Premier League
Manchester City
17 oktober 2026
16.00
Het blauw-wit gestreepte shirt van Ipswich Town
Ipswich Town
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Manchester City - Ipswich Town: statistieken Premier League

Komende zaterdag staat Manchester City tegen Ipswich Town op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Weten de spelers uit Ipswich de winstreeks van The Citizens te doorbreken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze twee keer tegen elkaar. Alle duels werden gewonnen door City.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert City op papier beter dan Ipswich. City won vijf keer, verloor nul wedstrijden en speelde nul keer gelijk. De ploeg uit Ipswich won tweemaal, verloor drie duels en speelde niet gelijk.

Manchester City - Ipswich Town
Premier League
17 oktober 2026
16.00, Etihad Stadium

Terugkijkend: City wint meer onderlinge duels dan Ipswich

City en de spelers uit Ipswich kwamen elkaar sinds 2018 tweemaal tegen in de Premier League:
  • Er werden elf doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 5,5 goals per duel.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk zeven doelpunten. Gemiddeld zijn dit 3,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er achtmaal op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4 schoten per wedstrijd. Spelers van beide ploegen schoten even vaak op het doel.
  • Éénmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. The Citizens maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk éénmaal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
19-01-2025Ipswich
City
0-6
24-08-2024City
Ipswich
4-1

The Citizens bezig met winstreeks

De ploeg van Enzo Maresca is goed op dreef. De club kon de laatste zes wedstrijden winnen. De vorige competitiewedstrijd won City van Liverpool met 3-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Manchester alles. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield City de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Manchester City:

  • maakte zestien doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 2,67.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit acht doelpunten.
  • spelers schoten vijftien keer op goal, gemiddeld 2,5 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van City in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Liverpool
City
0-3
20-09-2026City
Sunderland
5-3
13-09-2026United
City
0-1
05-09-2026City
Coventry
1-0
28-08-2026Palace
City
1-4

Spelerstats Manchester City:

  • Erling Haaland is de topscorer van de ploeg van Enzo Maresca deze competitie, met zes doelpunten.
  • Rayan Cherki en Erling Haaland scoorden twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Erling Haaland maakte twee goals uit een kopbal.
  • Erling Haaland maakte drie goals met de linkervoet.
  • Rayan Cherki scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Joško Gvardiol gaf vier keer een assist.

Spelers van de ploeg van Enzo Maresca met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Erling Haaland6000530
Rayan Cherki4201396
Antoine Semenyo2300540
Joško Gvardiol1401460
Marc Guéhi1100540
Enzo Fernández1001328
Jérémy Doku100051
Phil Foden0211220
Elliot Anderson0101505
Gianluigi Donnarumma0000540
Kaden Braithwaite00002
Rúben Dias0000540
Abdukodir Khusanov0001269
Rico Lewis000057
Vitor Reis00002
Allan000011
Ayyoub Bouaddi000135
Mateo Kovacic000044
Matheus Nunes0000304
Nico O'Reilly0001233
Jack Grealish00009
Ryan McAidoo000013
Iliman Ndiaye0000263

De ploeg uit Ipswich zonder richting

De spelers uit Ipswich geven laatste wedstrijden weinig richting. Ipswich boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Fulham. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Ipswich twee wedstrijden en verloor er drie Ipswich hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Ipswich Town:

  • maakte negen doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • spelers schoten negentien keer op goal, gemiddeld 3,17 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Ipswich in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Ipswich
Fulham
2-1
19-09-2026Everton
Ipswich
1-0
12-09-2026Palace
Ipswich
2-3
04-09-2026Ipswich
Liverpool
0-2
30-08-2026United
Ipswich
5-2

Spelerstats Ipswich Town:

  • Leif Davis en Emersonn zijn met twee goals de topscorers van de spelers uit Ipswich in deze competitie.
  • Leif Davis en Abdoul Ouattara maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Julio Enciso gaf tweemaal een assist.

Spelers van de spelers uit Ipswich met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Leif Davis2101540
Emersonn2100392
Jack Clarke1101202
Dara O'Shea1000540
Abdoul Ouattara1000224
Chuba Akpom1000100
Zian Flemming100183
Julio Enciso0201486
Abdul Fatawu0112358
Saša Lukic0102493
Kjell Scherpen0000360
Christian Walton0001180
Issa Diop0000540
Darnell Furlong000018
Jacob Greaves0001358
Florentino Luís000095
Kasey McAteer000044
Marcelino Núñez0000142
Exequiel Palacios0000307
Daizen Maeda0000345
Jaden Philogene-Bidace0000117
Sindre Walle Egeli000021

De competitiestanden van de Premier League op 15-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City660016518
2Arsenal650110515
3Brighton641118513
4Brentford624012610
5Everton62408510
6Chelsea6312151310
7Leeds6231859
8Hull6231869
9Liverpool6231779
10Ipswich63039129
11Newcastle622210138
12Palace62139127
13United6132996
14Coventry62045116
15Forest6123585
16Villa61236115
17Sunderland61146124
18Bournemouth60337133
19Spurs6033393
20Fulham60246102

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalManchester CityIpswich Town
Minuut 0-1510
Minuut 15-3032
Minuut 30-4510
Minuut 45-6031
Minuut 60-7530
Minuut 75-9031

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalManchester CityIpswich Town
Minuut 0-1010
Minuut 10-2010
Minuut 30-4022
Minuut 40-5000
Minuut 50-6011
Minuut 70-8030
Minuut 80-9030