Keuken Kampioen Divisie
Helmond_Sport
Helmond Sport
16 oktober 2026
20.00
NAC_Breda
NAC
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
helmond-sport-stadion

Helmond Sport - NAC Breda: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Aanstaande vrijdag speelt Helmond Sport thuis tegen NAC Breda in de 11e ronde van de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt NAC in het voordeel tegen Helmond. Wat wordt het deze keer in het GS Staalwerken Stadion?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Van deze duels won de ploeg uit Helmond tweemaal, de Parel van het Zuiden won er vijf en drie keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet NAC het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Helmond won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Helmond Sport - NAC
Keuken Kampioen Divisie
16 oktober 2026
20.00, GS Staalwerken Stadion

Terugblik: NAC wint onderlinge duels vaker dan Helmond

De ploeg uit Helmond en de Bredanaars kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen 26 goals, gemiddeld 2,6 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk zestien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,6 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
26-01-2024Helmond
NAC
1-0
27-10-2023NAC
Helmond
1-1
13-01-2023Helmond
NAC
2-2
05-08-2022NAC
Helmond
1-0
18-03-2022Helmond
NAC
4-0
27-11-2021NAC
Helmond
1-0
12-03-2021NAC
Helmond
3-2
06-09-2020Helmond
NAC
0-2
10-01-2020Helmond
NAC
0-0
16-08-2019NAC
Helmond
5-1

De Helmonders al een tijd zonder winst

De Helmondse ploeg heeft het zwaar en kan de laatste vier duels geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Helmond van Oss. Het werd 1-3. De afgelopen vijf competitieduels won de Helmondse ploeg één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. Helmond hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Helmond Sport:

  • scoorde zestien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,6.
  • scoorde thuis elf keer en uit vijfmaal.

Voorgaande vijf duels van Helmond in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026Oss
Helmond
3-1
02-10-2026Helmond
Heracles
2-2
26-09-2026MVV
Helmond
2-0
18-09-2026Den Bosch
Helmond
2-1
11-09-2026Helmond
Jong PSV
3-1

Spelerstats Helmond Sport:

  • Mauro Lenaerts is de topscorer van de Helmondse ploeg deze competitie, met drie doelpunten.

Spelers van de Helmondse ploeg met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Mauro Lenaerts3003430
Livio Cicero2201771
Tarik Essakkati2211238
Sem Dekkers2103876
Brian Koglin1003900
Dean Huiberts1002190
Michel Ludwig1002854
Joep van der Sluijs1000428
Labinot Bajrami1001472
Helgi Fródi Ingason0201565
Xander Van der Velde0203866
Wassim Lantaki0102374
Pol Llonch0102206
Menno Bergsen0000900
Lovro Golic000172
Tijn Landheer0001854
Thomas Poll0001475
Rayen van Bree000026
Brian van den Boogaard000020
Flor Van Den Eynden000041
Alen Dizdarevic000061
Nicolas Meissner00002
Kiton Ekoli0000278
Onesime Zimuangana000020

NAC scoort veel

De Bredanaars scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd won NAC van MVV met 1-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Bredanaars drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield NAC de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats NAC:

  • maakte twintig doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 2.
  • scoorde thuis tien keer en uit tienmaal.

Voorgaande vijf duels van NAC in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026NAC
MVV
1-0
03-10-2026Vitesse
NAC
2-2
26-09-2026NAC
Eindhoven
4-2
20-09-2026De Graafschap
NAC
1-2
11-09-2026NAC
Jong Utrecht
2-3

Spelerstats NAC:

  • Charles-Andreas Brym is de topscorer van de ploeg uit Breda deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Charles-Andreas Brym scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.

Spelers van de Bredanaars met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Charles-Andreas Brym5001511
Paul Gladon4001318
Moussa Soumano3101620
Mohamed Nassoh2303810
Pepijn Reulen2001100
Kamal Sowah1100328
Mohamed Bouchouari1000125
Imran Nazih1001179
Gabriel Misehouy0300228
Boyd Lucassen0200543
Mats Seuntjens010196
Jannes Van Hecke0100750
Michael Verrips0001900
Mylan Brouwers0000128
Leo Greiml0010747
Rio Hillen0001855
Cherrion Valerius0000271
Rayan van Aarst000011
Jan Van den Bergh0004864
Max Balard0001685
Fredrik Oldrup Jensen0002582
Raul Paula0000122
Brahim Ghalidi000199
Elijah Ikpia000016

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 14-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles10811311225
2Almere City1071222722
3VVV10703261421
4Emmen10613221819
5NAC10523201917
6Roda1044210816
7MVV10514132016
8Volendam10505221715
9RKC10352191514
10Vitesse10424151514
11Jong AZ10415221813
12Jong PSV10343151713
13Oss10406151512
14Den Bosch10325141811
15Eindhoven10325152211
16De Graafschap10325132311
17Helmond1023516199
18Jong Ajax1022613258
19Dordrecht1022613278
20Jong Utrecht1021716237

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHelmond SportNAC
Minuut 0-1522
Minuut 15-3003
Minuut 30-4513
Minuut 45-6010
Minuut 60-7501
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHelmond SportNAC
Minuut 0-1002
Minuut 10-2021
Minuut 30-4002
Minuut 40-5011
Minuut 50-6002
Minuut 70-8010
Minuut 80-9001