Premier League
Hull City
25 oktober 2026
15.00
Brentford
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Koning TOTO met kroon en groene cape wijst naar TOTO EXTRA

Hull City - Brentford: statistieken Premier League

Aanstaande zondag speelt Hull City thuis tegen Brentford in de 8e ronde van de Premier League. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Zijn The Bees in een betere vorm tegen de ploeg uit Kingston upon Hull in MKM Stadium?

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Brentford het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor één wedstrijd en speelde drie keer gelijk. Hull won niet, tweemaal verloren en driemaal gelijkgespeeld.

Hull City - Brentford
Premier League
25 oktober 2026
15.00, MKM Stadium

De ploeg uit Kingston upon Hull al een tijd zonder winst

De ploeg uit Kingston upon Hull heeft het zwaar en kan de laatste vijf duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Hull van Fulham met 0-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren The Tigers twee duels en speelden er drie gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Hull de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Hull City:

  • maakte acht doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,14.
  • scoorde thuis vier keer en uit viermaal.
  • spelers schoten zestien keer op goal, gemiddeld 2,29 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Hull in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Fulham
Hull
1-0
11-10-2026Hull
Everton
2-2
19-09-2026Newcastle
Hull
2-1
12-09-2026Chelsea
Hull
2-2
05-09-2026Hull
Villa
0-0

Spelerstats Hull City:

  • Mohamed Belloumi is met drie goals de topscorer van The Tigers in deze competitie.
  • Nobel Mendy scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Mohamed Belloumi scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Semi Ajayi en Liam Millar scoorden ieder één keer met de rechtervoet.
  • Mohamed Belloumi gaf twee keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Kingston upon Hull met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Mohamed Belloumi3201514
Semi Ajayi1001604
Nobel Mendy1000343
Mohamed-Ali Cho100076
Joe Gelhardt100096
Liam Millar100152
Ryan Giles0101531
Regan Slater0102588
Elliot Stroud0101280
Oliver McBurnie0103622
Sorba Thomas0100276
Kostas Tzolakis0001630
Lewie Coyle0001531
Cody Drameh000066
John Egan0001618
Lucas Herrington0001246
Paddy McNair000027
Brooke Norton-Cuffy0001105
Matt Targett00006
Matt Crooks0004337
Lucas Gourna-Douath0001140
Jens Hjertø-Dahl00009
Tim Iroegbunam0001138
Hidemasa Morita000077
Robinio Vaz000050

De ploeg uit Brentford zonder richting

De formatie van Keith Andrews kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Brentford van Liverpool. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Bees één duel, verloren éénmaal en speelden drie keer gelijk. Brentford hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft. Yegor Yarmolyuk speelt het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Brentford:

  • maakte dertien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,86.
  • scoorde thuis acht keer en uit vijfmaal.
  • spelers schoten zestien keer op goal, gemiddeld 2,29 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Brentford in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Brentford
Liverpool
1-2
10-10-2026Villa
Brentford
2-2
18-09-2026Brentford
Chelsea
3-0
12-09-2026Bournemouth
Brentford
2-2
05-09-2026Brentford
Sunderland
1-1

Spelerstats Brentford:

  • Kevin Schade is met drie goals de topscorer van The Bees in deze competitie.
  • Vitaly Janelt en Kevin Schade scoorden ieder één keer met de linkervoet.

Spelers van de ploeg uit Brentford met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kevin Schade3001545
Keane Lewis-Potter2100553
Vitaly Janelt2014630
Yegor Yarmolyuk1111332
Jaidon Anthony1101433
Igor Thiago1104623
Kristoffer Ajer1002630
Michael Kayode1001478
Fabio Carvalho10004
Jannik Schuster0100299
Mamadou Sangaré0102407
Caoimhin Kelleher0000630
Nathan Collins0001197
El Hadji Malick Diouf0000145
Rico Henry00003
Aaron Hickey0000221
Sepp van den Berg000071
Mathias Jensen0000136
Mikkel Damsgaard0000302
Dango Ouattara0000252
Callum Wilson000122

De competitiestanden van de Premier League op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City770019721
2Arsenal760111518
3Brighton751123516
4Chelsea7412171313
5Liverpool73319812
6Brentford724113810
7Leeds72419610
8Everton72418710
9Hull7232879
10Ipswich730411159
11Newcastle722310148
12Villa72237118
13United714210107
14Palace72149177
15Bournemouth71339136
16Spurs71336106
17Coventry72056146
18Fulham71247105
19Forest7124595
20Sunderland71156144

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHull CityBrentford
Minuut 0-1501
Minuut 15-3010
Minuut 30-4512
Minuut 45-6012
Minuut 60-7521
Minuut 75-9002

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHull CityBrentford
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4010
Minuut 40-5011
Minuut 50-6011
Minuut 70-8002
Minuut 80-9011