Premier League
Hull City
31 oktober 2026
16.00
Ipswich Town
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Koning TOTO met kroon en groene cape wijst naar TOTO EXTRA

Hull City - Ipswich Town: statistieken Premier League

Hull City treft Ipswich Town in Hull voor de Premier League. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Zijn de spelers uit Ipswich in een betere vorm tegen de ploeg uit Kingston upon Hull in MKM Stadium?

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Ipswich het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Hull won niet, tweemaal verloren en driemaal gelijkgespeeld.

Hull City - Ipswich Town
Premier League
31 oktober 2026
16.00, MKM Stadium

The Tigers al een tijd zonder winst

De ploeg uit Kingston upon Hull heeft het zwaar en kan de laatste zes duels geen overwinning boeken. Het vorige duel speelde Hull gelijk tegen Brentford. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitieduels verloor de ploeg uit Kingston upon Hull twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Hull de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Hull City:

  • scoorde negen goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,12.
  • scoorde thuis vijf keer en uit viermaal.
  • de spelers schoten in totaal zeventien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,12 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Hull in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Hull
Brentford
1-1
17-10-2026Fulham
Hull
1-0
11-10-2026Hull
Everton
2-2
19-09-2026Newcastle
Hull
2-1
12-09-2026Chelsea
Hull
2-2

Spelerstats Hull City:

  • Mohamed Belloumi is met drie goals de topscorer van The Tigers in deze competitie.
  • Nobel Mendy scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Mohamed Belloumi scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Mohamed Belloumi gaf twee keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Kingston upon Hull met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Mohamed Belloumi3201600
Oliver McBurnie1103708
Semi Ajayi1001694
Nobel Mendy1000343
Mohamed-Ali Cho1000102
Joe Gelhardt1000101
Liam Millar100152
Ryan Giles0101596
Regan Slater0102678
Elliot Stroud0101370
Sorba Thomas0100276
Kostas Tzolakis0001720
Lewie Coyle0001596
Cody Drameh000066
John Egan0001708
Lucas Herrington0001336
Paddy McNair000027
Brooke Norton-Cuffy0001131
Matt Targett00006
Matt Crooks0004337
Lucas Gourna-Douath0001140
Jens Hjertø-Dahl00009
Tim Iroegbunam0001211
Hidemasa Morita000095
Robinio Vaz000055

De ploeg uit Ipswich zonder richting

De spelers uit Ipswich geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd speelde Ipswich gelijk tegen Forest (1-1). De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers uit Ipswich twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. Ipswich hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Ipswich Town:

  • scoorde twaalf goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis vijf keer en uit zevenmaal.
  • spelers schoten 22 keer op goal, gemiddeld 2,75 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Ipswich in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Ipswich
Forest
1-1
17-10-2026City
Ipswich
3-2
10-10-2026Ipswich
Fulham
2-1
19-09-2026Everton
Ipswich
1-0
12-09-2026Palace
Ipswich
2-3

Spelerstats Ipswich Town:

  • Zian Flemming scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Julio Enciso gaf tweemaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Ipswich met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Leif Davis2102720
Emersonn2100530
Zian Flemming2001127
Julio Enciso1201650
Abdoul Ouattara1101404
Jack Clarke1101233
Dara O'Shea1000720
Chuba Akpom1000118
Daizen Maeda1000434
Abdul Fatawu0112451
Saša Lukic0102493
Kjell Scherpen0000360
Christian Walton0001360
Issa Diop0001720
Darnell Furlong000018
Jacob Greaves0001448
Florentino Luís0000251
Azor Matusiwa000026
Kasey McAteer000044
Marcelino Núñez0000142
Exequiel Palacios0000487
Jaden Philogene-Bidace0000178
Sindre Walle Egeli000021

De competitiestanden van de Premier League op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City870120921
2Arsenal870113521
3Brighton851223716
4Liverpool843111815
5Chelsea8413171513
6Brentford825114911
7Leeds82519611
8Newcastle8323121411
9Villa832391211
10Hull82429810
11Everton82428910
12Ipswich8314121610
13Bournemouth823312139
14Spurs82338109
15Fulham82248108
16United814310137
17Palace82159197
18Forest81346106
19Coventry82066156
20Sunderland81256145

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHull CityIpswich Town
Minuut 0-1500
Minuut 15-3022
Minuut 30-4511
Minuut 45-6011
Minuut 60-7520
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHull CityIpswich Town
Minuut 0-1000
Minuut 10-2000
Minuut 30-4022
Minuut 40-5010
Minuut 50-6012
Minuut 70-8000
Minuut 80-9010