018Helmond
Den Bosch
0-2

De ploeg uit Den Bosch al een tijd zonder winst

De ploeg uit Den Bosch heeft het moeilijk en kan de laatste drie wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Den Bosch van Volendam. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Den Bosch één wedstrijd en verloor er vier In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Den Bosch de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Den Bosch:

  • scoorde tien goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,67.
  • scoorde thuis zeven keer en uit driemaal.

Voorgaande vijf duels van Den Bosch in deze competitie:

DatumTeamsStand
13-09-2026Volendam
Den Bosch
2-0
07-09-2026Jong PSV
Den Bosch
3-1
28-08-2026Den Bosch
Vitesse
1-4
21-08-2026Den Bosch
Eindhoven
5-2
14-08-2026Heracles
Den Bosch
3-2

Spelerstats FC Den Bosch:

  • Sebastian Karlsson Grach is de topscorer van de ploeg uit Den Bosch deze competitie, met vier doelpunten.

Spelers van de ploeg uit Den Bosch met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Sebastian Karlsson Grach4000416
Devon de Corte2101528
Kévin Monzialo1201415
Sheddy Barglan1101201
Ilias Boumassaoudi1000393
Lorenzo Hoffman100080
Mees Laros0100540
Emian-Johar Semedo010074
Pepijn van de Merbel0000540
Silvan Bröker0000102
Jayden Ettienne000016
Jeffry Fortes0000518
Stan Maas0000399
Hessel Eikelboom0000540
Kevin Felida0002300
Jasper Van Heertum0000379
Jack de Vries0000149
Genrich Sillé000040
Wang Bohao0001215
Rafi Wolters0000122

De ploeg uit Helmond scoort veel

De Helmonders scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd won Helmond van Jong PSV met 3-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Helmonders twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Helmond de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Helmond Sport:

  • scoorde twaalf goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2.
  • scoorde thuis negen keer en uit driemaal.

Laatste vijf wedstrijden van Helmond in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-09-2026Helmond
Jong PSV
3-1
04-09-2026Helmond
VVV
4-2
28-08-2026Jong Ajax
Helmond
3-2
21-08-2026Helmond
RKC
1-1
14-08-2026Roda
Helmond
2-1

Spelerstats Helmond Sport:

  • Mauro Lenaerts is de topscorer van de Helmondse ploeg deze competitie, met drie doelpunten.
  • Livio Cicero scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.

Spelers van Helmond met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Mauro Lenaerts3002277
Livio Cicero2200422
Tarik Essakkati120161
Sem Dekkers1101526
Brian Koglin1002540
Dean Huiberts1002161
Joep van der Sluijs1000190
Labinot Bajrami1001365
Helgi Fródi Ingason0201458
Wassim Lantaki0102374
Pol Llonch010177
Menno Bergsen0000540
Lovro Golic000025
Tijn Landheer0001540
Thomas Poll0000145
Rayen van Bree000015
Michel Ludwig0001516
Xander Van der Velde0001511
Kiton Ekoli0000201
Onesime Zimuangana000020

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 16-09-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles660024918
2Almere City641115413
3MVV64119913
4VVV6402161012
5Emmen6402161412
6Jong PSV8332131312
7Roda63217511
8RKC624012810
9Vitesse631210810
10Jong AZ8314181610
11Volendam630316109
12Helmond622212108
13NAC621311147
14Eindhoven62138127
15Jong Utrecht821514187
16Jong Ajax821513227
17Den Bosch611410154
18Dordrecht61149184
19De Graafschap61147184
20Oss61055123

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC Den BoschHelmond Sport
Minuut 0-1511
Minuut 15-3013
Minuut 30-4511
Minuut 45-6011
Minuut 60-7520
Minuut 75-9023

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC Den BoschHelmond Sport
Minuut 0-1000
Minuut 10-2014
Minuut 30-4010
Minuut 40-5010
Minuut 50-6001
Minuut 70-8011
Minuut 80-9010