Keuken Kampioen Divisie
Helmond_Sport
Helmond Sport
30 oktober 2026
20.00
FC_Eindhoven
FC Eindhoven
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
helmond-sport-stadion

Helmond Sport - FC Eindhoven: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt Helmond Sport tegen FC Eindhoven. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kan de Helmondse ploeg winnen van de blauw-witten in het GS Staalwerken Stadion?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. De teams wonnen ieder zeven keer en twee wedstrijden eindigden in gelijkspel.

De afgelopen vijf duels in Keuken Kampioen Divisie lijken de resultaten van de ploegen op elkaar: ze wonnen ieder niet en verloren viermaal.

Helmond Sport - FC Eindhoven
Keuken Kampioen Divisie
30 oktober 2026
20.00, GS Staalwerken Stadion

Terugblik: clubs aan elkaar gewaagd

De Helmondse ploeg en de blauw-witten kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen 38 goals, gemiddeld 2,38 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 23 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,44 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
24-04-2026Eindhoven
Helmond
1-0
26-09-2025Helmond
Eindhoven
1-0
28-03-2025Eindhoven
Helmond
2-2
22-11-2024Helmond
Eindhoven
3-4
03-05-2024Helmond
Eindhoven
2-0
20-10-2023Eindhoven
Helmond
1-2
12-05-2023Eindhoven
Helmond
0-1
19-08-2022Helmond
Eindhoven
0-1
04-03-2022Helmond
Eindhoven
1-2
13-09-2021Eindhoven
Helmond
3-2
23-04-2021Helmond
Eindhoven
1-0
11-09-2020Eindhoven
Helmond
0-0
17-01-2020Eindhoven
Helmond
2-0
08-09-2019Helmond
Eindhoven
1-0
22-04-2019Helmond
Eindhoven
2-1
23-11-2018Eindhoven
Helmond
2-1

De Helmonders al een tijd zonder winst

De Helmonders hebben het lastig en kunnen de laatste zes duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Helmond van Jong AZ met 4-5. De afgelopen vijf competitieduels verloor de Helmondse ploeg vier wedstrijden en speelde er één gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Helmond de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Helmond Sport:

  • scoorde twintig goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,67.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit negen doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Helmond in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Jong AZ
Helmond
5-4
16-10-2026Helmond
NAC
0-2
09-10-2026Oss
Helmond
3-1
02-10-2026Helmond
Heracles
2-2
26-09-2026MVV
Helmond
2-0

Spelerstats Helmond Sport:

  • Tarik Essakkati en Mauro Lenaerts zijn met drie goals de topscorers van de Helmonders in deze competitie.

Spelers van de Helmondse ploeg met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tarik Essakkati3411412
Mauro Lenaerts3003553
Livio Cicero2201869
Sem Dekkers21031056
Dean Huiberts2002316
Michel Ludwig20031034
Brian Koglin11031080
Joep van der Sluijs1000544
Labinot Bajrami1001495
Kiton Ekoli1000344
Helgi Fródi Ingason0201565
Xander Van der Velde02031044
Wassim Lantaki0102374
Pol Llonch0102206
Menno Bergsen00001080
Lovro Golic0001181
Tijn Landheer0001875
Thomas Poll0001635
Rayen van Bree000026
Brian van den Boogaard000020
Flor Van Den Eynden0000114
Alen Dizdarevic000064
Nicolas Meissner00002
Onesime Zimuangana000020

De Eindhovenaren al een tijd zonder winst

De Eindhovenaren hebben het lastig en kunnen de laatste vijf duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Eindhoven van Jong PSV met 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de Eindhovenaren vier duels en speelden er één gelijk. Eindhoven hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Eindhoven:

  • scoorde zestien goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,33.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit vijf doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Eindhoven in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Eindhoven
Jong PSV
1-2
16-10-2026Eindhoven
Vitesse
0-1
09-10-2026Almere City
Eindhoven
3-0
03-10-2026Eindhoven
De Graafschap
2-2
26-09-2026NAC
Eindhoven
4-2

Spelerstats FC Eindhoven:

  • Rayan Buifrahi is met drie goals de topscorer van de blauw-witten in deze competitie.

Spelers van Eindhoven met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Rayan Buifrahi3002615
Siegert Baartmans21011078
Owen Renfrum20021058
Kevin van Veen2001553
Guus Beaumont15001038
Mika de Jonge1101467
Niek Munsters1101215
Hyman Ali1001270
Antonio Bazdaric1000263
Raf van de Riet0102731
Vicente Besuijen0101137
Jort Borgmans00001080
Rens Boon000192
Jens Elbers000045
Clint Essers0002731
Luc Netten0001347
Junior Poortvliet0001982
Tyrese Simons0000192
Xander Blomme0001923
Amir Bryson0001379
Thijs Muller0000122
Lennon Smulders000030
Lasse Abildgaard000065
Gideon Constancia000061
Hugo Deenen0000324
Emre Eksi0000103
Akin Ozcan000027

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 28-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles12921371429
2VVV12813342025
3Emmen12813261925
4Almere City12714251222
5Roda12642151122
6NAC12633232021
7Volendam12615292019
8Jong AZ12525312617
9Vitesse12525161717
10MVV12525162717
11RKC12372211716
12Jong PSV12444171916
13Den Bosch12435182115
14Oss12417192013
15Jong Ajax12336182912
16De Graafschap12336152612
17Eindhoven12327162511
18Dordrecht12327163111
19Helmond1223720269
20Jong Utrecht1221919317

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHelmond SportFC Eindhoven
Minuut 0-1510
Minuut 15-3011
Minuut 30-4521
Minuut 45-6020
Minuut 60-7502
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHelmond SportFC Eindhoven
Minuut 0-1000
Minuut 10-2010
Minuut 30-4011
Minuut 40-5021
Minuut 50-6000
Minuut 70-8020
Minuut 80-9001