Premier League
Rood sportshirt met witte patronen
Liverpool
1 november 2026
17.30
Rood-wit sportshirt met korte mouwen
Arsenal
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Liverpool-fans-Wembley

Liverpool - Arsenal: statistieken Premier League

Aanstaande zondag speelt Liverpool thuis tegen Arsenal in de 9e ronde van de Premier League. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Liverpool lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Arsenal, maar zijn The Gunners in Anfield in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Liverpool zeven keer, Arsenal won er drie en zes keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Arsenal het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Liverpool won driemaal, éénmaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Liverpool - Arsenal
Premier League
1 november 2026
17.30, Anfield

Terugkijkend: Liverpool wint meer onderlinge duels dan Arsenal

De ploeg uit Liverpool en The Gunners troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de Premier League:
  • Er vielen 52 goals, gemiddeld 3,25 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk 27 goals. Dit is een gemiddelde van 1,69 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 85 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,31 keer per wedstrijd. The Reds schoten het vaakst op doel, namelijk 46 keer.
  • Tienmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,62. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
08-01-2026Arsenal
Liverpool
0-0
31-08-2025Liverpool
Arsenal
1-0
11-05-2025Liverpool
Arsenal
2-2
27-10-2024Arsenal
Liverpool
2-2
04-02-2024Arsenal
Liverpool
3-1
23-12-2023Liverpool
Arsenal
1-1
09-04-2023Liverpool
Arsenal
2-2
09-10-2022Arsenal
Liverpool
3-2
16-03-2022Arsenal
Liverpool
0-2
20-11-2021Liverpool
Arsenal
4-0
03-04-2021Arsenal
Liverpool
0-3
28-09-2020Liverpool
Arsenal
3-1
15-07-2020Arsenal
Liverpool
2-1
24-08-2019Liverpool
Arsenal
3-1
29-12-2018Liverpool
Arsenal
5-1
03-11-2018Arsenal
Liverpool
1-1

De ploeg uit Liverpool zonder richting

De ploeg uit Liverpool kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Liverpool van Brighton met 2-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Reds drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Liverpool de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Liverpool:

  • scoorde elf goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,38.
  • scoorde thuis vier keer en uit zevenmaal.
  • spelers schoten 31 keer op goal, gemiddeld 3,88 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Liverpool in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Liverpool
Brighton
2-0
17-10-2026Brentford
Liverpool
1-2
11-10-2026Liverpool
City
0-3
20-09-2026Bournemouth
Liverpool
0-1
12-09-2026Liverpool
Fulham
0-0

Spelerstats Liverpool:

  • Alexander Isak is met zes goals de topscorer van The Reds in deze competitie.
  • Alexander Isak scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Alexander Isak scoorde vier keer met de linkervoet.
  • Alexander Isak maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Cody Gakpo gaf drie keer een assist.

Spelers van The Reds met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Alexander Isak6001571
Víctor Muñoz2001430
Cody Gakpo1300463
Dominik Szoboszlai1001473
Florian Wirtz0201625
Bradley Barcola0201426
Ryan Gravenberch0110346
Alisson0001720
Ronald Araújo0002498
Jeremie Frimpong0001204
Joe Gomez000015
Jeremy Jacquet0002684
Milos Kerkez0002655
Kostas Tsimikas000067
Virgil van Dijk0002720
Alexis Mac Allister0002580
Rio Ngumoha0000170
Trey Nyoni0000151
Federico Chiesa00003
Lewis Koumas0000125

Arsenal kleurloos

De ploeg uit Highbury kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Arsenal boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Everton. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Gunners vier duels en verloren er één Arsenal hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Arsenal:

  • maakte dertien doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 1,62.
  • scoorde thuis negen keer en uit viermaal.
  • de spelers schoten in totaal 23 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,88 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Arsenal in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Arsenal
Everton
2-0
18-10-2026Forest
Arsenal
0-1
10-10-2026Arsenal
Leeds
2-1
19-09-2026Brighton
Arsenal
3-0
12-09-2026Sunderland
Arsenal
0-2

Spelerstats Arsenal:

  • Bukayo Saka is met drie goals de topscorer van The Gunners in deze competitie.
  • Gabriel scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Kai Havertz en Bukayo Saka scoorden ieder twee keer met de linkervoet.
  • Bruno Guimarães scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Declan Rice gaf viermaal een assist.

Spelers van Arsenal met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Bukayo Saka3000599
Bruno Guimarães2000243
Kai Havertz2001590
Martin Ødegaard2001652
Riccardo Calafiori1200612
Gabriel1002720
Ezri Konsa1000552
Noni Madueke1001249
Declan Rice0401674
Ben White0300534
Viktor Gyökeres0100152
Christos Tzolis0102365
David Raya0000720
Piero Hincapié000044
Cristhian Mosquera0000169
Jurriën Timber0000158
Eberechi Eze0000213
Myles Lewis-Skelly0001404
Mikel Merino0001179
Martín Zubimendi0000105
Max Dowman000021

De competitiestanden van de Premier League op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City870120921
2Arsenal870113521
3Brighton851223716
4Liverpool843111815
5Chelsea8413171513
6Brentford825114911
7Leeds82519611
8Newcastle8323121411
9Villa832391211
10Hull82429810
11Everton82428910
12Ipswich8314121610
13Bournemouth823312139
14Spurs82338109
15Fulham82248108
16United814310137
17Palace82159197
18Forest81346106
19Coventry82066156
20Sunderland81256145

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLiverpoolArsenal
Minuut 0-1501
Minuut 15-3010
Minuut 30-4500
Minuut 45-6011
Minuut 60-7523
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLiverpoolArsenal
Minuut 0-1001
Minuut 10-2000
Minuut 30-4010
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8011
Minuut 80-9012