Premier League
Rood sportshirt met witte patronen
Liverpool
25 oktober 2026
15.00
Brighton
Brighton & Hove Albion
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Liverpool-fans-Wembley

Liverpool - Brighton & Hove Albion: statistieken Premier League

In de Premier League speelt Liverpool tegen Brighton & Hove Albion. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kunnen de The Reds de winstreeks van de ploeg uit Brighton doorbreken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Liverpool acht keer, Brighton won er vier en vier keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Brighton het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Liverpool won driemaal, éénmaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Liverpool - Brighton & Hove Albion
Premier League
25 oktober 2026
15.00, Anfield

Terugblik: Liverpool wint onderlinge duels vaker dan Brighton

De ploeg uit Liverpool en The Seagulls troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de Premier League:
  • Er werden 47 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,94 goals per duel.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 25 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,56 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 107 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,69 schoten per wedstrijd. The Reds schoten het vaakst op doel, namelijk 57 keer.
  • Zevenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,44. The Reds maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk zesmaal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
21-03-2026Brighton
Liverpool
2-1
13-12-2025Liverpool
Brighton
2-0
19-05-2025Brighton
Liverpool
3-2
02-11-2024Liverpool
Brighton
2-1
31-03-2024Liverpool
Brighton
2-1
08-10-2023Brighton
Liverpool
2-2
14-01-2023Brighton
Liverpool
3-0
01-10-2022Liverpool
Brighton
3-3
12-03-2022Brighton
Liverpool
0-2
30-10-2021Liverpool
Brighton
2-2
03-02-2021Liverpool
Brighton
0-1
28-11-2020Brighton
Liverpool
1-1
08-07-2020Brighton
Liverpool
1-3
30-11-2019Liverpool
Brighton
2-1
12-01-2019Brighton
Liverpool
0-1
25-08-2018Liverpool
Brighton
1-0

Liverpool kleurloos

De ploeg uit Liverpool kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Liverpool boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Brentford. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Reds drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Liverpool de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Liverpool:

  • maakte negen doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,29.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit zeven doelpunten.
  • spelers schoten 28 keer op goal, gemiddeld 4 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Liverpool in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Brentford
Liverpool
1-2
11-10-2026Liverpool
City
0-3
20-09-2026Bournemouth
Liverpool
0-1
12-09-2026Liverpool
Fulham
0-0
04-09-2026Ipswich
Liverpool
0-2

Spelerstats Liverpool:

  • Alexander Isak is de topscorer van de ploeg uit Liverpool deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Alexander Isak scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Alexander Isak scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Cody Gakpo gaf drie keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Liverpool met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Alexander Isak5001494
Víctor Muñoz2001430
Cody Gakpo1300373
Dominik Szoboszlai1001473
Florian Wirtz0201560
Ryan Gravenberch0110256
Bradley Barcola0101349
Alisson0001630
Ronald Araújo0002408
Jeremie Frimpong0001204
Joe Gomez000015
Jeremy Jacquet0002594
Milos Kerkez0002567
Kostas Tsimikas000064
Virgil van Dijk0002630
Alexis Mac Allister0002490
Rio Ngumoha0000156
Trey Nyoni0000125
Federico Chiesa00003
Lewis Koumas0000111

Brighton werkt aan winstreeks

The Seagulls timmeren aan de weg. De club kon de laatste vier duels winnen. De vorige competitiewedstrijd won Brighton van Palace met 5-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Seagulls vier duels en speelden er één gelijk. Brighton hield viermaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Brighton & Hove Albion:

  • scoorde 23 goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 3,29.
  • scoorde thuis dertien keer en uit tienmaal.
  • de spelers schoten in totaal 22 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,14 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Brighton in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Brighton
Palace
5-0
10-10-2026Sunderland
Brighton
0-2
19-09-2026Brighton
Arsenal
3-0
13-09-2026Coventry
Brighton
0-5
05-09-2026Brighton
Leeds
1-1

Spelerstats Brighton & Hove Albion:

  • Maxim De Cuyper scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Pascal Groß gaf viermaal een assist.

Spelers van Brighton met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Pascal Groß3403612
Charalampos Kostoulas3201488
Jack Hinshelwood300083
Maxim De Cuyper2202584
Yasin Ayari2101503
Malick Junior Yalcouyé2000273
Diego Gómez1200613
Chema Àndrés1101291
Lewis Dunk1001481
Jaouen Hadjam100013
Luka Vuskovic1000618
Georginio Rutter0200128
Olivier Boscagli0102587
Bart Verbruggen0000630
Costinha000197
Ferdi Kadioglu0001513
Pascal Struijk0011157
Michael Svoboda00006
Mats Wieffer0000158
Matt O'Riley000013
Promise David000124
Ibrahim Osman000043
Zadok Yohanna000013

De competitiestanden van de Premier League op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City770019721
2Arsenal760111518
3Brighton751123516
4Chelsea7412171313
5Liverpool73319812
6Brentford724113810
7Leeds72419610
8Everton72418710
9Hull7232879
10Ipswich730411159
11Newcastle722310148
12Villa72237118
13United714210107
14Palace72149177
15Bournemouth71339136
16Spurs71336106
17Coventry72056146
18Fulham71247105
19Forest7124595
20Sunderland71156144

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLiverpoolBrighton & Hove Albion
Minuut 0-1522
Minuut 15-3000
Minuut 30-4502
Minuut 45-6015
Minuut 60-7522
Minuut 75-9002

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLiverpoolBrighton & Hove Albion
Minuut 0-1021
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5002
Minuut 50-6002
Minuut 70-8013
Minuut 80-9010