Keuken Kampioen Divisie
Helmond_Sport
Helmond Sport
23 december 2023
18.45
Roda_JC_Kerkrade
Roda JC Kerkrade

Helmond Sport - Roda JC Kerkrade: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt Helmond Sport tegen Roda JC Kerkrade. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Roda in het voordeel tegen Helmond. Welke uitslag levert het komende duel op?

helmond-sport-stadion

Helmond Sport - Roda JC Kerkrade: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt Helmond Sport tegen Roda JC Kerkrade. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Roda in het voordeel tegen Helmond. Welke uitslag levert het komende duel op?

Roda won de heenwedstrijd eerder dit seizoen in het Parkstad Limburg Stadion, met 4-1. In de afgelopen vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar negenmaal tegengekomen. Van deze duels won de formatie van Bob Peeters driemaal, de ploeg uit Kerkrade won er vijf en één keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Roda het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Helmond won éénmaal, viermaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Helmond Sport - Roda JC Kerkrade
Keuken Kampioen Divisie
23 december 2023
18.45, GS Staalwerken Stadion
Scheidsrechter, Martijn Vos

Terugkijkend: Roda wint meer onderlinge duels dan Helmond

De formatie van Bob Peeters en de Koempels kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden 36 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,6 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 21 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,1 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
11-08-2023Roda
Helmond
4-1
10-02-2023Helmond
Roda
1-0
12-11-2022Roda
Helmond
0-1
15-04-2022Roda
Helmond
5-3
05-11-2021Helmond
Roda
0-3
19-02-2021Helmond
Roda
1-2
14-12-2020Roda
Helmond
2-2
12-10-2019Roda
Helmond
4-0
29-03-2019Helmond
Roda
4-0
09-11-2018Roda
Helmond
3-0

Helmond kleurloos

De formatie van Bob Peeters kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Helmond van Willem II. Het werd 1-4. De afgelopen vijf competitieduels won de Helmondse ploeg één wedstrijd en verloor er vier In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Helmond de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Helmond Sport:

  • scoorde 29 goals deze competitie in negentien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,53.
  • scoorde thuis zestien keer en uit dertienmaal.

Voorgaande vijf duels van Helmond in deze competitie:

DatumTeamsStand
15-12-2023Willem II
Helmond
4-1
08-12-2023Helmond
MVV
1-2
01-12-2023Helmond
ADO
3-2
27-11-2023Jong Ajax
Helmond
4-1
24-11-2023Helmond
Emmen
1-2

Spelerstats Helmond Sport:

  • Martijn Kaars is de topscorer van de Helmondse ploeg deze competitie, met zestien doelpunten.
  • Martijn Kaars scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.

Spelers van Helmond met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Martijn Kaars160031704
Giannis Botos43011459
Håkon Lorentzen2401879
Jospeh Amuzu23031085
Mohamed Mallahi12101133
Joeri Schroijen12031253
Michael Chacón1000335
Álvaro Marín1001141
Arno Van Keilegom1000709
Bram van Vlerken03041359
Pius Krätschmer02001024
Mees Kreekels0110739
Elmo Lieftink0101536
Robin Mantel000033
Wouter van der Steen00001678
Gabriël Culhaci0001326
Doke Schmidt0000348
Flor Van Den Eynden00051590
Bryan van Hove0001135
Mohammed Amin Doudah0000153
Michel Ludwig0000412
Enrik Ostrc0005779
Peter van Ooijen0000153
Lucas Vankerkhoven0002463
Tarik Essakkati00006
Anthony van den Hurk0000371

De Kerkradenaren kleurloos

De Koempels geven laatste wedstrijden weinig richting. Roda boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Emmen. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won de formatie van Bas Sibum drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. Roda hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Roda JC Kerkrade:

  • maakte 31 doelpunten in negentien competitieduels, een gemiddelde van 1,63.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden 21 van deze goals en uit tien doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Roda in deze competitie:

DatumTeamsStand
15-12-2023Emmen
Roda
0-1
08-12-2023Roda
Jong PSV
2-1
01-12-2023Dordrecht
Roda
2-0
26-11-2023Roda
MVV
1-0
19-11-2023Cambuur
Roda
1-1

Spelerstats Roda JC Kerkrade:

  • Walid Ould-Chikh is de topscorer van de ploeg uit Kerkrade deze competitie, met acht doelpunten.

Spelers van Roda met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Walid Ould-Chikh83041422
Enrique Peña Zauner71041409
Maximilian Schmid42001270
Lennerd Daneels4101688
Arjen van der Heide2600582
Sami Ouaissa24121100
Metehan Güclü1201279
Brian Koglin10001710
Wesley Spieringhs10031389
Saydou Bangura1000174
Boyd Reith04041710
Rodney Kongolo02001270
Koen Bucker01011440
Teun Bijleveld01011482
Rody de Boer000090
Loek Hamers0000180
Lucas Beerten0000156
Matisse Didden00041615
Laurit Krasniqi0002113
Nils Röseler000196
Orhan Džepar0002408
Fabio Sposito000095
Niek Vossebelt000148
Leroy Been00007
Marvin Pourie0000122

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 21-12-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Willem II191333391742
2Roda191153311338
3ADO19973362234
4De Graafschap191036262333
5Emmen19955292532
6Cambuur19946453631
7NAC19946362831
8Dordrecht19793392830
9Groningen19856301929
10Eindhoven19784272229
11Jong AZ19847273028
12VVV19757303126
13Helmond19739293124
14MVV19658272923
15Jong Ajax19568313821
16Jong PSV195311254118
17Jong Utrecht19469183618
18Telstar194213183514
19Den Bosch193313193912
20Oss193214123111

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHelmond SportRoda JC Kerkrade
Minuut 0-1521
Minuut 15-3020
Minuut 30-4501
Minuut 45-6001
Minuut 60-7510
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHelmond SportRoda JC Kerkrade
Minuut 0-1020
Minuut 10-2001
Minuut 30-4020
Minuut 40-5000
Minuut 50-6001
Minuut 70-8001
Minuut 80-9010