Serie A
Juventus
18 oktober 2026
20.45
SS_Lazio
SS Lazio
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Juventus - SS Lazio: statistieken Serie A

In de Serie A speelt Juventus tegen SS Lazio. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Juventus lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Lazio, maar zijn de spelers van SS Lazio in het Allianz Stadium in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze duels won Juventus achtmaal, SS Lazio won er vier en vier keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Lazio het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Juventus won tweemaal, éénmaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Juventus - SS Lazio
Serie A
18 oktober 2026
20.45, Allianz Stadium

Terugkijkend: Juventus wint meer onderlinge duels dan Lazio

De Oude Dame en de spelers van SS Lazio kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Serie A:
  • Er vielen 43 goals, gemiddeld 2,69 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 24 goals. Dit is een gemiddelde van 1,5 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 103 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,44 schoten per wedstrijd. Spelers van Juventus schoten het vaakst, namelijk 57 keer.
  • Zevenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,44. De spelers van Juventus maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
08-02-2026Juventus
Lazio
2-2
26-10-2025Lazio
Juventus
1-0
10-05-2025Lazio
Juventus
1-1
19-10-2024Juventus
Lazio
1-0
30-03-2024Lazio
Juventus
1-0
16-09-2023Juventus
Lazio
3-1
08-04-2023Lazio
Juventus
2-1
13-11-2022Juventus
Lazio
3-0
16-05-2022Juventus
Lazio
2-2
20-11-2021Lazio
Juventus
0-2
06-03-2021Juventus
Lazio
3-1
08-11-2020Lazio
Juventus
1-1
20-07-2020Juventus
Lazio
2-1
07-12-2019Lazio
Juventus
3-1
27-01-2019Lazio
Juventus
1-2
25-08-2018Juventus
Lazio
2-0

Juventus kleurloos

De spelers van Juventus geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd speelde Juventus gelijk tegen Cagliari (1-1). De afgelopen vijf competitieduels won de Oude Dame twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. Juventus hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Juventus:

  • maakte negen doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit vier doelpunten.
  • spelers schoten 30 keer op goal, gemiddeld 5 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Juventus in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Cagliari
Juventus
1-1
20-09-2026Juventus
Atalanta
2-0
13-09-2026Sassuolo
Juventus
3-2
06-09-2026Juventus
Milan
1-1
29-08-2026Juventus
Parma
2-0

Spelerstats Juventus:

  • Gleison Bremer en Edon Zhegrova zijn met twee goals de topscorers van de spelers van Juventus in deze competitie.
  • Gleison Bremer scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Edon Zhegrova scoorde tweemaal met de linkervoet.

Spelers van Juventus met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Edon Zhegrova2100119
Gleison Bremer2000540
Teun Koopmeiners1100140
Francisco Conceição1101411
Randal Kolo Muani1100539
Federico Gatti10012
Nicolás González1000291
Zeki Çelik0101492
Manuel Locatelli0101270
Kerim Alajbegovic0100275
Mattia Perin00001
Guglielmo Vicario0000540
Andrea Cambiaso000160
Pierre Kalulu0000540
Lloyd Kelly0000153
Jhon Lucumí0002390
Douglas Luiz0001508
Weston McKennie0001221
Pape Sarr0000155
Jeremie Boga0000106
Jonathan David000057
Justin Oboavwoduo00004
Nick Woltemade000083
Kenan Yildiz000069

De spelers van SS Lazio al een tijd zonder verlies

De spelers van SS Lazio kunnen verlies al een tijd voorkomen. De laatste zes wedstrijden won de club of speelde gelijk. Lazio boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Monza. Het werd 3-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van SS Lazio vier duels en speelden er één gelijk. Lazio hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats SS Lazio:

  • scoorde elf goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,83.
  • scoorde thuis zes keer en uit vijfmaal.
  • de spelers schoten in totaal vijftien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,5 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Lazio in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Lazio
Monza
3-1
19-09-2026Venezia
Lazio
0-2
12-09-2026Lazio
Milan
2-2
07-09-2026Udinese
Lazio
1-2
30-08-2026Lazio
Genoa
1-0

Spelerstats SS Lazio:

  • Davide Frattesi is met drie goals de topscorer van de spelers van SS Lazio in deze competitie.
  • Tijjani Noslin maakte twee goals uit een kopbal.
  • Davide Frattesi scoorde tweemaal met de rechtervoet.

Spelers van SS Lazio met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Davide Frattesi3000447
Tijjani Noslin2200260
Nuno Tavares1200415
Mattia Zaccagni1202536
Matteo Cancellieri1001294
Albert Gudmundsson100042
Gustav Isaksen1001254
Andrea Pinamonti1000127
Danilho Doekhi0101323
Alfonso Pedraza0100130
Boulaye Dia0101159
Christos Mandas0000540
Diogo Leite000145
Adam Marusic000019
Romano Mussolini0001494
Oliver Provstgaard0002510
Josip Šutalo0000205
Reda Belahyane0001414
Fisayo Dele-Bashiru000085
Manuel Lazzari000031
Nicolò Rovella0000127
Kenneth Taylor0000511

De competitiestanden van de Serie A op 16-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter651018816
2Lazio651011416
3Roma642014314
4Cagliari64116313
5Milan633011512
6Juventus63219511
7Como63219611
8Napoli631210610
9Frosinone63129710
10Atalanta6303889
11Sassuolo622210108
12Torino6213797
13Lecce62046126
14Bologna6123575
15Udinese61149134
16Monza61149154
17Genoa61145114
18Parma61144104
19Fiorentina61147144
20Venezia60065160

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJuventusSS Lazio
Minuut 0-1502
Minuut 15-3012
Minuut 30-4501
Minuut 45-6001
Minuut 60-7511
Minuut 75-9043

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJuventusSS Lazio
Minuut 0-1001
Minuut 10-2001
Minuut 30-4012
Minuut 40-5001
Minuut 50-6000
Minuut 70-8001
Minuut 80-9011