Premier League
Het blauw-wit gestreepte shirt van Ipswich Town
Ipswich Town
10 oktober 2026
16.00
Fulham
Fulham
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Koning TOTO met kroon en groene cape wijst naar TOTO EXTRA

Ipswich Town - Fulham: statistieken Premier League

In de Premier League speelt Ipswich Town tegen Fulham. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Zijn de spelers uit Ipswich in een betere vorm tegen de ploeg van manager Álvaro Arbeloa in Portman Road?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze twee keer tegen elkaar. Alle treffers eindigden in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Ipswich het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor drie wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Fulham won niet, driemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Ipswich Town - Fulham
Premier League
10 oktober 2026
16.00, Portman Road

Terugblik: clubs aan elkaar gewaagd

De ploeg uit Ipswich en The Cottagers kwamen elkaar sinds 2018 tweemaal tegen in de Premier League:
  • Er vielen zes goals, gemiddeld 3 doelpunten per wedstrijd.
  • Er werd even vaak in de eerste als de tweede helft gescoord.
  • Daarnaast werd er negen keer op goal geschoten, gemiddeld 4,5 keer per wedstrijd. The Cottagers schoten het vaakst op doel, namelijk vijf keer.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
05-01-2025Fulham
Ipswich
2-2
31-08-2024Ipswich
Fulham
1-1

De ploeg uit Ipswich zonder richting

De ploeg uit Ipswich kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Ipswich van Everton met 0-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Ipswich twee wedstrijden en verloor er drie Ipswich hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Ipswich Town:

  • scoorde zeven goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,4.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • spelers schoten zestien keer op goal, gemiddeld 3,2 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Ipswich in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Everton
Ipswich
1-0
12-09-2026Palace
Ipswich
2-3
04-09-2026Ipswich
Liverpool
0-2
30-08-2026United
Ipswich
5-2
22-08-2026Ipswich
Sunderland
2-1

Spelerstats Ipswich Town:

  • Leif Davis en Emersonn zijn de topscorers van de ploeg uit Ipswich deze competitie, met ieder twee doelpunten.
  • Leif Davis en Emersonn maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Leif Davis scoorde éénmaal met de linkervoet.
  • Julio Enciso gaf twee keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Ipswich met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Leif Davis2100450
Emersonn2100321
Chuba Akpom100080
Jack Clarke1001174
Zian Flemming100163
Julio Enciso0201415
Abdul Fatawu0112358
Saša Lukic0102403
Kjell Scherpen0000360
Christian Walton000090
Issa Diop0000450
Darnell Furlong000018
Jacob Greaves0001358
Dara O'Shea0000450
Florentino Luís000032
Kasey McAteer000044
Marcelino Núñez0000142
Abdoul Ouattara0000134
Exequiel Palacios0000279
Daizen Maeda0000264
Jaden Philogene-Bidace000054
Sindre Walle Egeli000011

Fulham al een tijdje zonder winst

De ploeg van manager Álvaro Arbeloa heeft het moeilijk en kan de laatste vijf wedstrijden geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd speelde Fulham gelijk tegen United (1-1). De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren The Cottagers drie duels en speelden er twee gelijk. Fulham hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Fulham:

  • scoorde vijf goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis vijf keer en uit niet.
  • de spelers schoten in totaal achttien keer op goal. Dit is gemiddeld 3,6 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Fulham in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Fulham
United
1-1
12-09-2026Liverpool
Fulham
0-0
05-09-2026Fulham
Palace
2-3
30-08-2026Sunderland
Fulham
1-0
24-08-2026Fulham
Chelsea
2-3

Spelerstats Fulham:

  • Joshua King is de topscorer van de ploeg van manager Álvaro Arbeloa deze competitie, met twee doelpunten.
  • Gonzalo García scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Joshua King scoorde éénmaal met de linkervoet.
  • Joshua King en Cesar Palacios scoorden ieder één keer met de rechtervoet.
  • Timothy Castagne gaf één keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Fulham met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Joshua King2001427
Cesar Palacios1001232
Gonzalo García1000427
Timothy Castagne0102410
Bernd Leno0000450
David Affengruber0000180
Joachim Andersen0001191
Calvin Bassey0001450
Jorge Cuenca000090
Antonee Robinson0000431
Kenny Tete000128
Sander Berge0000352
Shea Charles0000306
Hugo Larsson000040
Kevin Macedo000065
Emile Smith Rowe000040
Oscar Bobb0000348
Alex Iwobi0000412
Rodrigo Muniz000141
Ryan Sessegnon000053

De competitiestanden van de Premier League op 08-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City550013515
2Arsenal54018412
3Brighton531116510
4Brentford52301049
5Leeds5230739
6Liverpool5230749
7Everton5230639
8Hull5221648
9Newcastle5221998
10Chelsea521210127
11Ipswich52037116
12United5122885
13Forest5122455
14Sunderland51136104
15Palace51136114
16Villa5113494
17Bournemouth5032683
18Coventry51041103
19Fulham5023582
20Spurs5023282

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalIpswich TownFulham
Minuut 0-1501
Minuut 15-3031
Minuut 30-4501
Minuut 45-6011
Minuut 60-7500
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalIpswich TownFulham
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4031
Minuut 40-5000
Minuut 50-6011
Minuut 70-8001
Minuut 80-9000