Keuken Kampioen Divisie
Helmond_Sport
Helmond Sport
24 november 2023
20.00
FC Emmen

Helmond Sport - FC Emmen: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt Helmond Sport tegen FC Emmen. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Helmond heeft historisch het overwicht bij treffers met Emmen. Kunnen de Helmonders dit doortrekken?

helmond-sport-stadion

Helmond Sport - FC Emmen: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt Helmond Sport tegen FC Emmen. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Helmond heeft historisch het overwicht bij treffers met Emmen. Kunnen de Helmonders dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Alle duels werden gewonnen door de Helmondse ploeg.

De afgelopen vijf competitiewedstrijden lijken de resultaten van de twee clubs op elkaar: de ploegen wonnen ieder twee keer en verloren één wedstrijd.

Helmond Sport - FC Emmen
Keuken Kampioen Divisie
24 november 2023
20.00, GS Staalwerken Stadion
Scheidsrechter, Laurens Gerrets

Terugblik: Helmond wint onderlinge duels vaker dan Emmen

De formatie van Bob Peeters en de Emmenaren troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen vier goals, gemiddeld 2 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk drie doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,5 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
01-03-2022Emmen
Helmond
1-2
03-09-2021Helmond
Emmen
1-0

Helmond kleurloos

De ploeg uit Helmond kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Helmond van Jong AZ. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won de formatie van Bob Peeters twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. Helmond hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Helmond Sport:

  • scoorde 22 goals deze competitie in veertien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,57.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit elf doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Helmond in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-11-2023Jong AZ
Helmond
2-1
03-11-2023Helmond
Telstar
1-0
27-10-2023NAC
Helmond
1-1
23-10-2023Helmond
Dordrecht
1-1
20-10-2023Eindhoven
Helmond
1-2

Spelerstats Helmond Sport:

  • Martijn Kaars is de topscorer van de Helmondse ploeg deze competitie, met tien doelpunten.

Spelers van de Helmonders met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Martijn Kaars100031260
Giannis Botos43011014
Håkon Lorentzen2401698
Jospeh Amuzu2303982
Mohamed Mallahi1110913
Joeri Schroijen1103821
Michael Chacón1000335
Álvaro Marín100096
Bram van Vlerken03031080
Pius Krätschmer0100643
Mees Kreekels0100483
Elmo Lieftink0101414
Robin Mantel000033
Wouter van der Steen00001228
Gabriël Culhaci0001300
Doke Schmidt0000110
Flor Van Den Eynden00031230
Bryan van Hove0001135
Mohammed Amin Doudah0000153
Michel Ludwig000062
Enrik Ostrc0004751
Peter van Ooijen0000147
Lucas Vankerkhoven0002444
Tarik Essakkati00006
Anthony van den Hurk0000108
Arno Van Keilegom0000445

De formatie van Fred Grim zonder richting

De formatie van Fred Grim kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Emmen boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Den Bosch. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Emmen twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. Emmen hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats FC Emmen:

  • maakte 24 doelpunten in veertien competitieduels, een gemiddelde van 1,71.
  • scoorde thuis dertien keer en uit elfmaal.

Laatste vijf wedstrijden van Emmen in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-11-2023Emmen
Den Bosch
1-0
06-11-2023MVV
Emmen
1-1
27-10-2023Emmen
Jong AZ
2-1
23-10-2023Groningen
Emmen
0-0
20-10-2023Emmen
ADO
2-3

Spelerstats FC Emmen:

  • Jari Vlak is de topscorer van de ploeg uit Emmen deze competitie, met vijf doelpunten.

Spelers van Emmen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jari Vlak50041260
Piotr Parzyszek42001105
Ben Scholte4203752
Desley Ubbink35011013
Joey Konings3101664
Patrick Brouwer1204695
Jeff Hardeveld1102889
Ahmed El Messaoudi1102658
Rui Mendes1100381
Michaël Heylen1004965
Mike te Wierik0100594
Lucas Bernadou0100602
Maikel Kieftenbeld0112383
Jorrit Smeets0100244
Chardi Landu010069
Jan Hoekstra00021260
Lorenzo Burnet0001566
Julius Dirksen00021055
Robin Schouten0000318
Dennis Vos0002317
George Younan000039

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 22-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Willem II151023261432
2Roda15852271029
3Emmen14752241726
4ADO14752221526
5De Graafschap14824181726
6Cambuur15735372924
7VVV15654242423
8Dordrecht14572312222
9NAC15645272522
10Helmond14635221721
11Jong AZ14635231921
12Eindhoven14563161421
13Jong PSV13517212916
14Groningen14446181616
15MVV15447202616
16Jong Utrecht13346132313
17Telstar154110172613
18Jong Ajax14248193110
19Den Bosch153111163110
20Oss14211110267

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHelmond SportFC Emmen
Minuut 0-1511
Minuut 15-3021
Minuut 30-4502
Minuut 45-6030
Minuut 60-7501
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHelmond SportFC Emmen
Minuut 0-1010
Minuut 10-2001
Minuut 30-4021
Minuut 40-5002
Minuut 50-6010
Minuut 70-8020
Minuut 80-9000