Premier League
Het blauw-wit gestreepte shirt van Ipswich Town
Ipswich Town
23 oktober 2026
21.00
Nottingham_Forest
Nottingham Forest
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Koning TOTO met kroon en groene cape wijst naar TOTO EXTRA

Ipswich Town - Nottingham Forest: statistieken Premier League

Aanstaande vrijdag speelt Ipswich Town thuis tegen Nottingham Forest in de 8e ronde van de Premier League. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Forest lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Ipswich, maar zijn de spelers uit Ipswich in Portman Road in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Deze wedstrijden werden allemaal gewonnen door Forest.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Ipswich op papier beter dan Forest. De ploeg uit Ipswich won twee keer, verloor drie wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Forest won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

Ipswich Town - Nottingham Forest
Premier League
23 oktober 2026
21.00, Portman Road

Terugblik: Forest wint onderlinge duels vaker dan Ipswich

De ploeg uit Ipswich en The Tricky Trees troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Premier League:
  • Er vielen zeven goals, gemiddeld 3,5 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vier goals. Dit is een gemiddelde van 2 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er twaalf keer op goal geschoten, gemiddeld 6 keer per wedstrijd. Spelers van Forest schoten het vaakst, namelijk zeven keer.
  • Éénmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. Ipswich scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
15-03-2025Ipswich
Forest
2-4
30-11-2024Forest
Ipswich
1-0

De ploeg uit Ipswich zonder richting

De ploeg uit Ipswich kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Ipswich van City. Het werd 2-3. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Ipswich twee wedstrijden en verloor er drie In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Ipswich de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Ipswich Town:

  • scoorde elf goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,57.
  • scoorde thuis vier keer en uit zevenmaal.
  • de spelers schoten in totaal twintig keer op goal. Dit is gemiddeld 2,86 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Ipswich in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026City
Ipswich
3-2
10-10-2026Ipswich
Fulham
2-1
19-09-2026Everton
Ipswich
1-0
12-09-2026Palace
Ipswich
2-3
04-09-2026Ipswich
Liverpool
0-2

Spelerstats Ipswich Town:

  • Zian Flemming scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Julio Enciso gaf twee keer een assist.

Spelers van Ipswich met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Leif Davis2102630
Emersonn2100470
Zian Flemming200196
Abdoul Ouattara1101314
Jack Clarke1101203
Dara O'Shea1000630
Chuba Akpom1000113
Daizen Maeda1000416
Julio Enciso0201564
Abdul Fatawu0112378
Saša Lukic0102493
Kjell Scherpen0000360
Christian Walton0001270
Issa Diop0000630
Darnell Furlong000018
Jacob Greaves0001448
Florentino Luís0000166
Azor Matusiwa000020
Kasey McAteer000044
Marcelino Núñez0000142
Exequiel Palacios0000397
Jaden Philogene-Bidace0000117
Sindre Walle Egeli000021

The Tricky Trees al een tijd zonder winst

Forest heeft het moeilijk en kan de laatste drie wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Forest van Arsenal. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Nottingham één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. Forest hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Nottingham Forest:

  • scoorde vijf goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,71.
  • scoorde thuis nul keer en uit vijfmaal.
  • de spelers schoten in totaal twintig keer op goal. Dit is gemiddeld 2,86 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Forest in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Forest
Arsenal
0-1
11-10-2026Palace
Forest
3-1
19-09-2026Forest
Coventry
0-1
12-09-2026Villa
Forest
1-2
05-09-2026Forest
Spurs
0-0

Spelerstats Nottingham Forest:

  • Dan Ndoye is met twee goals de topscorer van The Tricky Trees in deze competitie.
  • Dan Ndoye maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Morgan Gibbs-White gaf tweemaal een assist.

Spelers van The Tricky Trees met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Dan Ndoye2001467
Morgan Gibbs-White1200540
Liam Delap1002441
Igor Jesus1001259
Murillo0102630
Matz Sels0000630
Ola Aina0003392
Jair Cunha0002445
Ousmane Diomande0000344
Nikola Milenkovic0001270
Daniel Muñoz0000386
Luca Netz000029
Neco Williams0001630
Nicolás Domínguez000075
James McAtee0002594
Ibrahim Sangaré0000149
Xaver Schlager0001533
Callum Hudson-Odoi000026
Arnaud Kalimuendo000027
Chris Wood000090

De competitiestanden van de Premier League op 21-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City770019721
2Arsenal760111518
3Brighton751123516
4Chelsea7412171313
5Liverpool73319812
6Brentford724113810
7Leeds72419610
8Everton72418710
9Hull7232879
10Ipswich730411159
11Newcastle722310148
12Villa72237118
13United714210107
14Palace72149177
15Bournemouth71339136
16Spurs71336106
17Coventry72056146
18Fulham71247105
19Forest7124595
20Sunderland71156144

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalIpswich TownNottingham Forest
Minuut 0-1501
Minuut 15-3020
Minuut 30-4500
Minuut 45-6011
Minuut 60-7500
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalIpswich TownNottingham Forest
Minuut 0-1001
Minuut 10-2000
Minuut 30-4020
Minuut 40-5000
Minuut 50-6011
Minuut 70-8000
Minuut 80-9000