Premier League
Hull City
11 oktober 2026
15.00
Everton
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Hull City - Everton: statistieken Premier League

Hull City treft Everton in Hull voor de Premier League. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Everton lijkt in betere vorm tegen Hull, maar wie trekt er aan het langste eind in MKM Stadium?

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Everton op papier beter dan Hull. De formatie van David Moyes won twee keer, verloor nul wedstrijden en speelde drie keer gelijk. De ploeg uit Kingston upon Hull won tweemaal, verloor één duel en speelde tweemaal gelijk.

Hull City - Everton
Premier League
11 oktober 2026
15.00, MKM Stadium

The Tigers al een tijd zonder winst

De ploeg uit Kingston upon Hull heeft het zwaar en kan de laatste drie duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Hull van Newcastle met 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Kingston upon Hull twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. Hull hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Hull City:

  • maakte zes doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 1,2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit vier doelpunten.
  • spelers schoten dertien keer op goal, gemiddeld 2,6 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Hull in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Newcastle
Hull
2-1
12-09-2026Chelsea
Hull
2-2
05-09-2026Hull
Villa
0-0
29-08-2026Coventry
Hull
0-1
22-08-2026Hull
United
2-0

Spelerstats Hull City:

  • Mohamed Belloumi is met twee goals de topscorer van The Tigers in deze competitie.
  • Nobel Mendy scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Mohamed Belloumi maakte twee goals met de linkervoet.
  • Semi Ajayi en Liam Millar scoorden ieder één keer met de rechtervoet.
  • Mohamed Belloumi gaf tweemaal een assist.

Spelers van The Tigers met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Mohamed Belloumi2201398
Semi Ajayi1001424
Nobel Mendy1000253
Mohamed-Ali Cho100076
Liam Millar100152
Ryan Giles0101445
Regan Slater0101438
Oliver McBurnie0102442
Kostas Tzolakis0001450
Lewie Coyle0001351
Cody Drameh000066
John Egan0001438
Lucas Herrington0000201
Paddy McNair000027
Brooke Norton-Cuffy000136
Matt Targett00006
Matt Crooks0003204
Lucas Gourna-Douath0001140
Jens Hjertø-Dahl00009
Tim Iroegbunam000167
Hidemasa Morita000045
Elliot Stroud0001253
Joe Gelhardt00008
Sorba Thomas0000122
Robinio Vaz000022

Everton al een tijdje ongeslagen

De ploeg uit Liverpool kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste vijf duels won de club of werd er gelijk gespeeld. Everton boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Ipswich. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Liverpool twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. Everton hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Everton:

  • scoorde zes goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,2.
  • scoorde thuis vijf keer en uit éénmaal.
  • spelers schoten zeventien keer op goal, gemiddeld 3,4 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Everton in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Everton
Ipswich
1-0
12-09-2026Spurs
Everton
0-0
06-09-2026Everton
United
2-2
29-08-2026Bournemouth
Everton
1-1
22-08-2026Everton
Palace
2-0

Spelerstats Everton:

  • Thierno Barry is met twee goals de topscorer van The Toffees in deze competitie.
  • Thierno Barry scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Kiernan Dewsbury-Hall scoorde éénmaal met de linkervoet.

Spelers van Everton met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Thierno Barry2000419
James Tarkowski1100450
Kiernan Dewsbury-Hall1001450
Ainsley Maitland-Niles1000179
Tyrique George1000313
Harrison Armstrong0102447
Hayden Hackney0100142
Iliman Ndiaye0100180
Jordan Pickford0000450
Jarrad Branthwaite0000450
Vitaliy Mykolenko0001450
Jake O'Brien000017
Carlos Alcaráz00015
James Garner0002330
Tim Iroegbunam00004
Merlin Röhl0001252
Beto000033
Tyler Dibling000025
Jack Grealish0000130
Brennan Johnson0001243

De competitiestanden van de Premier League op 09-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City550013515
2Arsenal54018412
3Brighton531116510
4Brentford52301049
5Leeds5230739
6Liverpool5230749
7Everton5230639
8Hull5221648
9Newcastle5221998
10Chelsea521210127
11Ipswich52037116
12United5122885
13Forest5122455
14Sunderland51136104
15Palace51136114
16Villa5113494
17Bournemouth5032683
18Coventry51041103
19Fulham5023582
20Spurs5023282

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHull CityEverton
Minuut 0-1501
Minuut 15-3020
Minuut 30-4521
Minuut 45-6001
Minuut 60-7510
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHull CityEverton
Minuut 0-1000
Minuut 10-2011
Minuut 30-4010
Minuut 40-5020
Minuut 50-6001
Minuut 70-8001
Minuut 80-9010