Premier League
Fulham
Fulham
6 december 2023
20.30
Nottingham_Forest
Nottingham Forest

Fulham - Nottingham Forest: statistieken Premier League

Komende woensdag staat Fulham tegen Nottingham Forest op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Fulham heeft historisch het overwicht bij treffers met Forest. Kunnen The Cottagers dit doortrekken?

Craven-Cottage

Fulham - Nottingham Forest: statistieken Premier League

Komende woensdag staat Fulham tegen Nottingham Forest op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Fulham heeft historisch het overwicht bij treffers met Forest. Kunnen The Cottagers dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Deze duels werden allemaal in winst omgezet door Fulham.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Fulham op papier beter dan Forest. De ploeg van manager Marco Silva won één keer, verloor drie wedstrijden en speelde één keer gelijk. Forest won éénmaal, verloor vier duels en speelde niet gelijk.

Fulham - Nottingham Forest
Premier League
6 december 2023
20.30, Craven Cottage

Terugkijkend: Fulham wint meer onderlinge duels dan Forest

De ploeg van manager Marco Silva en The Tricky Trees troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Premier League:
  • Er werden zeven doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,5 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vijf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er zes keer op goal geschoten, gemiddeld 3 keer per wedstrijd. The Cottagers schoten het vaakst op doel, namelijk vier keer.
  • Tweemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 1. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
11-02-2023Fulham
Forest
2-0
16-09-2022Forest
Fulham
2-3

The Cottagers kleurloos

De ploeg van manager Marco Silva kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Fulham van Liverpool met 3-4. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Cottagers één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. Fulham hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Fulham:

  • maakte zestien doelpunten in veertien competitieduels, een gemiddelde van 1,14.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zeven van deze goals en uit negen doelpunten.
  • spelers schoten 38 keer op goal, gemiddeld 2,71 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Fulham in deze competitie:

DatumTeamsStand
03-12-2023Liverpool
Fulham
4-3
27-11-2023Fulham
Wolverhampton
3-2
12-11-2023Villa
Fulham
3-1
04-11-2023Fulham
United
0-1
29-10-2023Brighton
Fulham
1-1

Spelerstats Fulham:

  • Bobby Decordova-Reid en Willian zijn met drie goals de topscorers van The Cottagers in deze competitie.
  • Bobby Decordova-Reid en João Palhinha scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Willian scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Antonee Robinson gaf drie keer een assist.

Spelers van Fulham met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Bobby Decordova-Reid3001633
Willian3001899
João Palhinha2005915
Andreas Pereira1103928
Harry Wilson1102765
Tim Ream10121145
Kenny Tete1002504
Carlos Vinícius1002249
Alex Iwobi1002632
Raúl Jiménez1002855
Antonee Robinson03041170
Tom Cairney0100309
Harrison Reed0102764
Bernd Leno00001260
Tosin Adarabioyo00003
Calvin Bassey0010667
Timothy Castagne0001844
Issa Diop0002701
Luke Harris000075
Saša Lukic0001355
Aleksandar Mitrovic000033
Rodrigo Muniz0001137
Adama Traoré000044

Forest al een tijdje zonder winst

The Tricky Trees hebben het lastig en kunnen de laatste drie duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Forest van Everton met 0-1. De afgelopen vijf competitieduels won Forest één wedstrijd en verloor er vier In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Forest de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Nottingham Forest:

  • scoorde zestien goals deze competitie in veertien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,14.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden tien van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 35 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,5 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Forest in deze competitie:

DatumTeamsStand
02-12-2023Forest
Everton
0-1
25-11-2023Forest
Brighton
2-3
12-11-2023West Ham
Forest
3-2
05-11-2023Forest
Villa
2-0
29-10-2023Liverpool
Forest
3-0

Spelerstats Nottingham Forest:

  • Taiwo Awoniyi is met vier goals de topscorer van The Tricky Trees in deze competitie.
  • Chris Wood maakte twee goals uit een kopbal.
  • Chris Wood maakte één goal met de linkervoet.
  • Taiwo Awoniyi scoorde drie keer met de rechtervoet.

Spelers van The Tricky Trees met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Taiwo Awoniyi4201673
Anthony Elanga3301836
Chris Wood3000407
Morgan Gibbs-White13031194
Ola Aina1103725
Willy Boly1001816
Nicolás Domínguez1001608
Orel Mangala10041098
Callum Hudson-Odoi1000286
Harry Toffolo0301566
Serge Aurier0202835
Matt Turner0001900
Odisseas Vlachodimos0000360
Felipe000145
Scott McKenna0000417
Gonzalo Montiel0002168
Murillo0001706
Moussa Niakhaté0012541
Nuno Tavares000297
Neco Williams0000127
Joe Worrall0010440
Danilo0001405
Cheikhou Kouyaté000176
Ibrahim Sangaré0004712
Andrey Santos00008
Ryan Yates0002478
Brennan Johnson0000240
Divock Origi0001100

De competitiestanden van de Premier League op 04-12-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Arsenal141031291133
2Liverpool14941321431
3City14932361630
4Villa14923332029
5Spurs14833282027
6Newcastle14824321426
7United14806161724
8Brighton14644302622
9West Ham14635242421
10Chelsea14545252219
11Brentford14545221919
12Palace14446141916
13Wolverhampton14437192515
14Fulham14437162615
15Forest14347162213
16Bournemouth14347163013
17Luton1423913269
18Everton1452715207
19Burnley14211115327
20Sheffield14121111395

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFulhamNottingham Forest
Minuut 0-1512
Minuut 15-3010
Minuut 30-4501
Minuut 45-6011
Minuut 60-7521
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFulhamNottingham Forest
Minuut 0-1012
Minuut 10-2000
Minuut 30-4010
Minuut 40-5000
Minuut 50-6002
Minuut 70-8010
Minuut 80-9011